• Обновено
Ленел Лнл-Х3300 15 Мб Интелигентен Систем Контролер

Ленел Лнл-Х3300 15 Мб Интелигентен Систем Контролер

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Дхцп и фиксна ИП адреса поддржани Биометриска поддршка за складирање на шаблони. ИМЕНУВАЊЕ на DNS уред преку dhcp проширени команди. Изборен Секундарен NIC, USB порта (2.0) со опционален адаптер. 15 МБ достапна вградена, неиспарлива флеш меморија. Батерија-назад, не-испарливи складирање на 50. Опција за конфигурирање За Податоци При шифрирање Во Мирување. Фирмверот се чуваат во флеш меморија, позадина преземање на ажурирања на фирмверот поддржани. 12 или 24 ВДЦ влезна моќност. Поддржува до 16 формати на значки. Дхцп и фиксна ИП адреса поддржани. Биометриска поддршка за складирање на шаблони. ИМЕНУВАЊЕ на DNS уред преку dhcp проширени команди. Изборен Секундарен NIC, USB порта (2.0) со опционален адаптер. 15 МБ достапна вградена, неиспарлива флеш меморија. Батерија-назад, не-испарливи складирање на 50. Опција за конфигурирање За Податоци При шифрирање Во Мирување. Фирмверот се чуваат во флеш меморија, позадина преземање на ажурирања на фирмверот поддржани. 12 или 24 ВДЦ влезна моќност. Поддржува до 16 формати на значки. Интелигентниот Контролер На Системот LNL-X3300 (ISC) е дизајниран за напредни апликации за контрола на пристап.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Scuube ѓубре за отпадоци од отпадоци од отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци, канта за контејнери за отпадоци за

Нашето ѓубре може да биде идеално за речиси секоја поставка Ова ќе ви го олесни да го ставите таму каде ш

DEN 1.67

Roaringwild 6-пакет 3,15inch вртење на окото за очи 304 не'рѓосувачки челик брод морски за лежери за кучиња, приврзоци за прицврстувачи,

【Висок квалитет на материјал】 Направен од 304 не'рѓосувачки челик, висока цврстина, влажна доказ, антико

DEN 239.84

Фустани за ден на вinesубените за жени со екипаж со долги ракави фустан со срцев печатење во боја, удобно фустанче за туника со џебови

? Материјал : 97% полиестер, 3% спандекс, опуштена и дише ткаенина Повлечете го затворањето ? Грижа за облек�

DEN 3.33

Eneloop Panasonic Полнач За Батерии СО USB Порта ЗА Полнење И 4aa Pro Капацитет Батерии за полнење &засилувач; Полнач За Батерии со USB Порта

Производ 1 : Поединечно полни енелоп Про и Енелоп НиМХ БАТЕРИИ ЗА ПОЛНЕЊЕ Производ 1 : Удобен USB порта за п�

DEN 1.00

Современо LED осветлување на лустер, затемнето со далечински управувач 7 прстени црни приврзоци за светло прилагодување на

【Луксузен црн модерен лустер】 : Овој модерни лустери LED Ring Chanderier изработен од висококвалитетен метал + �

DEN 4319.84

Мехофонд Сирена Бебе Туш Декорација Позадина Слатка Мала Сирена Е На пат Море Светот Сирена Приказна Скала Желка Морски Коњ Школка

?€ГОЛЕМИНА : 8ft (W) x6ft (H), 240cm x 180cm Беспрекорно, Склопувачко и Повторно Искористено ?● МАТЕРИЈАЛ● : Висококв

DEN 415.84

Доитол Канцеларија Нерѓосувачки Стапчиња За Јадење Сребрени Садови За Домашна Шминка Држач За Шминка Вилушки За Кофа Четка Слама

Нерѓосувачки Челик Држач за лажица : повеќенаменски држач за складирање, многу лесен за употреба, и тоа �

DEN 2.33

UPKOCH 1PC дисплеј Стенд нараквици за приказ Стенд метал за складирање полица за накит ѓердан држач за нараквици украси за складирање

железо Стенд за приказ на украс : Доаѓа со компактната големина, што е заштеда на простор Дрво за накит : �

DEN 356.80

Обвивки за седишта за кожа од кожа Шантра, капаче за перниче од кожа, водоотпорно автомобилско седиште опфаќа универзално вклопување

? Премиум кожен материјал : Висококвалитетните капаци на кожени седишта за кожни седишта обезбедуваат м

DEN 1.00

WSSBK Караоке Студио Снимање Кардиод Кондензатор Микрофон Сет КТВ Пее Кондензатор Музика Микрофон Со Шок Планината Шофершајбната

1 Позлатената 35 голема шок филмска капацитивна звучна глава со високи перформанси е усвоена за да се нап

DEN 2.00

Микробранова Печка Ручек Канцеларија Работник Студент Може Кутија Со Садови Кутија Ручек Печка Топлина Оддел Двослојна Кујна,Јадење

100% пп Големина на производот : 22*13*15см Складирање Со Капаци Големи Херметички Контејнери За Складирање Х

DEN 1.33

Shitou2231 5pcs Природна сина апатитска точка Хексагонална кристална кула заздравување камен Енергетски камен природни камења и минерали

Функција : Генератор на камен, генератор на енергија, раст на духовноста на реики Апликација : Фенг Шуи, Х

DEN 3.33

5G чиста козметичка тегла 12 парчиња пластична тркалезна рунда, мини шминка сад, празен крем за лице за очи за складирање на очила за складирање

Направено од висококвалитетен пластичен материјал Капацитет : 5мл, многу симпатична и мала, преносна за

DEN 1083.20

Држач за чаши за шетач на шетачи, држач за шишиња со шишиња за велосипеди за велосипеди, држач за велосипеди за универзален шетач, велосипед,

Шише е погодно : нашиот држач за пијалоци со шетачи е дизајниран со ваша погодност во умот, обезбедувајќ�

DEN 0.67

Торби за ручек За Жени Мажи, Изолирана Црна Зебра Животинска Шема Торба За Ручек Со Кутија За Ручек Со Прилагодлив Ремен За Рамо За Училиште,

€Голем Простор Q Димензија : 121 " W, Мала Тежина : само 0 Нашата изолирана торба за ручек има многу простор з

DEN 0.33

Летни мастички кошули со плажа, манжери, костум со кратки ракави, исечени ракави костум памук и лабава маица фустан за мажи

Возач на елек Фрог маички кошули за мажи пакуваат под подмачкување мажи тенок тело елек тинејџерски гра

DEN 3.33

Орнаменти за складирање на цртани филмови од орев, златна лента керамичка свинче банка златна мечка симулација животно дом

Нека животот е начинот на кој ви се допаѓа Во мал простор, креативноста е полна со топлина, удобност, уба�

DEN 15789.92

Ванифа Титаниум Ти Ален Хекс М5х16 18мм Заострена Завртка За Глава со Завртка За Миење За Делови За Велосипедски Стебла пакет од 6

Материјал : 6АЛ / 4В (ТЦ4)Легура На Титаниум, одделение 5 Теренот на конецот : 0,8 мм;Големина На Шестоаголен К

DEN 3.00

Лента за пакување на дијамантскиот брег, 2 пакувања, 2 инчи × 110 јарди, лента за испорака, лента за пакување, ролни со ленти за пакување, чиста

Тешка лента за испорака перформанси плус лента за пакување Тешка лента за испорака перформанси плус ле�

DEN 3.00