• Обновено
Арт Деко Филмска Камера Во КОЖНА КУТИЈА

Арт Деко Филмска Камера Во КОЖНА КУТИЈА

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

МОДЕЛ Г-8 8ММ КИНО КАМЕРА ДОАЃА СО КАФЕАВА КОЖНА ФУТРОЛА. УНИВЕРЗАЛНА КИНЕМАСТЕР II МОДЕЛ G-8 8 MM CINE КАМЕРА СО UNIVAR CINE ANASTIGMAT F 1/2 ИНЧЕН F2, 5 ОБЈЕКТИВ. ИЗГЛЕДА ДЕКА Е ВО РАБОТНА СОСТОЈБА-МОТОРОТ ФУНКЦИОНИРА, ИАКО НЕ Е ТЕСТИРАН СО ФИЛМ ИЛИ ЗА ТОЧНОСТ. ПРОДАДЕНИ КАКО ШТО Е. ТЕЛОТО Е ВО ДОБРА ГРОЗДОБЕР СОСТОЈБА СО НЕКОИ ОПШТИ СВЕТЛОСНИ ЗНАЦИ НА УПОТРЕБА И ВОЗРАСТ, НО НЕМА ОЧИГЛЕДНА ГОЛЕМА ШТЕТА. ИМА МАЛКУ ПРАШИНА И МАГЛА ПРИСУТНИ НА ОБЈЕКТИВОТ, НО НЕМА ГРЕБНАТИНИ. ВИЗИРОТ ИМА МАЛКУ ПРАШИНА И МАГЛА, НО НЕМА ПУКНАТИНИ. ДОАЃА СО КАФЕАВА КОЖНА ФУТРОЛА СО РЕМЕН КОЈА ИМА ОПШТО АБЕЊЕ И ОДРЕДЕНА ШТЕТА НА ОСНОВАТА.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

10 листови со двојно еднострано лепак за лепак за нокти за притискање на ноктите водоотпорен желе лепак за дишење лажни нокти за

Содржина на пакетот : 10 листови со двојно еднострано лепило за лепило (24 јазичиња по лист), 12 различни гол

DEN 2.33

Jardwe 200pcs лепила за леплива жица држач за држачи за кабел Електричен кабел за жици за жици за жици за висина за поддршка на фабриката

Клипови за управување со кабелДизајнот без удар избегнува оштетување на wallидот, самолепливо дизајн, мо�

DEN 238.56

Јуто 55 компјутери залутани деца ломо картички сладок дом нов албум сладок дома фото -картички сет KPOP разгледница за подароци

Stray Kids Lomo картички 55 парчиња нов албум Sweet Home Lomo Card со висок квалитет разгледница за разгледници за скитн�

DEN 1.67

Вајлер 35135 8 Полифлекс го капсулираше тесното лице на жица од жица.014 челично полнење, 5/8 арборска дупка, направена во САД

Се карактеризираат со капсулација која постепено се носи за да изложи конзистентен краток трим за пого�

DEN 1254.40

Цел црвен бел круг молив со молив, кутија за пенкало за тинејџери, држач за канцелариски материјал, сочинуваат торбичка за торбичка

Голем капацитет : Големина 8 Овој голем случај со моливи обезбедува голем простор за складирање на учили

DEN 177.60

Чувствувачи 500 парчиња се намалуваат торби за завиткување 4 x 6 инчи, пуф без мирис на топлина, смалувачки торби за подароци за перспективи, DIY

Големина и количина : 500 парчиња 4 "(10см) x 6" (15 см) торбички за намалување на храната Добар квалитет : Нашите

DEN 127.84

Исполнување на предизвик за интимност - Игра за картички за врски за парови и 7 е -пошта со идеи за интимен датум - подарок за парови,

Картички Што е интимност? Дали некогаш сте се чувствувале поврзани со некоја личност? Тоа чувство таму к

DEN 1.00

G-TEK Поликор индустрија одделение Беспрекорна плетена поликорна измешана ракавица со полиуретан обложена мазна зафат на палто на палми и прсти

Повлечете го затворањето Беспрекорна конструкција нуди зголемена удобност и дишење Поликорот Мешана о

DEN 1776.48

Blenderbottle 2 пакет 28 мл класично шише Шакер со јамка и топка од шејкер во целосна црна боја - Совршено за протеински тресења и пред тренингот

2 брои 28 мл класично шише Шакер со јамка и топка од шејкер во целосна црна боја Кажете му збогум на тресен

DEN 396.80

5d DIY дијамантски уметнички комплет за сликање целосна вежба кристална уметност Апстрактна личност дијамантска уметност занаетчиски

1 Соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или каде и да сакате да одговарате на различен стил на дек�

DEN 3679.84

Зафат на горната рачка за кафез на фотоапаратот, универзална видео -лажица со ладен интерфејс за чевли поврзан со микрофон, пополнете

Универзална : Овој зафат на рачката е дизајниран со ладна основа за чевли, таа е универзална за без оглед

DEN 0.33

Прес во форма на бадем на нокти медиум, 24 парчиња со бисери дизајнираат лажни нокти притискаат на симпатични златни вртлови

*Список на пакети*24 парчиња во форма на бадем во форма на бадеми на нокти, 1 лим налепници за лепак за нокт

DEN 1.00

Зикаа крпа лента Трговија на свадбени изложби Тепих фиксирана крпа двострана лепило со висока вискозност со голема вискозност,

Силен и издржлив : Со газа влакна како подлога, силна адхезија, цврстина, антитензија и антипитка не е ле�

DEN 912.00