• Обновено
IAMACOS DEMON SLAYER CARGO панталони машки џогери за џемпери женски атлетски дневни панталони руно и тери панталони со џебови

IAMACOS DEMON SLAYER CARGO панталони машки џогери за џемпери женски атлетски дневни панталони руно и тери панталони со џебови

DEN 479.84

Залиха
Во магацинот.

65% памук, 35% полиестер Затворање на влечење. 【Демон убиец атлетски џемпери】 погодни за возрасни мажи и жени, тинејџери и големи деца, Унисекс. Овој спортски панталони е инспириран од јапонскиот аниме демон убиец и е направен за fansубители на аниме. 【Материјал】 65% памук + 35% полиестер. Постојат две дебелини од кои може да се изберат : тенки модели со тери ткаенина внатре, погодни за пролет и лето, и дебели модели со руно ткаенина внатре, погодни за есенските и зимските сезони. 【Карактеристики】 долги панталони; влечење на половината; затворено дно; 2 вметнете џебови; 2 џебови од надворешните нозе. Печатење со аниме со теми со јасни обрасци и живописни бои. 【Повод】 Совршено за аниме демонот Slayer Cosplay, погоден за секојдневно носење со различни облеки. Обичен спортски стил, погоден за носење при обука, трчање, возење, кампување, пешачење… Погодно за подароци за себе или пријатели и семејство на разни празници и годишнини како што се аниме фестивал, Ноќта на вештерките, Божиќ, роденденските забави, итн. се препорачува да се измие со рака во ладна вода и нежно да се измие делот за моделот. Не ја натопувајте облеката долго време и не бели.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Машка маица за спортски костуми + шорцеви за спортска облека 2 парчиња животински тотем серија 3Д цврста боја печатење кратки ракави

синтетички Материјал : Мешавина од 65% полиестер и 35% памук помага во намалување на пилинг и намалување...

DEN 1.67

Xelky 4-5 пакет машки сува маица за вклопување влага за влага атлетски маички вежбаат фитнес активна облека кратки ракави салата за вежбање врвот

47% катјонски, 47% полиестер, 6% спандекс Повлечете го затворањето ▶ Спортска ткаенина со високи перформан�

DEN 511.20

Машки Резервоари за мажи Fannyouth Летни Гроздобер Маици Без Ракави Кул Тренингот Маици За Плажа Фитнес Елек Атлетски Долни Кошули

65% Памук, 111% Полиестер ?● За ИСПОРАКА И ГОЛЕМИНА ќе испратиме во рок од два дена од приемот на нарачката З

DEN 76.48

XXBR Копче V Вратот Хенли Кошула За Мажи, Копче За Паѓање На Предната Плоча-Вежбање Со Долги Ракави Тенок Фит Мускулни Маици

За испорака : Стандардна Испорака 718 Дена, во рок од 48 часа Испорака Надвор С=САД 46, М=САД 68, Л=САД 810, XL=САД 10

DEN 3.00