• Обновено
Lnxnmdsy 23pcs Автомобил Детали Комплет-Автомобил Пена Тампон Влошки &засилувач; Автомобил Вежба Четка За Полирање Комплет - Мека Наежвам Моќ Чистач Со Продолжување На До

Lnxnmdsy 23pcs Автомобил Детали Комплет-Автомобил Пена Тампон Влошки &засилувач; Автомобил Вежба Четка За Полирање Комплет - Мека Наежвам

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

€23 ПАРЧИЊА КОМПЛЕТ ЗА ПОДЛОГА за ПОЛИРАЊЕ НА АВТОМОБИЛИ ● комплет четка за дупчење детални алатки за покривање на автомобилот од перење автомобили до депилација и полирање Комплетот за четки За дупчење деталите за автомобилот И комплетот За полирање автомобили Вклучуваат 5 парчиња 4" Влошки за Пена, 2 парчиња 4" Волнена Подлога, 2 Парчиња Адаптери за Дупчење, 1 парчиња 4" Вшмукување Чаша, 3 Четки За Дупчење(2", 3.5", 4") за Авто Детали, 5 парчиња Детални Четки За Автомобили, 1 Парчиња Ракавица За Миење Автомобили, 1 Крпа за Перење, 1 Еез Сунѓер за Миење Автомобили, 1 еез продолжни прачки, 1 Еез Автомобил Глинена лента. ВЕЖБА НЕ Е ВКЛУЧЕНА. ●ПЕТ СУНЃЕРИ за ТАМПОНИРАЊЕ и ДВЕ ВОЛНЕНИ ВЛОШКИ ● комплетот за тампон подлога вклучува 5 сунѓери за тампонирање со различна цврстина за зголемена применливост за чистење. Користете волнени влошки за оксидни бои за лак за автомобил, кора од портокал, длабоки гребнатини, лакови, гребнатини во боја на песок, тврди завршетоци и лакови. Чувајте ја вашата боја сјајна и длабока долго време. ●АЛАТКИТЕ за ПОЛИРАЊЕ за ЧИСТЕЊЕ ● комплетот за четки за чистење Вежби нудат три различни форми на четки за чистење автомобили. Четки за топки се користат за чистење на кал на тркалата. Четката од 4 инчи може да се користи на автомобилот за да се обезбеди широко чистење на површината. Четката од 2 инчи го прави лесно чистењето на малите простори, Четките за Дупчалка за Чистење На Струја се одлични и за чистење нечистотија, дамки и излевање внатре, нема повеќе рачно чистење. ●СИТЕ ВКЛУЧЕНИ ЧИСТЕЊЕ НА АВТОМОБИЛИ комплет за чистење На Автомобили ги содржи сите алатки од чистење на миење автомобили до полирање и депилација, заштедувајќи ви проблеми со купувањето. Вежба четка сет автомобил детали совршено чисти вашиот автомобил и предмети без напор без гребење на возилото. Внатрешното и надворешното чистење на автомобилот се одлични за автомобилска боја, тркала, фарови, ретровизори, прозорци, контролни табли и многу повеќе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сончоглед брош, уметнички пин од сончоглед, накит од сончоглед, уметнички игла, пина за слика, фотографија, цвет, подарок за, печатење, стакло,

Материјал : Легура и стакло кабохон, боја : како што е прикажано Божиќна брош, најдобар подарок на вашите

DEN 2.67

KNACRO 2 Канал -85w до 257w &засилувач; -76w до 999w Сина + Црвена LED Дигитални висока Прецизност Термометар Внатре И Надвор Температура

Напон на напојување : DC 428 V; Температурен опсег : во опсег : 58w до +257w;одѕвони : 76w до +999w;Минимална резолуциј�

DEN 0.67

Торта Стои Во Собата на 3, Самовила Лисица Зајак И Мечка Пиедестал Дисплеј Маса Десерт Кекс Штанд За Свадба Бебе Туш Прослава

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8 Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонб

DEN 591.84

Cabilock 4sets Организатор Држач За Висечка Решетка Нерѓосувачки Жива Тешка Кука За Туширање Со Двојно Складирање, Држач За Сарафани, Модерни

ЅИД МОНТИРАНИ ЕДНА ЗАКАЧАЛКАкуката доаѓа со компактна големина без да зазема премногу простор ОБЛЕКА К

DEN 1.00

Девојче полнети животни сјајни рог плишани маски за очи на очила, симпатична цртана филмска очила мека засенчување на очите за засенчување

Убав помошник за спиење кој природно ја блокира светлината, ви помага да заспиете побрзо Усвоен од супе�

DEN 141.12

Херхр дрвена музичка кутија со движење на мал воз, дрво музика кутија роденденска украс за домашни момчиња за момчиња момчиња

Материјал : Бука дрво Големина : приближно Тежина : приближно Механичко движење Ротирајте директно, не е

DEN 0.33

Doitool таванот кука таванот кука таванот кука 8 парчиња облека за складирање на палто лепило wallидна должност самостојна леплива алатка виси

Слободна кука за удар може да биде да се чуваат секојдневни предмети за домаќинството Особено погодно з

DEN 443.36

ZCX ѕид монтирани нож држач ѕид монтирани кујнски материјали решетката за складирање слободен удар 304 нерѓосувачки челик кујна

1·Приклучок за Повеќе позиции, зачуван во ред Погодно е да го земете, а не да ја повредите раката Хуманиз�

DEN 0.67

Заклучување на управувачот на воланот OpSOOPI со систем за аларм за автомобили, уред за употреба на автомобили, уред за заклучување

Ве молиме, проверете дали ширината на воланот зборуваше во средина е 72,75 in, во спротивно нема да одговара

DEN 2.33

Електричен Отварач За Конзерви Пренослив Автоматски Мазен Раб На Батеријатаenономски Рачен Отворач За Конзерви За Домашни Постари

Направете го отворањето на конзервата лесно : електричниот отворач за конзерви е лесен за употреба, мож�

DEN 3.00

Заштитник За Допир со боксови Компатибилен Со Дел Географска Ширина 5521-Клиротуш За Подлога За Допир, Заштитник На Штитот За Покривање На

[ПРЕМИУМ ЗАШТИТА] Заштитник На Допир Со Боксови Компатибилен со Дел Географска Ширина 5521 Чувајте ја Ваш�

DEN 207.20

Осалади Бело подни ламби за ламба за ламби за лабави за лабави на сијалички на сијалицата за ламба за маса и додатоци за десктоп за светло

Современи дизајни : Сенката на ткаенината за ламби има едноставен дизајн, но е многу практична во употре

DEN 624.00

Сад Акрилик Кафе 32 унца Пластични Ресторан Стил Редење Ладен Чај Тамблери во 4 Крајбрежните Бои, Вредност Во собата на 12 Чаши За Пиење,

Американски направени 12 парче во собата : дванаесет 32оз очила Направено од пластичен материјал без штет

DEN 351.84