• Обновено
Медицински капачиња за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, гроздобер кактус растителна шема разновидна

Медицински капачиња за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, гроздобер кактус растителна шема разновидна

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

100% полиестер Затворање на влечење. Дизајн на торбичка и копче за конска опашка - За долга коса, торбичката за конска опашка ви помага да ја прилагодите косата. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве тера да изгледате професионално и брзо. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на маски за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето. Премиум материјал-Хируршката капа изработена од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобно долго време. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Нашиот сет на медицинска сестра содржи 2 буфантни капачиња, кои се погодни за промена и миење секој ден. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење. Прилагодливи и песни - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Лесно прилагодете се од задниот дел без да ја мачкате главата. Широко користете - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите. Lorvies 2 парчиња прилагодливи медицински капи со копчиња и лента од лента за жени долга коса апсорбира пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Компанијата за конска опашка - капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни да ја задржат вашата долга, густа коса под обвивките со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на конска опашка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сет за суво четка за тело и лице: Бамбус четка за чистење на када за суво и влажно четкање, суво четка за лице, чистење на лице - коњи на

✨ Омекнете ја кожата и кажете му збогум на сувата кожа со нашата сува четка поставена за тело и лице Ужи�

DEN 0.33

Арапска арабеска прилагодлива работна капа со држач за конска опашка 2 пакувања за чистење капа буфантна капа за мажи и жени, една големина

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

DEN 3.00

Родаиликеј Диносаурус Работно Капаче со копче &засилувач; Пот, 2 Пакувања Еднократно Хируршка Хирургија Капи Носителот Конска Опашка,

100% Полиестер Еластично затворање Машинско Перење ●Цврста Еластична Лента●еластичната лента на задна�

DEN 2.33

Здрав Чистач за Бања 2 парчиња Сунѓер За Капење Туш Луфа Во Форма На Сладолед Мрежа Пуф Бања Скринчи За Миење На Телото Издувам

Длабоко чистење на вашата кожа, правејќи го вашиот лосион за туширање или гел да работи подобро Убав изб

DEN 2.00

Туш назад чистач, топка за туширање топка за туширање, грб четка за четка, обесена сунѓер сунѓер пластика со долга рачка за грб за туширање за

【Спецификација】 Должина : Прибл 【Брзо пенење】 Оваа пена за четка за топка за бања богати и деликатни, �

DEN 0.33

Крпи од плажа преголема туш чиста мрежа бања сунѓер ексфолирачки туш бања сунѓер четка за бања производи бања огледала за wallид

Потребни се само неколку минути под туш и може да помогне да ја направите вашата кожа мазна и свиленкаст

DEN 1396.80

Гулаб 0% Алуминиум Дезодоранси Стап Памук Цвет &засилувач; Сандалово Дрво 3 Брои За 48-Часовна Заштита Од Мирис Алуминиум Слободен Дезодоранс

ЕФЕКТИВНА ЗАШТИТА, НАЈЉУБЕЗНА ЗА КОЖАТА : Гулаб 0% Алуминиумски Дезодоранс стап е најљубезниот дезодора�

DEN 346.56

Womenените што можат да се користат затегнати капа за коса, подводни корални водни двојни слоеви водоотпорна капа за бања за туширање

Направено од 100% полиестер со еластичен опсег за истегнување и сместување на повеќето големини на глава�

DEN 119.04

Прилагодливо работно капаче за животинско проверување со држач за конска опашка 2 парчиња чистење капа буфантна капа за мажи

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

DEN 223.84

Huaangmaox туш за туш за туширање ексфолирачки ракавици Природни влакна за убавина за убавина, нараквици за тело, ексфолијатор,

【Материјал】 Направен од високо квалитетен материјал со влакна, издржлив и лесен, површинската текстур

DEN 2.67

Работна Шапка со Копчиња &засилувач; Лента Врски За Жени 2 Пакети, Алпака Бела Лама Прилагодливи Унисекс Хируршки Капи Чистење Капа

100% Полиестер Еластично затворање Машинско Перење ●Цврста Еластична Лента●еластичната лента на задна�

DEN 223.84

Тело Врати Туш Пароброд Ароматерапија-Подароци За Мама, Подароци за Жени &засилувач; Мажи, Туш Бомби, Еукалиптус, Чајно Дрво,

Еукалиптус, Нане, Ментол Натопен со природни есенцијални масла за разлика од другите кои се преполни со

DEN 799.52

НЕПАК 6 Пакет Само Уво Пирсинг Пиштол Еднократна Употреба Пирсинг Пиштол Комплет Безбедност Уво Пирсинг Пиштол Алатка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 127.84

4 парчиња бања сунѓер длабоко чистење тело loofah туш употреба сунѓер тело чистач ексфолирајќи го чистењето тело сунѓер за жени мажи

4 компјутери по нарачка; големина : бесплатна; боја : случајна ; Направено од премиум сунѓер од пена и виси

DEN 1.00

2 пакувања Работно капаче со копче за жени со долга коса прилагодлива еластична завој вратоврска назад капи, буфан капачиња

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

DEN 2.67