• Обновено
Руски монети 10 Копек 1967 CCCP копија копија подарок за него

Руски монети 10 Копек 1967 CCCP копија копија подарок за него

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Материјал : железо позлатено злато Нашата монета е точна големина на вистинскиот долар за слобода и направена од вистински тежок метал за да се осигура дека се чувствува. Пакет : Секоја капсула за монета со монета. Употреба : Декорација на домашни канцеларии, деловни и празнични подароци, одбележување на колекцијата на природни занаети. Драга, оваа стара паричка е изработена од месинг; Старата паричка е позлатена со 925 сребро сребро. Овој производ е рачно изработено занаети. Тоа не е трговска сребрена монета, но вреди вашата постојана колекција. Материјал : железо позлатено злато. Нашата монета е точна големина на вистинскиот долар за слобода и направена од вистински тежок метал за да се осигура дека се чувствува. Пакет : Секоја капсула за монета со монета. Употреба : Декорација на домашни канцеларии, деловни и празнични подароци, одбележување на колекцијата на природни занаети. Драга, оваа стара паричка е изработена од месинг; Старата паричка е позлатена со 925 сребро сребро. Овој производ е рачно изработено занаети. Тоа не е трговска сребрена монета, но вреди вашата постојана колекција. Спецификација : Материјал : Сребрена обложена Процесија : Die Casting Condition : 100% сосема нов квалитет Дизајн : тркалезна, двојна страна, оваа стара паричка е изработена од месинг; Старата паричка е позлатена со 925 сребро сребро.

Основни карактеристики

Material:
silver plated
Process:
Die Casting
Condition:
100% Brand New High Quality
Design:
Round,Double Sides
Dear, this old Coin is made of Brass; the old Coin is plated with 925 sterling silver. This product is handmade crafts. It is not a tradable Replica silver coin, but it is worth your permanent collection.:
Note:
1
2:
Due To The Difference In Different Display Screens, The Picture May Not Reflect The Actual Color Of The Product, Hope Understanding, Thank You
Packing List:
1 x Hobo Nickel Coin :

Најдобри понуди

Отворено Место Душеци За Двор Маса Послужавник Кутија Мрзливи Диња Закуска Дрво Бонбони Закуски Сушени Кутија Овошје Овошје Божиќ

Материјал : Храна Одделение Пластика Лесно За Нега На Школки Употреба : Ставете Храна На Неа Пс Материја�

DEN 1296.00

Добивме Добри Жени Припаѓаат На Сите Места Каде Што Се Донесуваат Одлуки Рбг Цитат Кригла Рут Бадер Гинсбург Цитати Кафе Чаша

ЧАША СО ВРВЕН КВАЛИТЕТУживајте во релаксирачко утро со вашата нова омилена керамичка кригла за кафе Ов�

DEN 1.67

UOSXVC Магнетна Футрола Држач За Битови Одговара За Dewalt 20v Вежба Удар Возачот Магнетни Држете Завртки, Ноктите, Вежба Малку Пакет

Совршено се вклопува за dewalt 20v алатки вежба удар возачот Пакетот вклучува држач за битови од 2 парчиња и �

DEN 143.84

ТОРБА ЗА Торби ЗА ЛАПТОП ЗА Жени, Голема Чанта За Наставници За Компјутери од 15,6 инчи За Патување,Работа, Бизнис, Канцеларија

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3.33

SWZHAI 155pcs Пластични Дупка Приклучоци, 6 Големини Бела Дупка Приклучоци Пластични Флеш Тип Дупка Приклучоци, Заклучување Дупка

Пакетот Вклучува155x пластични приклучоци за дупки, вклучувајќи 50 x 5 / 16 инчи, 40 x 1 / 4 инчи, 30 x 3 / 16 инчи, 20 x 3 /

DEN 0.33

Нов Лон0167 30 Парчиња Вклучување/Исклучување 2 Позиција 7 Пин 1П2Т СПДТ Вертикална СМД СМТ Слајд Прекинувач(30 Стк. Position/Аус 2 Позиција

Име На Производот : Слајд Прекинувач; Позиција : 2 Пинови Дизајн : 7 Пински (3 Пински+4 Терминали); Тип На Кон�

