• Обновено
uxcell A14010700ux0236 Континуирано Електромагнет Магнет Електромагнет Лифт Холдинг, DC 24V, 1.2 Кг

uxcell A14010700ux0236 Континуирано Електромагнет Магнет Електромагнет Лифт Холдинг, DC 24V, 1.2 Кг

DEN 227.04

Залиха
Во магацинот.

Име На Производот : Електромагнет;Тип : Вовлечен Тип;Материјал : Метал, Електронски Делови Номинален Напон : DC 24 V;Номинална Струја : 0,04 A;Моќност : 0,99 W. Атракција : 1,2 Kg/2,6 lb;Напојување На Тип : Континуирано. Вкупна Големина : 12 х 12мм / 0,47 "х 0,47" (Диа.* Т);Должина На Кабелот : 24см / 9. Тежина : 15гр; Содржина На Пакетот : 1 х Електромагнет. Цицање Тип, цицање диск електромагнетниот. Широко се користи во домашни апарати, автомати, машини за игри, автоматско заклучување на вратите, систем за автоматска контрола итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Бебешки седишта за бебиња, дамки, симпатични зелени лисја, природна медицинска сестра, капаци за доење на шамија на шамија за бебиња,

Полиестер+спандекс Повеќе корици за употреба : Може да се користи како покривка на седиштето за бебиња, �

DEN 1.00

Ултра тенко реле MRD-060D2 6,2 mm цврста состојба на релето за електромагнетниот вентил, системот за железнички шини, заштитното

Излез на релето на цврста состојба на DC, без искри, отпорен на абење, издржлив Со индикаторот за статус н�

DEN 1.67

WTAIS хардвер јаглероден челик пролет натоварен тешки лизгачки завртки за заклучување на заклучување на буриња на завртки за завртки 1 парчиња

Брзо заклучување Брзо заклучување Брзо заклучување : 100% сосема нови и високи полиња за дистрибуција на �

DEN 1.67

Семејна Божиќна облека за спиење, Божиќна облека за Божиќ, Семејно, Семејство, Семејни Божиќни пижами постави новогодишни пижами за

100% мешавина од памук Еластично затворање.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата со големина внимателно п�

DEN 1.33

2 Пакување ~ 32оз Килибарни Стаклени Growачи со Поликонски Капаци За Цврста Заптивка-Совршени За Секундарна Ферментација, Складирање

ЦВРСТ ПЕЧАТ ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА СИТЕ ОДЛИЧНИ РАБОТИ ШТО ГИ ФЕРМЕНТИРАТЕкомбуха, кефир, вино или пиво ЗАЧУВ�

DEN 2.67

Кутија за складирање поставена со wallидови со држач за полнење на мобилни телефони за мобилни телефони за далечински управувач кутија за

Нов дизајн Ова е кутија за складирање на далечински управувач, кутија за складирање на wallидови, станица

DEN 1166.40

6 парчиња кинески пенкало јапонска калиграфија за пишување четка за мастило за сликање мастило за кинески почетник за пишување,

1Line Shipth : 2*Голем, 2*средна и 2*мала редовна скрипта Големина : 135 x 10mm / 5,31 x 0,39 ".Пректичен костум за почетник н

DEN 159.84

Meymia мажи модни карирани кошули со качулка со лесни копчиња со долги ракави со долга кошула јакни со кошули Обични атлетски врвови

100% полиестер S = M = L = XL = XXL = XL = Нашата големина е азиска големина, обидете се да изберете една големина по�

DEN 1.00

Оиибо 8,5 Инчен Светилка За Влекачи Со Длабока Купола, Тела За Топлинска Светилка За Влекачи,Увб Топлинска Светилка Со Капак Против Скалирање

1️ 【【_Покритие За Рефлексија висока применливост погоден за УВБ светлина, топлинска ламба, керамички е

DEN 2.67

Пареа лабораторија лого wallидови за наука за наука инженеринг уметност математика знак винил налепница едукација инспиративни

Боја црна Големина 40 "широка x 16" висока Винил декорации за кој било ентериер или надворешност за дом ил�

DEN 2.67

Правило 5 Доп Едро Патување Комплет за Мажи &засилувач; Жени / Тоалет Организатор, Бања Патување Торба | Карактеристики Тешки Патент, Врвот

КОМПЛЕТ ЗА ПАТУВАЊЕ ЗА ГЛОБТРОТЕРИ : ви треба торба за тоалет? Не гледам подалеку Од Едро Доп Комплет Ова

DEN 319.84