• Обновено
DVTEL Тетоважа Уметности Продавница Неонски Знак Led Моделирање Светлина Прозрачни Букви Табла Акрилни Панел Неонски Декоративни Светлина, 60x40cm Хотел Ресторан Бар Ка?

DVTEL Тетоважа Уметности Продавница Неонски Знак Led Моделирање Светлина Прозрачни Букви Табла Акрилни Панел Неонски Декоративни Светлина,

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

● Висококвалитетни ѕидни висечки неонски знаковни светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни Може да се користи и како ноќно светло, за напојување на влијанието и емоционалната атмосфера за вашиот важен настан, осветлете го вашиот живот во секое време, насекаде. Извонредните неонски светла емитуваат силна светлина, додавајќи романтична и магична атмосфера во боја во вашата соба, го прават животот поинтересен. Уникатниот дизајн е добар реквизит за фотографија и особено кул позадина на фотографии. ● Едноставна работа и удобна инсталација. УСБ-интерфејс + прекинувач ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ. НЕОНСКИТЕ светла се напојуваат СО USB, не треба да се инсталираат со жици и се погодни за декорација на секое место. НИСКОНАПОНСКИ USB влез, работи со БИЛО КОЈА USB интерфејс порта НА КОМПЈУТЕР, моќ банка. ● Еколошки и заштеда на енергија. Осветлениот знак врежан од технологиите ЗА гравирање НА 3Д, површина и линија. Наместо традиционални неонски светла, тој е посветол, побезбеден, еколошки, издржлив, заштедува енергија, нема бучава, нема топлина, тоа е добар подарок за вашето семејство и вашите пријатели. ● Неонските знаци се многу погодни за украсување домови, дневни соби, спални соби, игротеки, теретана, излози, ресторани, барови, продавници, канцеларии, роденденски забави, свадби итн. Исто така, обезбедува убава и романтична атмосфера за банкет настани. Име на производот : LED неонски знаци светла можете да ги прилагодите сите неонски светла. Само обезбедете ја содржината на моделот, бојата, големината.УСБ-интерфејс + прекинувач ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ.

Основни карактеристики

Type:
LED neon lights
Power:
Standard USB
Material:
Acrylic
Technology:
3D sculpting
Size:
40x30cm, 60x40cm
Installation:
Wall hanging
Notes:
1.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures.:
2.Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. Thank you for your understanding. :

Најдобри понуди

Случај со моливи на Героткр, торбичка за моливи, кутија со моливи, кутија за естетски молив, шема на Божиќна Дедо Мраз Клаус

★ Моливцина Големина на случајот : 19 ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моливи е изработена

DEN 1321.60

Plipsh 140/260pcs Разни комплети за конектор за заварување на бакарни прстени со жица терминали на голи кабелски терминали за

Направено од 100% Annealed бакар за максимална струја Затворените крајни влошки заптивки против влагата ги о�

DEN 708.16

Кујна Алатка Мијалник Размавта Повлекување Мијалник Мијалник Прскање Вода И Масло Бариера Нова Верзија Со Складирање

Водената преграда од типот на истегнување е изработена од силика гел и е залепена со вшмукување чаша Та�

DEN 547.20

Систем за спреј за подмачкување на течноста за ладење, систем за спреј за ладење на магла, двокреветна цевка + вентил за 8мм воздушна цевка

✅ 【Единствен дизајн】 Машина за прскање за ладење, специјален дизајн, насока на ротација Ве молиме, изб�

DEN 243.68

колекционерско традиционално рачно изработено саќе коска Влез декоративна кутија за накит Премиум за складирање на организатор

Димензии на кутијата со коски од коска од саќе, долга 7 инчи x 5 инчи широк x 4 инчи висока рачно изработена

DEN 1.67

4 пакувања дифузер за есенцијално масло за автомобили празни квадратни парфеми шишиња што висат дифузер шише воздухот посвеж

Getе добиете 4 парчиња празни шишиња за дифузер за освежувачи на воздухот за автомобили, а не вклучени пар

DEN 137.44

Cabilock 5 компјутери чевли во стилот на фиоки, про transparentирна прозорец чевли кутија за складирање лесни чевли за склопување кутии

Погодно е за чевли, чорапи, долна облека, облека, чанти, шалови, производи за нега, канцелариски предмети

DEN 3.33

Метал Решетката Решетката Мрзливи Складирање Монтирани Решетката Паста За Заби Домаќинство Бања Уред Паста За Заби Облак Ѕид Перење Стегање

Оставете Го Вашето Дете Стакло Сад За Тркалање Сад Одводна Плоча Метална Решетка За Мијалник За Мијални

DEN 84.64

Juoifip 5x7 минималистичка акрилна рамка за слика 5 пакет магнетна чиста фото рамка подарок хоризонтално или вертикално десктоп дисплеј

【Премиум акрилен материјал】 juoifip 5x7 акрилна рамка за слика е изработена од акрилик со врвен квалитет и�

DEN 3.00

Ниносо 4 тркала за количка, полиуретански колички за колички за замена на тркала за замена на 4 капацитети за оптоварување 1200

Тркалата за колички се изработени од избрани висококвалитетни полиуретански материјали, кои се издржл�

DEN 2.00

Организатор на биро за 6 парчиња Организатор Организатор Кади - држач за хартија за клип, складирање на организатор на пенкало, кутија за визит

Содржи : Нашиот сет на држачи за пенкало содржи мултифункционален организатор на пенкало за мрежи, трка�

DEN 0.67

Албум ZSEDP - Фотографии Големи албуми за фотографии на семејството на Baby Kids, 5 на страница со сини албум за свадбени подароци,

★ Стил : албум со фотолисја ★ Употреба : Генерален албум со фотографии ★ Тип : Тип на кабинет, количина н�

DEN 2054.08