• Обновено
Шкаф Рачки 6 парчиња Керамички Копчиња Фиока Тиква Повлечете Рачка Мебел Врата Кабинет Шкаф Гардероба Гардероба Замена На Вратата Зелена

Шкаф Рачки 6 парчиња Керамички Копчиња Фиока Тиква Повлечете Рачка Мебел Врата Кабинет Шкаф Гардероба Гардероба Замена На Вратата Зелена

DEN 1468.80

Залиха
Во магацинот.

Проверете Ја Големината : Вкупна Големина : 32 х 26мм/1,26" х 1,06" (Д*Ч); Дијаметар На Копчето : 32мм/1,26"; Висина На Копчето : 23мм/0,91"; Должина На Конецот На Завртката : 30мм/1,18", 22мм/0,87"; Дијаметар На Конецот на Завртката : 4мм/0,16"; Големина На Основата : 73 х 30мм/2,87" х 118"(л*в); одговара за дебелина на таблата : 11-15мм/0,43"-0,59", 19-23мм/0,75"-0,91". Материјал обезбедуваме две големини на завртки за монтирање за лесна инсталација, кои можат да се изберат според дебелината на различните табли. Ако завртките не се соодветни, подгответе ги вашите сопствени завртки. Здраво драг клиент, ви благодариме за вашата поддршка и доверба во нашите производи. Проверете Ја Големината : Вкупна Големина : 32 х 26мм/1,26" х 1,06" (Д*Ч); Дијаметар На Копчето : 32мм/1,26"; Висина На Копчето : 23мм/0,91"; Должина На Конецот На Завртката : 30мм/1,18", 22мм/0,87"; Дијаметар На Конецот на Завртката : 4мм/0,16"; Големина На Основата : 73 х 30мм/2,87" х 1.18"(л*в); одговара за дебелина на таблата : 11-15мм/0,43"-0,59", 19-23мм/0,75"-0,91". Материјал обезбедуваме две големини на завртки за монтирање за лесна инсталација, кои можат да се изберат според дебелината на различните табли. Ако завртките не се соодветни, подгответе ги вашите сопствени завртки.

Основни карактеристики

Product Name:
Ceramic Knob
Material:
Ceramic, Metal
Total Size:
32 x 26mm/1.26 x 1.06 (D*H)
Knob Diameter:
32mm/1.26
Knob Height:
23mm/0.91
Screw Thread Length:
30mm/1.18, 22mm/0.87
Screw Thread Dia:
4mm/0.16
Base Size:
73 x 30mm/2.87 x 1.18(L*W)
Fit for Board Thickness:
11-15mm/0.43-0.59, 19-23mm/0.75-0.91
Notes:
1. Variability of 1-2mm is possible due to the measurement process.:
2. Due to the screen setting difference, the color of the item may be slightly different from the pictures. :

Најдобри понуди

ЈИГИИ Самолеплив Држач За Тоалетна Хартија-Држач За Тоалетна Хартија За Бања Нема Дупчење Нерѓосувачки Челик Четкан

Материјал : држач за ролна тоалетна хартија изграден од нерѓосувачки челик 304, отпорен на ' рѓосување и л�

DEN 459.20

Alzassbg 5 пакувано масло однесени бронзени кабинети влечења, центри од 6,3 инчни дупки Кабинетот се справува со хардвер модерна современа

Цврсти влечења на хардвер, висококвалитетна четкана сатенска никел Совршен за кабинет, плакарот, шкаф, �

DEN 16.00

Ну-сет заклучување | 1 1/2-инчен ламинат челичен катанец | Ламинирана катанец клуч за магистерски заклучување | Подобрување на домот и хардвер

11 / 2инчен широко ламинирано челично тело за супериорна јачина 4 пински цилиндер помага да се спречи избо

DEN 3.00

Кабинетот Хардвер 10 Парче Во Собата Четкани Златна Кујна Рачка На Вратата Од Нерѓосувачки Челик Директно Кабинетот Рачка На

ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Секое копче доаѓа со завртки за монтирање за лесна инсталација и отстранување Дијам

DEN 980.48

Контрола НА ТОВАР ВО САД, Бескрајни Ремени За Крцкање, Широк 2 Инчи Х 20 Стапки Долг Тежок Ремен За Крцкање, Син Ремен За Крцкање,

БЕСКРАЈНА ЈАМКА ЗА КРЦКАЊЕбесконечен ремен за крцкање е едноделен ремен што се обвиткува околу вашиот �

DEN 799.84

X-DREE 2.8 Долга Авијација Алатникот Сребрен Тон Вклучите Бравата 2 Парчиња(2.8 '' Долга Авијација Алатникот Сребрен Тон Вклучите

