• Обновено
Дрво Штала Врата Детска Спална Соба Тема Декор Прачка Џеб Завеса, Модерен Дом дедор Излитена Штала Врата Село Фарма Затемнување Завеса Топлинска Изолација За Живе?

Дрво Штала Врата Детска Спална Соба Тема Декор Прачка Џеб Завеса, Модерен Дом дедор Излитена Штала Врата Село Фарма Затемнување Завеса Топлинска

DEN 895.84

Залиха
Во магацинот.

Висококвалитетен Полиестер ●Пакетот Вклучува Сет Од 2 завеси за затемнување;секој панел со должина од 36" широк х 84".Парот од 2 панели заедно има должина од 72" широк х 84".Предложете да ја изберете вистинската големина по мерењето на прозорците. ●Ефект На затемнување ● овие затемнувачки завеси имаат иновативна тројна, ткаена ткаенина конструкција со посебен внатрешен слој може да ја намали и блокира 85% -98% сончева светлина и улична светлина(Потемни Бои блокираат повеќе). ●Топлинска Изолација●нашите завеси изолираат од летни горештини и зимски студ за да ја балансирате собната температура,намалете ги сметките за енергија.Намалете ја надворешната бучава, заштитете го подот и тапацирот од засенчување на боите. ●Ткаенина И Изработка Quality ткаенина се чувствува мека, тешка и удобна.Материјалот е полиестер.HD Печатење,Извонредна изработка,шиење, исечена нишка. ●Инструкции за нега●Дизајниран За секојдневните зафатени сопственици на домови со лесна мазна ткаенина за бесење без напор.Безбедно за машинско перење ладно во мрежеста кеса за перење, нежен циклус и суво ниско. Дали сеуште сте загрижени дека немате соодветни завеси за вашите прозорци? Нашите Завеси за Затемнување можат лесно да го решат овој проблем. Спецификации на производот : Материјал : 100% Големина На Полиестер( Секој Панел) : 36" широк х 84 " должина пакет вклучуваат : 2 завеса панели. Големина на Џебот на прачката : 3 Инчи Exc Изработени од иновативна ткаенина за затемнување со тројно ткаење. Блокирајте ја сончевата светлина (Темните бои работат подобро) направете ја вашата спална соба темна со блокирање на уличните светла и светлата на автомобилот ноќе, ќе ви помогне полесно да заспиете.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Потребна е специјална мечка мајка рустикална wallидна уметност декор за аутизам знак за подигнување на свесност за сложувалка аутистична

Големина : 12 × 12inch (30 × 30см Бесплатни додатоци Додатоците се случајни Материјал : Дрвена Може да се корис

DEN 127.84

Метално копче за копче за притискање водоотпорен моментален прекинувач за копче за притискање 16мм 3 пин Вклучено/исклучено

Висок квалитет на приклучок за метален материјал : 3 пин Се користи за контрола на LED диоди и кола и може д

DEN 1.67

Сечила за Сечење кутии 10 Ножеви ЗА Ножеви ЗА Пакување SK5 Челични Тешки Жилети Замена за Со Кутија За Складирање За Покриви Картонски

Сечилата за сечење кутии изработени од врвен ЧЕЛИК SK5(Дебелина : 0,0236 инчи / 0,6 мм) имаат двојни рабови со б�

DEN 2.67

Атлетски жени Обични модни печатење на пеперутка од вратот три четвртина ракави врвови маички блузи маички врвови и врвови и

100% полиестер Материјали за миење на машини : Изработено е од материјали, доволно издржливо за вашето сек

DEN 161.44

Foozet Граѓа Решетката Ѕид Монтирање со 3-Ниво 2 Пара Дрво Организатор И Граѓа Складирање Тешки Метал Дрво Решетката За Внатрешни И Надворешни,

квалитетен Тежок Метал((Совет : бојата на стариот стил во нов стил се испраќа случајно Ве молиме изберет�

DEN 799.84

Hoijaumai Rustic Најдобра тетка Дрво Слика Рамка Подарок, Цитат на тетка Сајинс дрвена фото рамка за тетка, таблета и монтирање

Големина : Големината на рамката за слика е 8x10 инчи, која може да смести фотографија од 4x6 инчи Супериоре�

DEN 287.84

Симпатични мачки се појавуваат со алишта за перење со капакот за преклопување на капакот за складирање на капаци за детска соба

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува..

DEN 0.67

Hanabass 5 парчиња организирање куки монтирање на тешки ливчиња предмети кука за закачалка алатка портокалова алатка држач за складирање

Хангер за тешки работиТоа е совршено решение да помогне да се искористи вашиот вертикален простор за ск

DEN 277.60

DBYLXMN Чорапи Складирање Склопувачки Гаќи Кутија Кутија Градник За Складирање Долна Облека Компресија Домаќинство &Засилувач; Организаторите

100% памук и лен Боја : Розова, сива Облека За Бебиња Канти За Складирање 18 складирање Со Организатор На Ко�

DEN 0.67

GROZ 1-инчен BSP тешка дигитална турбина мерач | Дигитален дисплеј | Def, adblue | Мерки за мерење на полиамид турбина | Точност +/- 1%

Дигитален мерач на турбини за течности со низок вискозност, лесен за инсталирање во линија или за крајо�

DEN 4583.84

LED детска соба таванот светло затемнет со далечински управувач 30W спална соба ламба таванот Светилка градинка девојка принцеза соба момче

★ ДИМЕНСИИ ЗА ОБРАЗОВАНИЕ НА LED таванот моќност : L50 x W36 x H6 cm 30 W Lumens : 2700lm Тип на извор на светлина : LED При�

DEN 1523.20