• Обновено
Висока купола реалистична албино глушец половина сфера стакло очи животински таксидермии уметнички кукли што прават скулптури или занаети за накит сет од 2

Висока купола реалистична албино глушец половина сфера стакло очи животински таксидермии уметнички кукли што прават скулптури

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Сет од 2, реалистично албино глушец инспирирано рачно изработено стакло око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија, резервации за отпадоци и многу повеќе Овие се волшебни дизајни за стакло од стакло од половина сфера сигурно ќе ги направат вашите уметнички проекти хит!. Овие детални дизајни за очи во боја на албино глувчето ќе привлечат многу внимание. Рефлексиите прикажани на сликите се од осветлувањето што се одразува на стаклените површини, нема рефлексии во самите очи. Стакло стакло стакло кабохони рачно изработено со картон, дијамантска глазура и куполно стакло. Сет од 2, реалистично албино глушец инспирирано рачно изработено стакло око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија, резервации за отпадоци и многу повеќе. Овие се волшебни дизајни за стакло од стакло од половина сфера сигурно ќе ги направат вашите уметнички проекти хит!. Овие детални дизајни за очи во боја на албино глувчето ќе привлечат многу внимание. Рефлексиите прикажани на сликите се од осветлувањето што се одразува на стаклените површини, нема рефлексии во самите очи. Стакло стакло стакло кабохони рачно изработено со картон, дијамантска глазура и куполно стакло.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Anyufei топол лепак за лепак Топно лепак пиштол Дополнителен 1 сет лепак за лепак за лепак црни лепило за лепило за лепило за лепило за

Посилно задржување : многу погодно за лесни поправки на DIY за домаќинство на дрво, керамика, тврда пласти

DEN 515.20

5d DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни, големи слики со целосна вежба за вез, ринстон залепено сликарство крст-бод за занаетчиски

❀ 【HD печатење платно】 : DIY дијамантски сликарство целосна вежба користи висококвалитетно платно, кое е

DEN 2287.84

Qixivcom 10 парчиња 1 мл/30мл Крафт хартија картонски кутија кутија за кутија за накит, кутија за хартија од картони, картонски картонски картони,

✔ висок квалитет : Цевката од картонска кутија е изработена од густа, хартија за напорна хартија, цевкат

DEN 1.33

1PC FN1 кожен занаетчиски електричен занаетчија машина за трескање, алатка за глава на главата со греење на елементот за греење

Пакетот вклучува : 1 п грејач лента + 1pc FN1 (0,75мм) заменливи врски како прикажување на слика FN1 Press Line заменл�

DEN 1.67

Кожна занаетчиска алатка, 5 во 1 мултифункционална алатка за занаетчиска алатка за зашивање заширање на гребење сет за скијање кожен

Материјал со висок квалитет : усвојување на глава со премија од челик со висока стабилност, не е лесно да

DEN 2.67

Odetojoy жолто треперење хартија градиент ленти за тресење 5 мм занаетчиски хартија филиграна рампи во боја хроматско полумесечина

Комплетна серија на бои Бојата на лентите ќе се промени од пукање до испарување, од утро до зајдисонце С�

DEN 372.80

Црвена и зелена божиќна картон - 80 листови - 65lb покриена хартија, 8,5 x 11, компатибилен фонд за печатач - за занаети, ознаки

Одлично за правење картички за занаетчиски картички, печатење картички за одмор и покани или белешка Ов

DEN 174.40

Welliestr 4 големина BJD облека за складирање на облека SD DD MSD YOSD Кутија за складирање на облека за кукли Пластична кутија BJD додаток

1 Големина : A 17,5cm*10cm*2,2 cm / c 22cm*15.5cm*3cm / d 30cm*22 Оваа ставка само за BJD и ќе има разлика во бојата со слика...

DEN 2.33

POVOKICI DTF POWDER за сублимација Бело дигитален трансфер топло топење лепило 2,2 bs пакет/35.2oz, DTF предтретиран преносен прашок за

【Спецификации】 Полиуретан топло топено лепило во прав Сертифицирано : OEKOTEX Стандард 100 Точка на топење

DEN 560.00

Planplan Racing зелена/темно зелена хартија за картони - 8,5 x 11 инчи Премиум мат 100 lb. Тешка категорија - 25 листови од магацин со картони

Над 35 бои цврсти јадра бои во палета на уникатни нијанси Суптилна античка текстура на велум му дава на о�

DEN 316.64

Sugru by Tesa - Super лепак за сите цели, лепак занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски и лепило за лепило за креативно фиксирање,

Првиот светски лепак за целта во светот подгответе се да го поправите, лепите, да се придржувате и да по�

DEN 319.84

Знаме мапа на комплетите за сликање на дијаманти за сликање на дијаманти, слика 5д DIY целосна вежба Rhinestone Arts Wallид декор за возрасни

Хемиска ткаенина Калта за дупчење има силна вискозност, не е лесно да се испадне и има светли бои и не е л

DEN 1.33