• Обновено
ЕМЕКИЈАН 6 Инчни Топчести Банџи Жици, Тежок Еластичен Ремен Отпорен НА УВ, Кабел За Врзување За Повеќекратна Употреба Со Топки, Внатрешни Надворешни Жици За Мрежа З?

ЕМЕКИЈАН 6 Инчни Топчести Банџи Жици, Тежок Еластичен Ремен Отпорен НА УВ, Кабел За Врзување За Повеќекратна Употреба Со Топки, Внатрешни

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Кога играте разни спортови, бидејќи мрежата не е фиксна Дали ви пречи, не грижете се, нашето јаже со банџи топка е за вас, што ќе ви овозможи лесно и брзо да ги решите вашите проблеми. Кога сакате да одгледувате некои растенија или овошје и зеленчук, еластичното топчесто јаже може да биде цврсто врзано за бараката за сонце за да ги заштити вашите растенија и да ја удвои вашата ефикасност. Кога кампувате во лоши временски услови, кога обичните ремени се премногу слаби за да ја обезбедат вашата безбедност, дизајнот на нашите банџи топки на јажињата гарантира дека ќе се врзувате поцврсто пред лошите временски услови. Кога имате многу работи за носење и не можете лесно да соберете сѐ, нашите банџи жици можат да ви помогнат да комбинирате две или повеќе работи. Кога преполни жици на вашето биро или дома предизвикуваат изглед на неред или сопнување, користете ги нашите живи топчести жици за да ги одржувате вашите жици уредни и да ја одржувате вашата работна маса и дома уредни и уредни. Каблите ЗА Банџи ЕМЕКИЈАН може да се користат за врзување долга коса во опашка, за инсталирање екрани на филмови на отворено, ќе ви помогнат брзо да го инсталирате шаторот или тендата, за навивање завеси, шатори, ќебиња и друга опрема на отворено или врзете жици светла За Божиќ или каква било декорација. ?①ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ јажето во банџи кабелот со топката е изработено од висококвалитетен еластичен и издржлив гумен материјал, кој има одлична еластичност и растегливост, што може да го направи банџи кабелот сигурен и издржлив. Главата на топката е изработена од висококвалитетен најлон, има долг работен век и може повторно да се користи, што е она што најмногу го сакате. ?●СИЛЕН и ИЗДРЖЛИВ ● Без разлика Дали станува збор за топло сонце, дожд, град или обилен снег, нашето банџи јаже лесно може да се справи со сите временски услови, водоотпорно е, отпорно на абење, отпорно НА УВ и отпорно на временски услови, може да се користи во затворени простории и на отворено. Еластичниот дизајн на кабелот обезбедува цврсто држење и е издржлив без да ја загрози вашата безбедност како кука. ?●ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА●Нашите банџи кабли се лесни и преносливи, лесни за инсталирање и отстранување. Завиткајте ги двонасочните јамки околу главата на топката за што сакате да обезбедите, а потребни се само неколку секунди за лесно инсталирање, совршено за патници, ловци, кампери, земјоделци, спортисти. ?●ШИРОКА АПЛИКАЦИЈА ● овој банџи кабел е совршен за секоја ситуација што треба да се врзе. За надворешна употреба, банџи жиците често се користат во церади, настрешници, тенди, вреќи за спиење, патни торби, проектори на отворено, кампување, шатори, риболовни прачки, товарни мрежи, кошаркарски мрежи итн. За секојдневна употреба дома, банџи каблите често се користат во ремени за крцкање, завеси, екрани, Висечки Новогодишни светла, црева, жици, јажиња, врски за коса итн. Можностите се бесконечни. ?●СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА●должината на црниот банџи кабел од 20 пакувања е : 6" (15 см, вклучувајќи топка), растеглив до 10" (26 см), дебелина на јажето : 0,16" (0,4 см), дијаметар на топката : 0,88" (2,2 см). Бескрајно прилагодливо пакување, кабли за завиткување и повеќе банџи кабли поврзани заедно подолго време за да ги задоволат сите ваши потреби. ?①ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ јажето во банџи кабелот со топката е изработено од висококвалитетен еластичен и издржлив гумен материјал, кој има одлична еластичност и растегливост, што може да го направи банџи кабелот сигурен и издржлив. Главата на топката е изработена од висококвалитетен најлон, има долг работен век и може повторно да се користи, што е она што најмногу го сакате.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Држач за тоалетна Хартија судемота, Бесплатна Инсталација За Удирање Водоотпорен Држач За Ролна Тоалетна Хартија Со Складирање На Мобилен

ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : можете да го инсталирате овој држач за тоалетна хартија директно на ѕидот без лепил�

DEN 123.04

Фиоки ги влече рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за студии Прекрасна колекција

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

DEN 207.84

Дома Стилски и едноставни лавици за мобилни палто, телескопска облека за отворено, мултифункционална хоризонтална хоризонтална

: Лавици за палто : Основни предмети за животни додатоци на влезот на влезот треба да бидат достапни во �

DEN 1528.00

Полица Загради 4 Пакет Тешки Пловечки Должност 5.5 l x 4.0 H x 1.5 W Бели Метални Полици Ѕид Монтирани Рустикален Железо J Полица

Тешките држачи за пловечки полици се совршени за вашите отворени полици И можат да издржат до 110 фунти / �

DEN 431.52

бренд Лејд Елегантна Златна Роза Влече Рачка За Фиока За Шкаф Гардероба Кабинет За Комоди Со Една Дупка Копчиња За Цвеќе Дома

●Материјал : висококвалитетна легура на цинк, издржлива ●Рачката на ливчето има фина изработка, удобен