DEN 170.24

КОМПЛЕТ За Пенкало За Чистење Слушалки ЗА Airpods Pro 1 2, Комплет За Чистење Слушалки 3-во-1 Мека Четка За Алатки За Чистење, Слушалки,

Мултифункционален Комплет За Чистење : КОМПЛЕТ за чистење слушалки 3во1 со сунѓерска четка со висока гус

DEN 207.84

Готвење Кол Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет За Жени, Отворена Торба За Шминка За Рамни Патувања, Водоотпорна Козметичка

€Премиум Материјал }Патувањето Отвора Рамна Торба за Шминка изработена од лесна за чистење стп кожна т�

DEN 2.00

Тбуобт 4 Пакет - Хардверски Копчиња На Кабинетот, Копчиња За Кабинети И Фиоки, Рачки За Комоди На Фарма, Гроздобер Паун и Бела Магнолија

УпотребаПогоден за различни кабинет, фиока, гардероба, шкаф, гардероба мебел врата и многу повеќе Лесно

DEN 1504.00

Прилагоденосамо 2 Парчиња 3/16 5мм Центар Центрични Растојанија на Тркалата 5х112 Шема на Завртки 66,6 и 66,56 Центар Создаден Компатибилен За

Ве молиме бидете сигурни да ја потврдите опремата и компатибилноста пред купувањетоАко не сте сигурни �

DEN 2.33

Машина За Вајање тело Целулит Масажер со 6 Влошки За Перење Погодни за Кожата, Масажер За Тело За Стомачни Нозе Раце На Задникот

ВРАЌАЊЕ НА ДОВЕРБАТА : Премногу Уморен После Работа? Премногу Несакани Масни Области? Масажерот За целу�

DEN 191.84

ЈРДХГРК Двојна Врвот Четка Уметнички Маркер Пенкала Бои Акварел Финелинер Цртање Сликарство Канцелариски Материјал Боење Манга

Боите се живи и мазни, полесни за боење и мешање Без напор се лизга над хартијата и апсолутно изгледа уба

DEN 6125.92

КУТИЈА ЗА Складирање На Гроздобер Шаблон За Резба На Цвеќе, Кутија За Складирање Пенкало Со Четки, Кутија За Складирање Маса

Пластичен материјал, еколошки, без мирис, мазен, издржлив и лесен за чистење Тридимензионален дизајн на

DEN 2.67

Пила за справување, Повеќенаменска Прилагодлива Рачна Пила Во Форма На Буквата У, Рачна Ножовка Во Форма На Буквата У Алатки Со

€Премиум Материјал●алатките за рачна ножовка во форма на буквата у се изработени од висококвалитетен

DEN 2.00

Тбуобт 4 Пакет - Кабинет Хардверски Копчиња, Копчиња За Кабинети И Фиоки, Фарма Салон Рачки, Лубеница Велосипед Цртан Филм

УпотребаПогоден за различни кабинет, фиока, гардероба, шкаф, гардероба мебел врата и многу повеќе Лесно

DEN 2.67

Есенцијално Масло Од Сандалово Дрво Од јетиус Комплет Масла За Подароци За Чиста Ароматерапија Органско 2 Пакување Парфем

100% чисто органско есенцијално масло од роза и сандалово дрво : , без адитиви или полнилаЕтеричните масла

DEN 159.84

Ledenet Две 20 Сина LED Бар Алуминиум Осветлување 12v DC 30LEDs 5050 Расте Светлина-АКВАРИУМ ПРЕДВОДЕНА Лента За Рибници Водоотпорен

Водоотпорна сина ЛЕД лента светлина, LED растат растителни осветлување, АКВАРИУМ LED бар светилка Супер Св

DEN 559.84

Meejune Пренослив Шенил Писмо Јасно Подготвен Шминка Патент Торба Водоотпорен Преклопен Организатор Патување Чанта За Патување

●ЦЕНИЕР ЛЕПЕНКА за БУКВИ● : торба за патент За Шминка со рачно изработена лепенка за букви од шенил е си

DEN 463.84