• Обновено
Нбк Јапонија МЈЦ-65К-СХ 22мм до 35мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица

Нбк Јапонија МЈЦ-65К-СХ 22мм до 35мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица

DEN 2935.36

Залиха
Во магацинот.

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 22мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 35мм. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. Спојка Направена Во Јапонија. Спојка Создаден 1 Дијаметар : 22мм. Спојување Создаден 2 Дијаметар : 35мм. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. Спојка Направена Во Јапонија. Нбк Јапонија МЈЦ-65К-ВХ 22мм до 35мм-тип флексибилна Спојкабк Јапонија МЈЦ-65К-СХ 22мм до 35мм флексибилна Спојка од типот На Вилица, ова е флексибилна спојка од типот на Вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Спојка Со 1 Дијаметар : 22ммспојка Со 2 Дијаметар : 35ммспојка Должина : 90појка Надворешен Дијаметар : 65материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент (N-m)653590152.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Чист штрајк Професионален млазници за спреј, жолти совети за спреј од 15 степени со 1/4 инчи Брзо поврзување, 3,0 отвор и мијалник

Оценка Макс 6200 psi Пакетите со големина на отворот се достапни од 2,0 до 4,5 Квалитет на материјалот Нашите

DEN 143.84

Lhllhl антички телефонски фиксни фиксни цврсти дрвени телефони со лична карта, бирање на копче, задно осветлување на рацете, механички

FSK и DTMF Caller ID, автоматско откривање Бирајте го бројот за да го проверите бројот / времето Пребарување бро�

DEN 11616.00

Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабли, Случај За Патување На Електронски Организатор, Козметичка Торба, Технолошка Торба,

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

DEN 1.33

KCT [3 Pack PaperFeel заштитник на екранот компатибилен со iPad 9 -ти/8 -та/7 -та генерација 10,2 инчи, јасен преглед, мат филм за цртање

【Чувство на хартија】 Допирот на хартија и триењето се чувствуваат како што пишувате на хартија, со ант�

DEN 191.68

KXDFDC SLR компјутерски паметен телефон во реално време камера кардиоиден кондензатор микрофон аудио видео студио микрофон микрофон

Долг век на траење на батеријата, лесен за носење Широко користена, широка компатибилност, професионале

DEN 0.67

Алаза симпатична зајаче зајак роза Цвет природен сунѓер кујнски целулоза сунѓери за садови миење на бања и чистење на домаќинства, не-крик

3 парчиња овален целулоза сунѓер13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран со високо квалитетно д�

DEN 207.84

Завртки за капаче на главата на приклучокот, нишка M16-2mm, долга 35мм, целосно навојна, легура челик, Унбрако 12.9, црн оксид

Големина на клучот од 14мм Вкупна следливост : Патентиран систем за обележување на главата на екод овозм�

DEN 303.84

ВЕРСА-ТАГОВИ 7.5 Црна/Зелена Винил Број Налепници 11 Десетина Постави Шофершајбната цена &засилувач; 1 Пакет На Секоја Од Купи

Што Добивате : 11 Десетици Црни На Зелени Налепници За Цени на Шофершајбната, и 1 Пакет Од Секоја Од Купува

DEN 1561.60

8gb Класа 10 Sdhc Тим Мемориска Картичка Со Голема Брзина 20mb/Сек. Најбрза Картичка на Пазарот ЗА ОЛИМП ИГЛА ТЕШКО-6020. Вклучен Е БЕСПЛАТЕН

Брза Брзина На Пренос Постигнете Максимален Капацитет Префект ЗА ХД Снимање и Снимање Доаѓа со елегант�

DEN 3.00

Мерач на ниво на звук на паметни сензори, тестер за мерење на бучава со дигитален тестер за бучава DC 9V, интегриран дигитален

Погодно за потпишан излез на AC и DC за ниво на фреквенција на аналитичари RE CRODER, FFT анализатор, графички ре

DEN 774.40

Ванглхст Преклопна Кутија За Складирање Капак Корпа За Складирање Пластичен Контејнер Што Може Да Се Реди Фортој Книги Чевли За Ужина, Корпа За

Врвен Квалитет : Изработен од пп материјал, издржлив материјал,еколошки Дизајн со лесно Носење : оваа пр�

DEN 1.33

150 Парчиња Налепници За Плажа Налепници За Сурфање Сини Налепници Налепници Со Летна Морска Тематика Водоотпорни Винил Налепници За Шишиња

Пакетот вклучува : 150 парчиња различни дизајни на налепници за плажа, вклучувајќи 50 парчиња налепници за

DEN 1097.60