• Обновено
plaplaaoo 10 парчиња Амортизер На Вратата На Кабинетот,Бравата На Плакарот На Фиоката На Плакарот Притиснете За Да Го Отворите Магнетниот Врв На Амортизерот На Системот

plaplaaoo 10 парчиња Амортизер На Вратата На Кабинетот,Бравата На Плакарот На Фиоката На Плакарот Притиснете За Да Го Отворите Магнетниот

DEN 375.84

Залиха
Во магацинот.

[Тампон Врата Поблиску] : тампонот на вратата е дизајниран со посебен систем кој го забавува дејството на затворање на вратата, овозможувајќи ви удобно да ја отворите и затворите вратата на кабинетот со нежно притискање за да ја заштитите вратата од удари [Издржлив] : оваа издржлива брава на вратата на кабинетот е изработена од висококвалитетен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, со одлична големина и цврстина, сигурен и безбеден за употреба, не е лесен за деформација, издржлив ,повеќе од 50.000 пати на отворање и затворање. [Намалување на бучавата] : амортизерот на вратата се отвора за лесна употреба и го намалува бучавата при затворање на вратите и фиоките, не е погоден за врати кои тежат повеќе од 8 килограми, за тешки врати можеби ќе ви требаат 2 или повеќе амортизери. ● [Лесна Инсталација] : бравата со Притискање до отворање е лесна за инсталирање, убав компактен дизајн, Само неколку едноставни чекори, инсталирајте ја на страната на шарките на горниот агол на кабинетот и можете да го добиете она што го сакате. [Широк Спектар На Апликации] : амортизерите на вратите на Кабинетот се погодни за домашен мебел, ормари, плакари и фиоки, овозможувајќи им на вратите непречено и тивко веднаш да се затворат, за кабинети со врамени лица на сите капаци на вратите и кабинети без рамка на вратите со целосна покривка. [Тампон Врата Поблиску] : тампонот на вратата е дизајниран со посебен систем кој го забавува дејството на затворање на вратата, овозможувајќи ви удобно да ја отворите и затворите вратата на кабинетот со нежно притискање за да ја заштитите вратата од удари. [Издржлив] : оваа издржлива брава на вратата на кабинетот е изработена од висококвалитетен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, со одлична големина и цврстина, сигурен и безбеден за употреба, не е лесен за деформација, издржлив ,повеќе од 50.000 пати на отворање и затворање. [Намалување на бучавата] : амортизерот на вратата се отвора за лесна употреба и го намалува бучавата при затворање на вратите и фиоките, не е погоден за врати кои тежат повеќе од 8 килограми, за тешки врати можеби ќе ви требаат 2 или повеќе амортизери. ● [Лесна Инсталација] : бравата со Притискање до отворање е лесна за инсталирање, убав компактен дизајн, Само неколку едноставни чекори, инсталирајте ја на страната на шарките на горниот агол на кабинетот и можете да го добиете она што го сакате.

Основни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Use Range:
Cabinet Door
Type:
Magnetic Tip
Test Life:
more than 50,000 times of opening and closing
Package list:
10 * Cabinet Door Damper :

Најдобри понуди

Антички хардвер Адонаи „Макелот“ Антички лесен од ковано железо Т-жен за врати за штала, порти, кујнски ормани, барака, дрвена кутија, мебел,

Испорачани како 16 парчиња со завртки за појавување Направено од ковано железо и бродови во 714 работни де

DEN 1.67

Семетал 4 парчиња Копчиња За Фиоки За Лук,Копчиња За Кристални Ормари,Копчиња За Фиоки за Фиоки И Кујна, Копчиња За Бања

?●Пакетот вклучува 4 парчиња Копчиња За Фиоки За Лук, 4 парчиња Прибл 1,06" Завртки ?®СПЕЦИФИКАЦИЈА големин

DEN 3.33

Држач за Тоалетна Хартија манго Со Држач За Ролна-Сиво Сребро, Слободно Стоење, Заштеда На Простор, Отпорен На ' Рѓа, За Мали Простори

Издржлив : Целосно метална конструкција со прашкаст слој отпорен на ' рѓа за издржливост и долговечност

DEN 399.84

Hickory Hardware кујнски кабинет рачки, влечења за фиоки за фиоки за кујнски кабинети, гардероби, хардвер за бања, 6-5/16 инчи центар за дупки,

