• Обновено
Свадбена Торта Држач За Сладолед Држач За Конуси: Вафли Конус Дисплеј Стојат Рака Ролна Суши Решетка Пуканки Десерт Поддршка Роденден Свадба Ресторан Транспарент?

Свадбена Торта Држач За Сладолед Држач За Конуси: Вафли Конус Дисплеј Стојат Рака Ролна Суши Решетка Пуканки Десерт Поддршка Роденден

DEN 115.52

Залиха
Во магацинот.

Држачот за конус за сладолед стои со лесна инсталација, лесен ЗА САМОСТОЈНО Изработен од акрилик кој се одликува со стабилност и издржливост, многу тврд и мазен за издржлива употреба. Штандот за десерти изгледа импресивно за десерт прием, вашите гости ќе бидат воодушевени од екранот. Одлично за сладолед, снежни конуси, памучни бонбони и други закуски, ставете ја храната на неа за да има добар ефект на прикажување. лесно, и можете да го извадите кога ќе имате пикник или забави на отворено. Опис овој производ е решетка за конуси за сладолед, која е произведена со врвен материјал. Лесно сервирање и пренесување сладоледи, ролна за суши и мали десерти. убава алатка за прикажување и сладоледот нема да падне од штандот. Карактеристики-Материјал : Акрилик-Боја : Транспарентен.- Големина : приближно 19Х9Х7СМ.- Изработен од акрилик кој се одликува со стабилност и издржливост, многу тврд и мазен за издржлива употреба.- Одлично за сладолед, снежни конуси, памучни бонбони и други закуски, ставете ја храната на неа за да има добар ефект на прикажување.- лесно, и можете да го извадите кога ќе имате пикник или забави на отворено.- Држачот за конус за сладолед стои со лесна инсталација, лесен ЗА САМОСТОЈНО.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Ахегас Спрингс 304 Двојна кука од не'рѓосувачки челик мала затегнување на пролетни хардвер додатоци жица диа 0,6 мм надворешна диа 6мм должина

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

DEN 966.40

Море Желка Автомобил Налепница 4 Пакување 1 мл контејнери За Складирање храна 1 мл контејнери За Складирање Храна Патка Статуа Декор

?Ве молиме погледнете го описот на производот и информациите за Производот подолу за да ги знаете детал�

DEN 1.00

Iius грда Божиќни хеланки со високи половини за жени плус хеланки со големина на елк елен задник за кревање на тренингот што работи

100% полиестер 【Руно наредени хулахопки за жени】 Умерената компресија на ткаенината гарантира дека зим�

DEN 3.33

Винчанг Деца девојчиња момчиња сјајни метални хип хоп танцуваат кратки ракави модерни танцки џез култура врвна етапа за перформанси

100% спандекс Детски девојки и момчиња металик сјајна маица искрива џез танц Табела со големина значи опс

DEN 875.20

Arирлинк чиста лента за пакување, лента за пакување со тешка табла за пакување за испорака Подвижување на запечатување, дебелина

36 ролни ленти Димензиите на оваа лента се со должина од 60 јарди x 1,88 инчен ширина или (55м x 47мм) по ролна, в�

DEN 1.33

Keponbee 2 парчиња порцелан големи чинии во форма на срце, бело длабоко срцеви плочи салата/овошен сад за десерти/тестенини/вечера,

Дневна употреба во ресторан, хотел и дом Изработено од премија за фино порцелан отпорен на топлина и от�

DEN 1.67

Смешно дрво знак персонализиран, смешни цитати, знак за дрво, подарок дрво срце, дрво знаци Цитат за занаети, подарок за роденден на

Соодветна големина : Големината на спомен подарокот од дрвен срце е приближно 15 x 15 x 1,8 cm / 6 x 6 x 0,7 инчи, ле�

DEN 1.33

Rintercom Притиснете за излез на копчето за пристап до копчето за пристап од не'рѓосувачки челик, црвено копче од не'рѓосувачки челик

Овој производ е совршен притисок за излез, што може да се користи во станбени, комерцијални и индустриск

DEN 1489.60

Пзукиу Цветно-Црна Патна Врвка За Шминка Козметичка Торба Пренослива Торба За Шминка Држач За Тоалетна Торба Со Голем Капацитет Со Рачка Во

Висококвалитетен Материјал Ја Користи торбата за шминка изработена од висококвалитетна водоотпорна п�

DEN 0.33

Yyzzh прилично шарена лисица на срцев образец на црно истегнување на седиштето за бебиња за бебиња за новороденчиња, доенчиња за

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомоб

DEN 255.84