• Обновено
Пакетот За Прскање Со Воздушен спреј Cosmostar S0900 Комбинира Пумпа Со Двојна Дијафрагма Управувана Од Воздух со Пиштол За Прскање Со Воздушна Боја X102, Регулатор На Прит?

Пакетот За Прскање Со Воздушен спреј Cosmostar S0900 Комбинира Пумпа Со Двојна Дијафрагма Управувана Од Воздух со Пиштол За Прскање

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

€Дизајн}Солидна конструкција изработена од нерѓосувачки челик или алуминиумска пумпа се справува со широк спектар на течности ●Апликација●Општи премази, стп облога, ув специјални премази, премази растворливи во Вода за кожа, прскање Дрва, Прскање Мебел, Прскање за работи од мал обем. €Спецификација z0902 двојна дијафрагма пумпа Со R0921 регулатор на притисок и X101 1,3 мм млазница воздух спреј пиштол со 4-стапки стојат количка. ●Лесен За Употреба ● Брзи промени Во бојата и брзо полнење на материјалот заштедуваат повеќе време и пари. €Функција s0900 е пакет со спреј со дијафрагма управуван од воздух кој комбинира квалитетен систем за пумпање, солиден дизајн и точни регулатори за производство на првокласен систем за завршна обработка. Пакетот За Прскање Со Воздушен спреј Cosmostar S0900 комбинира Пумпа Со Двојна Дијафрагма Управувана Од Воздух со Пиштол За Прскање Со Воздушна Боја X102, Регулатор На Притисок на Течноста и Конвенционални Распрскувачи На Воздух Компатибилен Сад за Прскање Под Притисок.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Upstart Батерија 6 Замена за Miele Комплетни вакуумски торби C3 Alize со 6 микро филтри - компатибилен со вакуумските торби Miele Type GN

Бренд на компоненти на Upstart Ова е дел за замена на брендот Upstart Components, а не OEM производ Сите споменувања на

DEN 367.84

Ештрај, држач за фиока за кристална пепел за декорација на таблети за домашни канцеларии, подарок пепел, убав занает за декорација, црна боја

Материјал : Направено од високо квалитетно стакло со мазно, стабилно и цврсто Целото тело проucирно, фино

DEN 230.88

Комплети за сликарство со дијаманти за Acogut DIY 5D за возрасни и деца , Комплети со целосна вежба за дијаманти за возрасни , Riverdale,

【HD Canvas】 Дијамантското сликарство е со големина на 23,6 "x 35 Самиот платно има леплива позадина со него, шт�

DEN 2.33

Apple Earbuds со молња конектор, стерео бучава откажувајќи изолирани жични слушалки Вградени микрофон и контрола на јачината на звукот

? SE / 11 PRO MAX / 11 PRO / XS MAX / X / XR / 8 / 8 PLPLПоддржете ги сите системи на i OS ? 【Висококвалитетен звукслушалките во у�

DEN 3.33

Здхор Девојки девојки раменици за раменици балетски танц туту фустан гимнастика леотарна балерина костум за танцувачка облека

Балетскиот леотарски фустан е изработен од полиестер, памук и мрежен материјал, миење на рацете Табела �

DEN 3.00

B Bosization 10 парчиња празни козметички контејнери шишиња крем тегли сад за складирање сад за креми за маст и гелови за лосион за

Повторно употребливо : чисти тркалезни козметички тегли се лесни за чистење без да влијаат на следната �

DEN 2.67

Мешавина за есенцијално масло за спиење и есенцијално масло 30 ml / 1oz & главоболка, есенцијално масло мешавина 30ml / 1oz - чиста

Мешавина за есенцијално масло за спиење и есенцијално масло 30 ml / 1oz & главоболка, есенцијално масло меш�

DEN 2.33

Водоотпорна покривка на екранот на допир на допир на допир на допир на допир, подводна камера Универзална пливање спа портокалова портокалова

Големина : околу 17,3 x 10 см (6,81 x 3,93 инчи) Ултра допир и ултра перспектива Користејќи нано беспрекорно споју

DEN 1.33

Тјлс 8/10 парчиња Комплет За Маникир Од Нерѓосувачки Челик Алатки За Нега На Нокти Комплет За Ножици За Нокти За Нокти со Мини Ножици

Искрена и искрена, извонредната изработка се реализира со 40 работни процедури Само за ова намалување Че

DEN 1.67

Cheungshing 5 парчиња полумесечина Месечина Месечина Реики Кристал Полирана дланка Загрижена камен за чакра рамнотежа, правење накит на DIY,

Каменот на дланката на палма : Специјален камен во форма на месечина кој ви дава поудобно чувство на доп�

DEN 1.33

Камера и камера со камера и камкордер батерија за патувања за дома со адаптер за автомобили компатибилен со Sony NP-FH50, FH30,

Сосема нов компатибилен полнач за wallидови и автомобили Универзален адаптер за напојување со напон од 110

DEN 207.84

Farmhouse Black приврзок светло, гроздобер мини црно-приврзок осветлување со злато финиш, ретро индустриски цилиндер за приврзоци за приврзоци

Design Дизајн на фарма】 Оваа црна светлина за приврзоци има зачудувачка шема за гравирање на шуплина созд�

DEN 431.84

Lifeивотот е подобар во знакот на дрво од дрво 6 x 12 Куќа подарок дрвена висечка плакета за декорација на уметноста на домашен

Прекрасни информации : Ова е одличен и забавен подарок Секој декоративен знак на плакета со прекрасен т�

DEN 3.00

12 Парчиња Златни Сребрени Бронзени Пластични Медали Добитник На Наградата Медали, Награди За Победник На Метал Во Олимписки

Материјал и големина : овие златни пластични медали се направени од пластика, златно жолта и прекрасен и

DEN 223.84