• Обновено
1 парчиња Нишање Стап Главата Моментално Ограничување Прекинувач AC 250V 10A DC 48V 10A

1 парчиња Нишање Стап Главата Моментално Ограничување Прекинувач AC 250V 10A DC 48V 10A

DEN 892.32

Залиха
Во магацинот.

Прекинувачи Switchesspeciations : Име На Производ : Ограничување Прекинувач Модел Бр. : WLNJ Активатор Акција : Моментален Погон Тип : Wobble Стап Главата Контакт Тип : 1 NC + 1 NNO НАПОН AC 250 V 10 A, DC 48 V 10a Побудувачко Големина : 6,5 x 102mm / 0,25 "x 4" (Дијаметар*L) Главна Големина На Телото (Прибл.) : 90 x 39 x 33mm / 3.5"(L*W*T) Дијаметар На Дупката За Монтирање : 5.2" Инсталирање Растојание На Дупката(центар) : 58 x 30mm / 2.2"(L*W) Вклопен Дијаметар На Кабелот : 19mm / 0.74" Материјал : Метал, Гума, Содржина На Пластичен Пакет : 1 x Ограничување На Прекинувач Описи : Карактеристики : замав стап главата активатор, 1nn+1nc контакт конфигурација.Апликации : насока на движење или трансформација на брзината, автоматска контрола на машинскиот алат, ограничување на движењето на машинските делови или контролната програма.Може да се користи во кола, контролно коло и помошно коло за заштита на ограничувањето на терминалот.Компатибилен со различни поврзување прачка или контакт глави.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Хардвер пролетен притисок пролет 1 парчиња умираат пролетно сино светло- печат на товар, што се користи за хардвер надворешен дијаметар 22мм

Челик со висок квалитет, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

DEN 636.32

Професионална оценка лавалиер лапел микрофон за LG V50 Thinq 5G компатибилен со iPhone телефон или блогирање на фотоапарати во блогирање

2022 година ја надгради новата целосно изолирана жица на микрофон за професионално одделение Лавалиер га

DEN 1116.80

1 Компјутер Пристрасност Мета, 10mhz-6GHz Широкопојасен Радиофреквенција Микробранова Коаксијална Пристрасност За Широкопојасен Радио Засилувач

Принцип на работа : 100% сосема нов и висок квалитет, додадете ВИСОКОФРЕКВЕНТЕН РФ сигнал на сигналот ЗА п�

DEN 251.84

Yq whjb ветерници за ветерници, пластично екстра-широко прилагодливо рамо 15 -20 не се лизга облека за облеки со клипови за

Врвен квалитет на изрез Нашите цврсти и издржливи организатори на закачалка се загарантирани да издрж�

DEN 1407.84

Свансон Кристијан Производи Фанови На Црквата - Рачни Обожаватели На Салони За Возрасни-Рачни Обожаватели За Црковни Служби-Стар

Прекрасно ДизајнираниТрадиционални обожаватели во стилот на стариот салон со Христијански дизајни, Би

DEN 3.33

Голема точка на среќа имаме дух - навивачки - роденденска забава или навивачка забава со фото штанд со реквизити - 20 брои

20 Имаме Дух навивачки фото штанд за штанд Професионално печатено додајте ги во вазни и цветни аранжман�

DEN 271.84

Qimyar Божиќни нокти уметнички секвенци налепници налепници 3Д Божиќни сјај за нокти маникир украси совети снегулка дрво санта ирваси

【Различни обрасци за Божиќни дизајн】 Постојат навистина интересни и креативни дизајни за нокти за Бож

DEN 2.00

1 парче слатко срце во форма на срце, предводена домашна спална соба бебе, детска соба декоративни светла многу убава

Топлата LED во боја обезбедува убава мека светлина, не премногу светла во темнината за да ги заслепите оч�

DEN 209.60

Мечка семејство животно декоративна декоративна налепница за wallид, автомобил, лаптоп, велосипед, шлем, апарат, инструмент, моторцикл

Боите може да варираат малку на вашиот монитор Вклучени упатства Лесен за примена на ентериер или надво

DEN 110.40

Мотор на вентилатор RV - Мотор за замена на вентилаторот за напојување со 12 волти со D -Shaft 1/8 за патнички приколка кампер бања за издувни

【12 V мотор за напојување со напојување】 Овој мотор е мотор за замена за вентилаторот за вентил од 12 V RV п�

DEN 152.80

1 сет за WPL D12 модел на автомобил со метал амортизер на задниот оски на задниот оски на пролетниот шок Делови на седиштата сини -

Боја : злато Пакетот вклучува : 2 x RC амортизери за шок на автомобили 1 x RC инсталирајте го собранието на до�

DEN 355.20

РАНЕЦ ЗА Ранец ЗА ЛАПТОП МАКСТОП Со USB Порта За Полнење Против Кражба [Отпорен На Вода] Работен Колеџ Бизнис Патување Компјутерски Ранец За

+ Ранец за длабоко Складирање За Колеџ, Патување и Работа Отворете го главниот простор, можете да ги чув�

DEN 3.00

Цветни нокти налепници за уметност Декларации 3Д само лепило цветници на ноктите, розови романтични цреши цвет, бел цвет дизајн

Налепници за розови бели маникир : Пакетот содржи 30 листови бело розово весела цвет цвет на налепници за

DEN 1.33

ЛИОБО Кремирање Урна Пепел Погребни Урни Тегла За Љубителите На Животни Миленичиња Кучиња Комеморативен Ковчег Нерѓосувачки Челик Отворање

Можете да го ставите во дневната соба, спалната соба, студијата, огништето Мала тежина, капакот може да с

DEN 1.67

Облекување на рани од лепило на Зинор , водоотпорни места за бања, само-паста транспарентна фиксаж за фиксација на фиксација на

ПУ водоотпорен материјал, царски рез или по операцијата за да ја користите бањата? Кога купувате, побара

DEN 200.00