• Обновено
Darkbeam B01 10W UV 365Nm Blacklight Flerslight Larm Larm Black Lights Преносен ултравиолетово рачен скорпија за лекување на смола за детектор на урина од миленичиња

Darkbeam B01 10W UV 365Nm Blacklight Flerslight Larm Larm Black Lights Преносен ултравиолетово рачен скорпија за лекување на смола за детектор

DEN 1036.80

Залиха
Во магацинот.

УВ може да ги открие дамките или течностите кои се невидливи за голи очи на подот или дури и трева Рингворм на кожата од шума ламба. Случајот користи висококвалитетна алуминиумска легура, што во голема мерка ги подобри неговите перформанси за дисипација на топлина, ова ги прави светилките посигурни и издржливи. 10 W моќноста е толку моќна, така што ќе произведе повеќе топлина од вообичаената УВ фенерче, ова е нормален феномен. 365 Nm Невидлива ултравиолетова светлина-365 Nm Ултравиолетовата светлина е невидлива за голо око, така што не е толку светла како фенерчето 395 Nm, туку посовршено за откривање на висока побарувачка како флуоресцентни агенси и безбедносен код. 365 Nm UV е вистинскиот посветен спектар на откривање. Може да се користи во природна светлина и да се одвива подобро во темница со малку видливо истекување на светлина. 395nm Виолетова бранова должина-Право-рака Човек со чистење на домашни работи (куче, мачка, дамки од глодари/ грешки во кревет), партнер за пребарување за скорпии. Користете SVC 365 NM UV LED извор наместо диода ламба, потрошувачка на енергија до 10 W и светлосна моќност од 2400 MW, што го прави да стане професионална ултравиолетова светлина за некоја професионална употреба. Опремени со напорен црн филтер оптички леќи што можат да ја филтрираат странската светлина од околината, што го прави ултравиолетовото светло чисто. Случајот користи висококвалитетна алуминиумска легура, што во голема мерка ги подобри неговите перформанси за дисипација на топлина, ова ги прави светилките посигурни и издржливи. Вклучете полнач за батерии и батерии со висок капацитет со индикација за батерии, полначот има заштита од прегревање и преоптоварување, ви овозможува да ја користите фенерчето попогодно, нема потреба да купувате дополнителни додатоци. Моќни мултифункционални апликации. УВ може да ги открие дамките или течностите кои се невидливи за голи очи на подот или дури и трева. како што се откривање на фалсификувани документи, верификација на пари, откривање на килибар и накит, урина од миленичиња и откривање на дамки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Јардве Екран Шатор Екран Шатор Шатор Стаклена Торта Купола Капак Тркалезна Торта Дисплеј Купола Кристално Стакло Десерт Капак За Домашна

[1] Изработен од проѕирен стаклен материјал, издржлив и практичен [2] Совршен За готвење во кујната, ја од�

DEN 682.40

Термалтаке Кула 100 Металик Злато Издание Калено Стакло Тип-Ц Мини Кула Компјутерска Шасија Поддржува Мини-ИТХ ЦА-1Р3-00СДАУН-00

Кулата 100 МИНИ ИТХ Шасија е мини верзија на нашиот иконски случај Кулата 900 Панели За Прозорци Со Дебелин

DEN 84.00

Zyzmh Rhinetones Везници за летање предиво за танцување во сала за танцување фустани Волт Стрс за танго жени танцуваат облечени

Rhinestone везење летачки предиво од сала за танцување фустан фустан валцер фустан танго женски фустан за та

DEN 0.33

Geyee 500 Парчиња Хотел Клуч Картичка Плик Клуч Картичка Држач Ракави Клуч Картичка Плик Ракав Уживајте Во Вашиот Престој Клуч Капак

Што Ќе Добиете : овој пакет доаѓа со 500 парчиња клучни пликови, количината е изобилна што може да ги задов

DEN 335.84

ZYM119 XH-W1601 DC12V Контрола на температурата Контрола на температурата Контролер на табла за ладење Полупроводник PID загревање со

Сигурен и погоден за широк спектар на употреба Висока ефикасност на конверзија, едноставна работа за ре

DEN 2.00

Преголеми памучни постелнини за жени за жени, лето на копчиња за кратки ракави, лето лабава удобна екипаж плус големина на блуза

100% памук / постелнина на врвови Направено во САД или увезена ✈✈ Брза испорака ✈✈ Стандард : 814 дена / з

DEN 111.84

З-Лајт 704-5В-БН Лагуна Пет Светлина Суета Светлина, Челична Рамка, Бранеа Никел Заврши И Мат Опал Сенка На Стакло Материјал

Полираниот изглед на оваа гламурозна, пет лесна, четкана суета на никел се постигнува преку неговата ко�

DEN 4768.00

Brенски женски божиќни туники врвови мода 2023 новогодишна долга ракав екипаж џемпери случајна санта стаклена графичка џемпер

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Заштедете 30% на 1 од секои 2 Andе ги ажурираме стилови секој ден...

DEN 3.00

Декларации од ајкула 4 Пакет: Детална ајкула, ајкули кои кружат, ајкула перка, ајкула за винил декларална црна 4 wallидна уметност

Налепницата е единствена боја и нема позадина Сите налепници се од најквалитетниот винил филм кој ќе тр

DEN 1.33

SJYDQ керамички пепелник со капакот на околината на пепелниците за цигари за цигари голем одмор со двојна употреба нераскинлив

♥ Направен од керамика, дизајнот е нов и лесен за чистење ♥ Исклучителните релјефи донесуваат живот на

DEN 2.33

SOIMISS Смешни очила за сонце за Носи на Ноќта на вештерките, Фенси облечете се свинче муцки за очите- фаќање на забави за фаќање

За Ноќта на вештерките, забавите за маскарада, забавите на костумите, карневалот, Божиќ, Велигден, новог�

DEN 1.67

Ahах 4 во 1 алатка за кастрење на веѓите за литература Поставете не'рѓосувачки челик шминка мртва кожа за притискање на маникир алатки за

Кожен капак изработен од кожена крава од највисок степен на жито Во комбинација со одлични додатоци за �

DEN 6198.40

Наинл оган фудбалски фудбалски пилули кутија 7 дневна таблета торба за патувања со таблети со патент преносен неделен случај Компактна

Големина 4,6 x 3,14 x 1,88 инчи Тој е мал и компактен што може да одговара на вашиот џеб или торба Воздухот тесе

DEN 191.84

Леден метал девет бенд убива бејзбол капа за мажи жени ретро камионџии капи на отворено спортско памучно памучно капаче црно

100% памук Затворање на тока Само миење на рацете Материјал : Бејзбол капа е 100% измиен памук гроздобер, кл�

DEN 1.67

Женски маици со леопард печатење во боја на врвови на капакот на капакот на вратот 2023 летни обични трендовски трендовски блузи од туника

Земјоделски врвови за жени Туника или врвови за носење со хеланки ❤❤ Со големина : Ве молиме изберете ј�

DEN 127.84

[Пакет]Кулер Мајстор MasterFan MF140 Хало Црна+Mf140 Хало Бело Дуо - Прстен Адресабилен RGB Осветлување 140mm Вентилатор, Апсорпција

Технологија за тивко Ладење : Технологија За Намалување На Бучавата и Материјали За Апсорпција На Звук �

DEN 1315.20

Ноќна блуза за жени Зимски колк со долг ракав Дополнителен долг џеб врвот на врвот на печатење со удобност од полиестер без јаки

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс Меко и удобно за носење 【Прилики】 О�

DEN 436.64