• Обновено
Веирдро Надграден Случај За Организатор На Торби за лакови, Голем Организатор На Лак За нокти Држи Светло За Нокти и 30 Шишиња за лак [15мл/0,5 фл.оз], Торба за Носење лак

Веирдро Надграден Случај За Организатор На Торби за лакови, Голем Организатор На Лак За нокти Држи Светло За Нокти и 30 Шишиња за лак

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

?①Двослоен дизајн Со Фен За Нокти Кутија За Сушење Нокти Горниот оддел на организаторот за лак е доволно простран за да држи обична ув/ЛЕД светилка, има одвојлив делител за прицврстување на велкро ленти Големи површини за складирање на вашите материјали за лак како вежба за нокти, датотеки, отстранувач на лак, памучни влошки и други на горната сесија. ?Да се заштити и да се држи подалеку од хаосот. долниот слој на торбата за лак има 30 слотови за шишиња за лак (15мл/0,5.оз), перницата од пена на дното ги одржува сите шишиња униформни и стојат, како и спречува кршење на шишето. Внатрешниот мрежен џеб е дизајниран да ви олесни појасно да изберете додатоци за нокти. ?●Складирање Со голем Капацитет И Надграден Мек Материјал●Дизајниран За складирање со голем волумен за да ја направи областа на алатките за нокти јасно поделена. Случај за организатор на лак за нокти изработен од стп кожа со добри водоотпорни перформанси. Засилената изработка на шиење и дизајнот на апсорпција на удари обезбедуваат торбата за нокти да биде цврста и издржлива. ?①Разумна Големина И Лесна За носење : 9. Куќиштето за носење лак има цврста рачка и може да го собере целиот сет за нокти што ви треба, што е погодно да го ставите во багажот за патување. ?●Совршен Асистент За Складирање Комплети за лакови За Нокти, футролата за организатор на торби за Нокти е идеална за љубител на маникир или складирање на лак за домашни нокти, службено патување. Можете дури и да го користите како торба за организатор на лак, торба за шминка или патна торба за повеќекратна употреба. Уникатен и Стилски : Нови надградени двојни рачки и Популарна Боја-Розова. Двослоен Дизајн. Висок Капацитет. Држи УВ/ЛЕД Светилка за Нокти и 30 Шишиња за лак [15мл/0,5 фл.оз], многу ноктите уметност во собата. Пренослив И Издржлив. Повеќекратна употреба. Одвојливиот делител ви овозможува да ја прилагодите големината на горната споредба за да одговара на вашите производи за лак. Вградени Повеќе џебови (џебови со патент и 2* еластични џебови) за поделено складирање за држење ламба за нокти и други алатки за маникир како датотеки, шмиргла, вежба за нокти, отстранувач на лак, памучни влошки и сл. Отстранливата подлога за сунѓер може да складира до 30 шишиња лак за нокти и е многу мека за да се осигура дека шишињата се заштитени од удар. Повеќе вградени визуелни мрежни џебови ви овозможуваат јасно да најдете алатки за нокти, намалувајќи го времето на пребарување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Бизнис обичен блејзер костум 2023 Модна облека со две парчиња Офлајски костум Блејзер јакни за жени тренингот блејзер фустан

86% полиестер Обични јакни за жени женски блејзери за работа обични блејзери отворени предни предни рака

DEN 3.33

Дерор Термички Ручек Од Нерѓосувачки Челик, Розова Пренослива Термоизолирана Оризова Кутија За Ручек Еднослоен Контејнер За Храна

Постојат безбедносни токи од двете страни на кутијата за ручек, кои лесно може да се прицврстат со прити

DEN 1.33

Bluetooth Тастатура И Глувчето Безжични, Мулти-Уред Тастатура На Полнење И Глувчето Комбо Со Држачот На Телефонот Тивка Compономски Компатибилен

Избришете ги сите Bluetooth врски од вашиот уред, а потоа повторно поврзете ги тастатурата и глувчето Ве мол�

DEN 431.84

Цукрцфи Плажа Тркалезна Покривка За Маса,Внатрешна Кујна Трпезарија Или На Отворено, Водоотпорна И избришана,Тркалезна Покривка за Маса

Големина На Крпа За Маса : Ве Молиме Измерете Ја Големината На Вашата Маса Пред Да Ја КупитеПоставете Та�

DEN 368.00

Вемун Рефус Бонбони Кутија Сам Кафе Чај Шеќер Случај Калај Канистри Тегла Специјални Проекти Шема Повод Калај Мали Гроздобер Ноќта На

тинплејт БОНБОНИ КАЛАПИПрекрасна партија корист кутија за забава или некои други партии, декоративни и

DEN 0.33

Минлебао Вентилатор За Кампување Со Лесен Надворешен Вентилатор За Пиење за Кампување 5200mAh 180° Преклопен Десктоп Вентилатор Личен Вентилатор

Користи цврст и АнтиКапка, Мултифункционален Вентилатор Користи повеќекратен дизајн на преклопување, �

DEN 2.00

Инхомер Масти Намален Овошен Јогурт 300д Оксфорд Пвц Водоотпорна Облека Ја Попречува Големата Корпа За Перење За Ќебиња Играчки За

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

DEN 687.68

Мингпинхуиус Кристална Столна Ламба Со Далечински Управувач: 16 Ноќно Светло За Промена НА Бојата РГБ Со Дијамант Од Роза,

Висококвалитетни Материјали : Нашата кристална столна ламба е изработена од густ, висококвалитетен акр

DEN 0.33

Вежба за пресврт, челик со голема брзина 24,5/26/27/28мм Алатка за дупчење за дупчење за дупчење за работни места за дупчење, вежба

Инцизивните изопачени битови за вежба ќе го направат дупчењето полесно и повеќе без напор Можете да го �

DEN 2.33

Зобер Тркалање Голема Торба За Складирање Новогодишна Елка-Се Вклопува до 9 стапки. Вештачки Расклопуваат Дрвја, Трајни Рачки &засилувач;

Вечно Решение За Дрвоторбата Со Дрвја е доволно пространа за удобно да одговара на 9 стапки Торбата со д�

DEN 1.33

Скајли 100 Парчиња Мечка Хартија Сламки Малку Слатки Сламки Снегулка Хартија За Пиење За Еднократна Употреба Сламки За Мало Слатко

Соодветен Број На Замена : пакетот доаѓа со 100 парчиња сламки од бела хартија со дизајн на плишани мечиња

DEN 271.84