Дизајнирано во САД од 1893 година : Нашите дизајнери живеат во нашата корпоративна канцеларија во Гранд Р�

DEN 147.04

KUYYFDS Кампување Држач За Тоалетна Хартија Кутии За Ролни Ткивни Капаци Висечки Кеси За Закачалки Кофа За Кампување Држач за

Централните и страничните куки можат лесно да го прикачат овој случај на вашата алишта, јаже за момчиња

DEN 751.84

Тарпс сега кревање на остатоци од тарп, со 8 челични Д -прстени и силно жолто мрежење - тешка мулти -цел тарпаулин лим за кревање остатоци,

???????? ????????? Овие тарпи со солза на покривот Аодделение се зашиени со употреба на шема плус и крцкање ?????? ??

DEN 3.33

Mewutal 97mm/3,82 Половина тркалезна рачка на фиоката на месечината, рачката на облеката, рачката на кабинетот, четканото сребро

Половина тркалезна рачка на фиоката со завртки, 4пакувања, четкано сребро, 2,52 "центар за дупки Димензии :

DEN 393.44

Нов LON0167 Синиот метал прикажан кабинет за фиоки порта за сигурна ефикасност на бравата на бравата на вратата 4 HASP глава

Име на производот (издржлив во употреба) : HASP и Staple Set; материјал (најнова технологија) : Метал Боја : безгр�

DEN 110.72

Чувар на штит тарп 2 пакет со пакет сина и зелена 12х16 стапки водоотпорна средна должност Сите намени поли тарпс покритие 7 милји

7 милји средна должност двострана зелена пакет сина тарп Ткаен и обложен полиетилен со топлински запеча

DEN 478.08

Нов LON0167 Метал за домаќинства во кој се наоѓа кабинет за плакари за шкафови, сигурен ефикасен врата, двојно ролери, фати

Име на производот : (издржлив во употреба) улов на топката на вратите; Содржина на пакетот : (Најновата те�

DEN 1.33

Jute Rope 14/16/18/20/22mm тешка должност искривена природна јаже за коноп за градинарски мачки гребење јаже DIY уметнички идеи за украсување

Трајно густо јаже : Дебелина : 14 / 16 / 18 / 20 / 22мм; Има одличен зафат и отпорен, здрав и издржлив, јута јаже уб

DEN 2.67

Geesatis 10 парчиња рачка на вратата Повлечете црна кабинета фиока мебел Повлечете ја рачката со завртки за монтирање, должина 3 инчи

Должина на влечење на рачката : 3 "; ширина : 0,8"; Дуна до дупка : 2,5 " Висок квалитет : Со исклучителна изработ

DEN 119.84

Амерок | Копче за кабинет | Колонијална црна | Дијаметар од 1-1/4 инчи | Секојдневно наследство | 1 пакет | Копче за фиоки | Хардвер на

11 / 4 во копче со дијаметар (32 мм) Заврши во колонијална црна боја Комплетно изработени со прецизни детали

DEN 25.28

ДОИТУЛ 4 парчиња Самолеплив Затворач На Вратата Магнет Со Тешки Магнети Брави На Магнетни Врати Метални Кабинети Магнетна Тока На Вратата

Нерѓосувачки челик МАГНЕТНИ БРАВИ за КАБИНЕТИ тоа е едноставно и професионално решение за безбедно зат

DEN 200.64

Матмо Црна Кујна Кабинет Копчиња, 10 Пакет Птица Кафез Кујна Кабинетот Копчиња Црна За Фиоки Гардероба, Фиока Копчиња Црна Хардвер

10 парчиња по пакување, копчиња на кабинетот должина : 3 " / 75мм, ширина : 1,6 " / 40мм, висина : 1,4 " / 35мм, изработе

DEN 2.67

Декоративно Јаже Од Коноп, Јаже За Осветлување од Коноп, Јаже За Канап ЗА Гребење Мачки ,Дебело Јаже Природно Јаже Од Јута, Кампување

Солиден : 100% природно и еколошко јаже од јута, добра отпорност на кинење и триење, флексибилно и издржлив

DEN 1.67

Celion 2 пакувања рачки на кабинетот, цврсти влечења од хардвер, рачка за ормани и фиоки, 3-4/5 инчи кујнски шкаф за мебел за мебел хардвер

Разумна големина : Цврсто тврди центри за дупчење на дупки за дупчење : 34 / 5 инчи (98мм), должина на висина

DEN 127.84