Име На Производот : Вклучете Ја Бравата;Материјал : Метал Боја : Сребрен Тон;Вкупна Големина ( Со Штрајк) :

DEN 1577.60

10 пакет-нафта Нанесуваат бронзени кабинети Копчиња Круг, 1-1/5 Масло Нанесуваат Бронзени копчиња За Кабинети И Фиоки, Копчиња За Кујнски

Легура На масло Нанесуваат Бронза И Цинк : овие копчиња на кабинетот се направени од 100% висококвалитетн�

DEN 319.84

Аексит Кабинет Куфер Кабинет Хардвер Накит Кутија Железо Пролет Натоварени Директно Јамка Фати Брави Вклучите Бравата

Тежина : 20гр; Содржина На Пакетот : 1 х Вклучете ја Бравата Име На Производот : Вклучете Ја Бравата; Матери�

DEN 1236.80

Ангоил 2 парчиња Цинк И Фати Нерѓосувачки Стегач Со Старосна Футрола Пролетните Брави Со Катанец Заклучуваат Мала Спојка За Монтирање

легура на цинк МАЛИ уши, цврсти, антии изградени да траат Површината е мазна и светла со модерен изглед Б

DEN 2.67

Клучен пин за внатрешна приватност заклучување на вратата за заклучување компатибилен , внатрешна спална соба бања врата за итни случаи

Клуч за копчето за врата со светла метална завршница Внатрешни копчиња за внатрешни работи за да ги над�

DEN 79.84

Сојузнички Месинг ПРБП-1-22-Гал-Ирв Престиж Кралската Колекција 22 Инчен Цврст Ipe Железо Дрво Галерија Железнички Дрво Полица, Антички Месинг

Изработени од најдобрите цврсти месинг и ипе железни материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки

DEN 3819.20

Флип шарка маса за преклопување на врвот на врвот на машината за шиење на врвот, мебел за мебел за преклопување табела за табела за табела 2 пакет

Конструирана од висококвалитетна метална легура, обезбедувајќи квалитет и долговечност Шарката е идеа

DEN 127.84

22 Инчен Мек Блиску И Тивок Тип Фиока Слајдови-5 Пара, Целосна Продолжување Страна Монтирање Тешки Метални Топчести Лежишта Во

За да се спречи звучен удар при затворање, моделите со меко затворање користат механизам за амортизациј

DEN 1039.84

Kxdfdc 2pcs лесна кристална топка + месинг копчиња за врата на вратата на вратата на вратата фиока за влечење влече хардверски стаклени

Овие копчиња на кабинетот се изработени од сферично кристално стакло Секој дел е фино направен со мазна

DEN 320.00

CFSNCM 5 Парчиња Четкан Месинг Деко Месинг Мебел Украсни Шарки На Вратите Минијатурни Шарки Кутија За Накит Шарки Хардверски Фитинзи

Цврста основа : вистински материјал, цврсто леење, дизајн на основен панел, нема да се скрши долго време,

DEN 1.33

Kiemeu само лепило куки за висечки палта се држат на куки за wallидови, тешки куки за пешкир за бањи, закачалки за wallидови без нокти

☞ Овие лепливи метални куки за виси се главно изработени од материјал од не'рѓосувачки челик Sтака што т

DEN 159.84

Juvielich 4 цифра комбинација заклучување, расетиран комбинација со катанец, водоотпорен парчиња за ресетирање на околината за салата

[Големина на шара] Дијаметар : 5мм / 0,2 "; Внатрешна ширина на околината : 35мм / 1,38"; Внатрешна висина на околи

DEN 112.00

Заклучување на вратата од штала и заклучување на очите за врата, 2 парчиња 4 ”приватност на вратата на вратата на куката заклучување

Бравата на вратата на штала е мала, но ќе ја задржи вашата врата поцврсто Едноставен и елегантен дизајн �

DEN 2.67

Униклиф 60 Клучеви Дупчиња Дијамант Клуч Кабинетот Челик Безбедност Безбедно Заклучување Кутија Со Комбинација Брава, Црна

Кабинет За Клучеви Во Стилот на слот : Чувајте ги вашите клучеви уредни и безбедни со овој кабинет за кон

DEN 559.84

Шарка За Поддршка на дрвена Кутија, Едноставна Шарка За Поддршка На Капакот За Инсталација 10 Комплети Железен Материјал За Прозорец

Метален Материјал : потпорната шарка е изработена од метален материјал, кој е издржлив, отпорен на ' рѓа �

DEN 2.67

Премиум 12 парчиња силиконски стол за заштита на нозете на нозете за подот од дрвени предмети, одговара на повеќето нозе на мебел,

Вклучувајќи : транспарентни капаци на заштитникот на столчињата * 8 парчиња и нозете на мебелот со бели п

DEN 89.44