• Обновено
Нерѓосувачки Челик Облека Иглички Тешки Отворено, Мини Перење Алишта, Мали Метални Торба Чип Клипови, Храна Пакети, Алишта Чорап Снек Клипови, FYDELU

Нерѓосувачки Челик Облека Иглички Тешки Отворено, Мини Перење Алишта, Мали Метални Торба Чип Клипови, Храна Пакети, Алишта Чорап Снек Клипови,

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

[Производите Вклучуваат] 40 Иглички За Облека (18 штипки за облека со средна големина, 18 шноли со голема големина, 4 штипки за облека со кралска големина), 1 торба за алишта, 1 брава за торба со клипови Игла за облека изработена од нерѓосувачки челик 304, отпорна и издржлива. Торба За Иглички за облека изработена Од црна оксфордска ткаенина, Водоотпорна, отпорна на дамки, не-цртеж. [Нема Потреба Да Купувате Облека Пет години] повеќе од 5 години работен век. Погоден за шини за облека со секаква ширина,закачалки со секаква дебелина, облека со секаква дебелина, за да ги задоволи сите потреби за сушење дома. [Силна Сила На Стегање И Преголем Зафат] може да издржи до 6 килограми тежина, а преголемиот зафат може да собере тешка облека како што се јоргани. Одличен квалитет метални лим клипови и метални клипови тешки. [Големи и Разноврсни] 1/3 поголеми по големина од другите штипки од нерѓосувачки челик. Може да се користи како клипови за перење, мини иглички за облека за фотографија, клипови за алишта, клипови за чорапи, клип за пешкири за крстарење на столчиња за плажа, клипови за чанти за храна, клип за чипс од компири, клипови за закуски. [По Продажбата На Услуги] Секогаш кога ќе наидете на некој проблем, можете да не контактирате, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме задоволителни решенија. [Производите Вклучуваат] 40 Иглички За Облека (18 штипки за облека со средна големина, 18 шноли со голема големина, 4 штипки за облека со кралска големина), 1 торба за алишта, 1 брава за торба со клипови. Игла за облека изработена од нерѓосувачки челик 304, отпорна и издржлива. Торба За Иглички за облека изработена Од црна оксфордска ткаенина, Водоотпорна, отпорна на дамки, не-цртеж.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Aexit M10 X Копчиња и рачни тркала 40 mm Машка нишка 46мм Дија пластична бакелитска копчиња за рачки Машински starвездени копчиња алатка црна

Главен материјал : метал, пластика; Содржина на пакетот : 1 x Бакелитско копче Име на производот : Бакелитс

DEN 131.84

HJHL 60-100 инчи 16: 9 Преносен затворен отворен проектор екран на екранот со бела ткаенина со екран со влечење на склопување на

1 Екранот за проекција го подобрува контрастот, како и острината до целосна резолуција и за текст и за с

DEN 1273.60

Случај за боксерски бран за Lenovo јога паметен таб PRC - ватиран торба за носење, мека синтетичка кожна покривка w/дијамантски дизајн

Издржлив надворешен материјал Уникатен ватиран дизајн Дебела заштитна заштита насекаде околу која е з�

DEN 390.40

Twidec/10PCS 1A 250V AC 2 пинови SPST RED нормален мини моментално прекинувач на копчето за притискање со претходно натопени жици PBS-110-XR

Име на производи : Прекинувач за копче за притискање; Тип на акција : моментално; Тип на контакт : 1 Не (нор�

DEN 1.33

[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Phantom 3 Phantom 4 Оригинална антена за слетување на антена и WiFi

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба Оригинални и тест

DEN 2.67

Вашиот масиво 8 Машки почетници за почетници Поголема пумпа за засилување на системот за зголемување на уредот за зголемување

Да бидат ненадминети со нашите играчки; цилиндерот е прикачен на гел хосепипе Поставете го овој hosepipe на�

DEN 2.00

13 годишен роденденски подарок за девојче инспиративен подарок за патување за шминка 13 -ти роденденски подарок за тинејџерка внука

Среќен 13 ти роденденски подарок за девојки Лична огледало за шминка врежано со '13 Среќен роденден се го

DEN 169.44

Леукемија свесност лента Американско знаме Декоративни плочи тркалезни керамички плочи со приказ за свадбени украси за домашни канцеларии

Керамика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од керамика, не е лесен за избледување и мно�

DEN 166.40

Клипови за држачи на кабел за 2 парчиња, клипови за држач за кабел за организатор за управување со самостојно лепило, организатор

? Компактен дизајн : Пакетот доаѓа со 2 држачи за кабел, доволно добро за да ги одржувате сите ваши неуред�

DEN 2.00

Божиќна декорација и аранжмани материјали за новогодишна елка 3см/36 парчиња Божиќна топка Светла топка забава украси за девојчиња

Применливи прилики : Овие се специјално дизајнирани за Божиќ Може да се користи широко, како што се дом, �

DEN 128.00

ZSFBIAO вртежен клуч Постави 1/4 2-24NM Вртежен момент на вртежен момент на велосипед Ален клуч за алатки Спајнер за велосипедисти

Погодно за употреба на одржување на велосипеди Обезбедени се различни делови од шрафцигер, кои се лесни

DEN 1297.60

Заклучи на електрична алатка за електрична енергија за контрола на брзината на вежбање на копчето за активирање додатоци за хардвер

Боја : Материјал : пластика Карактеристики : Може да се прилагоди на надворешниот ултрабрз ADC за разни ви

DEN 1340.80

Комплет за асортиман на терминал на терминал, конектор за безбедна жица, жичен терминален брод за автомобил со автомобилски автомобили со

Погоден е за автомобил, камион, мотор, брод и повеќето електрични уреди Спакувано во про transparentирна плас�

DEN 1.67

Преносен PU кожено огледало за преклопување десктоп шминка огледало со прилагодлив штанд за лична употреба патувачки таблети огледало

Димензии : Целокупната големина на склопувањето на табелата е околу 8,3x59x0,5 инчи (21x15x1 HD огледало : Безглас

DEN 1.00