DEN 255.84

Шарка На Вратата од Змеј, 2 парчиња 90 Степени Скриена Шарка За Преклопување На Шарката Едноставна Инсталација Конверзија Лист За Поддршка На

Шарките Се Изработени од Нерѓосувачки Челик, Кој Има Отпорност На Корозија, Издржлив За Долготрајна упо

DEN 2.33

FPL замена на лизгачкиот двор на вратата на вратата поставена со клуч за влечење - Свртување на палецот за неутрализирање

Внатрешна конструкција на месинг од месинг за издржливост и надворешноста на квалитетот е градежништв�

DEN 767.52

Држач За Хартиена крпа БИЕНКА Држач За Тоалетно Ткиво Ролна Полица За Складирање Држач За Тоалетна Хартија Монтиран На Ѕид Држач

Држачот за ролна од хартиена крпа може да заштеди простор, поставен веднаш до тоалетот за стилско,но дис

DEN 1.00

Обинети за кујни со везион 6 пара кабинет магнетски ултра тенок магнетна врата лепила магнет магнет за кујнски врата плакарот

Поништување Магнет на вратата е едноставно и совршено решение за да ги задржите вашите ормани и вратите

DEN 0.33

Шарка На Задникот на кабинетот,Шарки На Преклопната Врата, 2 парчиња Шарка На Вратата На Шарката 90 Степени Кабинет Гардероба Аголни Стандардни

Погоден за специјални инсталации90 степени Дијаметар На Чашата со шарки : 35мм (Прибл.), Препорачана Дебе�

DEN 1382.40

Надаму -инјекциска смеса за обложување на пенкало Сребрена 8 парчиња со 8 совети за замена, Пенчиња за инјекциска смеса за бегство

Комплет за инјекциска боја : 8 парчиња сребрена инјекциска смеса за обнова со 8 совети за замена 8 Обновен

DEN 159.84

NBYT 2PACK 4-цифрен комбинација на лозинка за комбинација , 1/4 инчи дијаметар , За шкафче за училишни теретани, спортски шкафче,

Сигурен материјал : Тело на задебелување на легура на цинк, челична количка од 1 / 4 инчи Добро дизајниран�

DEN 2.00

Алис Хасп Заклучување, Катанец За Заклучување На Шарката На Вратата, Заклучување На Шарките На Бравата Со Црна Спојка За Врати, 3 Инчни Сус

€SНерѓосувачки Челик Zhasp конструиран од hq цврст НЕРЃОСУВАЧКИ Челик SОбезбедувајќи квалитет и долговечн

DEN 2.00

Mivoyy 12 инчен Штала Врата Рачка Ретро Злато-Рачно Изработени Рустикален Лизгачки Штала Врата Повлечете Рамни Рачки Со Кука Заклучување Бравата

€ ● ПОСТАВЕНИ РАЧКИ на ВРАТИТЕ ОД ЗЛАТНА ШТАЛА q Доаѓаат со 1 x Тркалезна Рачка за Влечење, 1 x Рамно Влече�

DEN 1.33

НОВИЦА Рачно Изработени Светла Сонце-Керамички Кабинет Копчиња Цветни Жолта Бела Сет од 6, Керамички копчиња Фиока Кабинетот Повлече Рачка

Тежина на предметот : 11оз Димензии На Секое Копче : 3 Должина На Завртката : 1 Користен Материјал : Керамик�

DEN 2.00

Кокосири 24 инчи Бања за бања со двојни пешкири за бања за купатило за пешкир, држач за тоалети, држач за тоалети, држејќи мега ролни мат

◄ Материјал ► SU 304 не'рѓосувачки челик (премиум не'рѓосувачки челик) конструкција, со запечатен држач за

DEN 485.28

Држач За Облак Хартија, Симпатичен Декор За Заштеда На Простор 4-13 Ролни Тоалетна Хартија Држете Дрво Уметничка Декорација За Тоалет

Едноставност Модерна декорација 12 ролни капацитет, нема потреба да се грижите за истекување на вашата х

DEN 318.40

Дегулас Бања Хардвер Сет 4 Парчиња, Злато Пешкир Бар Во Собата, Вклучува 24 во Пешкир Бар, Пешкир Прстен, Облека Крпа Куки,

Издржлив Материјал : комплетот за додатоци за бања вклучува, 1*24"шипка за крпи, 1*прстен за крпи, 1* држач за

DEN 0.33

Абнаок 2пакувајте Самолеплив Прстен За Крпи За Бања Држач За Лепило За Крпи Од Нерѓосувачки Челик Без Дупчење Модерна Закачалка

●КОНЦИЗЕН ДИЗАЈН●со модерен концизен дизајн, самолепливиот прстен за крпи изгледа одлично и може да с�

DEN 191.84

Jqk хардверски хардвер сет масло триеше бронза, 5-парчиња додатоци за бања Поставете Orb Wallид монтирање вклучува 24 во лента за пешкири, 9 во

100% не'рѓосувачки челик 【Висок квалитет на хардвер за бања】 T304 Премиум одделение не'рѓосувачки челик (б�

DEN 0.67

3 1/2 Знаме Три Лист Хромирана Шарка Дво-Пати &засилувач; Блендата | Пакет од 20 | Не-Гнездо Кабинетот Мебел Хардвер | DL-H545-350-CP

Вкупна големина : 31 / 2 " х 1 Овие дволисни шарки со три лисја се изработени од челик со нанесена хромирана �

DEN 639.20

Дакжоу штала врата рачка сјај во темно-темна алуминиумска легура 13инх зелена лизгачка штала врата врата портите гаражи пролеани

Алуминиумска легура 【Како starsвездите во темница】 : Светлечки мониста на краевите на рачката апсорбира�

DEN 287.84