• Обновено
ДВР Камера, 1080хд Мини Автомобил ДВР Камера Кондензатор Возење Рекордер Авто Јамка Снимање

ДВР Камера, 1080хд Мини Автомобил ДВР Камера Кондензатор Возење Рекордер Авто Јамка Снимање

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

1080хд резолуција на слика, 12 мегапиксели, обезбедуваат јасни и деликатни слики Без екран на екранот, особено дизајниран за систем за навигација на возилото. 1080хд резолуција на слика, 12 мегапиксели, обезбедуваат јасни и деликатни слики. 1080хд резолуција на слика, 12 мегапиксели, обезбедуваат јасни и деликатни слики. 1080хд резолуција на слика, 12 мегапиксели, обезбедуваат јасни и деликатни слики. 1080хд резолуција на слика, 12 мегапиксели, обезбедуваат јасни и деликатни слики. 1080хд резолуција на слика, 12 мегапиксели, обезбедуваат јасни и деликатни слики. 140?? широк агол на гледање за максимална видливост, ефикасно снима повеќе видеа од состојбата на возење. Поддржете снимање на автоматска јамка на секои 3/5/8 минути, без податоци што недостасуваат. Поддршка за откривање движење, тој автоматски ќе започне со снимање во режим на откривање движење откако целта ќе се помести. Карактеристики : 1080хд резолуција на слика, 12 мегапиксели, обезбедуваат јасни и деликатни слики. 140?? широк агол на гледање за максимална видливост, ефикасно снима повеќе видеа од состојбата на возење. Поддржете снимање на автоматска јамка на секои 3/5/8 минути, без податоци што недостасуваат. Поддршка за откривање движење, тој автоматски ќе започне со снимање во режим на откривање движење откако целта ќе се помести. Без екран на екранот, особено дизајниран за систем за навигација на возилото.

Основни карактеристики

Condition:
Brand New
Material:
ABS
Color:
Black
Compression Standard:
H.264
Video Format:
M-JPEG (AVI)
Data Transmission interface:
AV
Memory Card :
TF Card
Data Storage Capacity:
4GB - 32GB
Lens Viewing Angle:
1024 140?? wide angle
Image Resolution:
1080HD 1920*1080
Pixel:
12 megapixel
Recording:
Loop recording (3 mins/5 mins/10 mins)
Installation Location:
Behind the rearview mirror
Size:
Approx.62*39*34mm/2.4*1.5*1.3in
Package Weight:
Approx.146g/5.1oz
Package List:
1 * Camera:
1 * USB Cable:
1 * User Manual:
Note:
1. Easy to install, but professional installation is highly recommended. Thanks! :

Најдобри понуди

Скриени детектори на фотоапарати, детектор на уреди за слушање RF, преносен паметен двоен канал откривање на грешки во реално време, за хотели

Врска за апликации за мобилен телефон : Детектор за грешки во скриената камера поддржува врска со аплик�

DEN 514.72

100UF 450V 18x30 +/- 20% -40 до +105 ° C 5 PCS алуминиум електролитички кондензатори, кондензатор 100UF, кондензатор од 450V, 100UF кондензатор

1 、 Капацитет : 100 UF 2 、 рангирана со напон : 450 V 3 、 Толеранција : ± 20% 4 、 Температура : 40+105 ° C 5 、 Големина : 1

DEN 1393.60

Богатства на Каролина BB8321SN Бергер Пикард добредојде леплива држач за белешка, сина, леплива нота за само-стапчиња за ноти, влошки

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

DEN 175.84

Cakulo жени голф панталони лесни отпорни на вода лабава лабава панталони за пешачење панталони за риболов панталони со џебови

80% најлон, 20% спандекс [Ice & Silky] Какуло што работи со капри панталони се лесни, мазни и мраз чувство Ткаенин

DEN 495.84

3 Лесни Светилки За Бања, Сребрена Суета За Бања, Модерни Уреди За Светло За Бања Преку Огледало, Четкани Светла За Суета На Никел За Бања

①Модерен и Уникатен Дизајн Светлата За суета За огледало се опремени со проѕирна стаклена нијанса и че�

DEN 2.33

BST Кондензатор МИКРОФОН USB Микрофон Компјутер микрофон plugplay Интелигентни Намалување На Шумот Слушалки Излез&засилувач;Контрола

●Приклучете и репродуцирајте го КОМПЛЕТОТ ЗА USB микрофон доаѓа со USBкабел за податоци и Адаптер Android ада

DEN 1.67

Пиратски Брод Сидро Мачка Сина Позадина Печатење Склопувачки Пречки за Перење, 60L Водоотпорни Корпи За Перење Корпа За Перење Облека Играчки

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

DEN 0.33

Мцигикм Чаршав Клипови Пикник Маса Клипови: 24 Пакети Флексибилни Нерѓосувачки Челик Маса Крпа Покривка Стеги | Маса Крпа Држачи Клип

®ГОЛЕМИНА : 24 пакувања комплет, секоја големина на држачите за чаршафи е приближно : 2,95 инчи х 1,77 инчи, на�

DEN 143.84

Налепници За Уметност за нокти Лизгање На Вода Налепници за Пренос на Нокти 48 парчиња Празник 4 јули - Црвена Лубеница Американско

Комплет од 48 налепници за нокти 12 налепници од секоја слика Во Собата Лесен за примена инструкции вклу�

DEN 1.33

Изолирана Торба За Ручек Неопренови Рамо Кутии За Ручек Торби За Жени Мажи Работа Канцеларија Отворено Пикник Патување

Торбата за ручек е изработена од врвен материјал од неопренови, мека и издржлива Изолираната торба за р�

DEN 111.84

NMKL38 100 ПАРЧИЊА Замена Шкурка Дискови Самолепливи Шкурка Диск Влошки За Електрична Нога Датотека Калус Отстранувач Алатка

Самолепливо : направено Со Самолеплива хартија во задната страна, откинете го заштитниот слој и залепет

DEN 127.84

Goodma 7 парчиња мешани големини Правоаголна празна мини чиста пластична организатор за складирање на кутии со капаци со шарки за мали предмети

Вклучува вкупно 7 парчиња правоаголни пластични кутии со 4 димензии собрани Различни големини може да г�

DEN 2.00

Поправна Службеничка Кригла, Мојот Омилен Поправен Службеник Е Човекот Што Го Нарекувам Тато, Новина Уникатни Идеи За Подароци

ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА На Поправниот Службеник ШОЛЈА ЗА КАФЕ : 11оз оваа одлична забавна кригла е совршена за е

DEN 638.40

Торба За Јадење Платно Торба За Повеќекратна Употреба Торби За Намирнициagетска Торба За Платно Симпатична Торба За Шопинг На Училишен Подарок

Памук Полиестер поставата Затворање на вратоврската Машинско Перење Премиум Материјал : оваа платнена

DEN 159.84

ЈУЈУКСИ Пренослив Надворешен Грејач На Керозин, Внатрешен Шпорет На Керозин За Греење На Шатори, Без Електрична Енергија Внатре, Со

*Шпорет На нафта ● Ефикасен И Удобен ● Нашиот шпорет за керозин е изработен од цврст нерѓосувачки челик

DEN 2.33