• Обновено
Canon EOS-5D Марк IV Дигитален SLR Камера Тело Комплет СО EF 24-105mm f/4L Е II USM Комплет Пакет СО 64gb U3 Sdxc Картичка, Футрола Случај, Статив, Резервна Батерија, Батерија Зафат, Софтвер

Canon EOS-5D Марк IV Дигитален SLR Камера Тело Комплет СО EF 24-105mm f/4L Е II USM Комплет Пакет СО 64gb U3 Sdxc Картичка, Футрола Случај,

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Canon EOS 5 D Марк IV Тело-EF24 - 105 MM F4 L Е II USM Леќа (1380 C002) - Пред проширување До 50-102400 (еквивалент ISO) 4 K ДВИЖЕЊЕ JPEG видео (DCI кино-тип 4096 x 2160) на 30p или 24p; во камерата сеуште рамка грабне ОД 4k 8.8 - мегапиксели слики; повеќе видео опции вклучуваат Целосна HD до 60p, И HD ДО 120p. Врвен ДВОЕН ПИКСЕЛ CMOS AF за одговорен И мазен AF за време на снимањето на Видео Или Во Живо; lcd мониторот има целосен интерфејс на допир, ВКЛУЧУВАЈЌИ ИЗБОР НА АФ ОБЛАСТ. Одлични перформанси - до 7,0 fps континуирана брзина на снимање СО ДИГИК 6+ Процесор за Слики со високи перформанси за подобрена брзина и одличен квалитет на сликата. Камерата EOS 5 D Mark IV се базира на моќното наследство НА 5d серијата, нудејќи неверојатни префинетост во квалитетот на сликата, перформансите и разноврсноста. Посветеноста на канон кон извонредноста на сликањето е душата НА ЕОС 5Д Марк IV. Свадбените и портретните фотографи, стрелците на природата и пејзажот, како и креативните видеографи ќе ја ценат брилијантноста и моќта што ЈА дава ЕОС 5Д МАРК IV. Врвен квалитет на сликата се постигнува со целосно новиот сензор Со целосна рамка Од 30,4 мегапиксели На Канон, а високо деталното видео 4 K е снимено со леснотија. Точноста на фокусот е подобрена со рафинираниот СИСТЕМ АФ од 61 точка и револуционерните ДВОЈНИ ПИКСЕЛИ НА Канон CMOS AF ЗА брзо, непречено АФ и за снимање Видео и Во Живо.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Cchude Pu Кожа Шминка Торба Мала Козметичка Торба Патување Шминка Чанта Преносни Козметички Торбичка Голем Капацитет Тоалет Торба

Материјал : стп кожа Големина : 18 х 7 х 11см (Л х ш х Х) Меката ткаенина и лесниот дизајн го прават многу прен�

DEN 3.00

Кожен Камериер Послужавник, Коцки Послужавник Преклопен Квадратен Држач, Комода Организатор Плоча За Промена На Монета Клуч, Балон Авион Скај

Големина 11, 5х11, 5х3 см (расклопена големина16х16 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микрофибер ко

DEN 192.00

Бришачи за моливи, Гуми За Бришење Моливи, Бришачи За Моливи, Бришачи За Капачиња,Гуми За Бришење Моливи За Деца, Масовни Гуми За

Компактна големина, одговара на повеќето стандардни моливи Функционира и како гума за бришење и како за

DEN 0.33

Sutefoto 2 Пакети USB 132 LED Видео Светлосни Комплети За Континуирано Маса Врвот Студио Фотографирање Фотографија Осветлување

①Богати Режими На Употреба● : фотографијата континуирано осветлување на масата може да го прилагоди а�

DEN 1.33

Водоотпорни ушни приклучоци, меки и удобни, еднократно силиконски уши, намалување на бучава со филтерски уши, за пливање, материјали

Силиконски материјал : Овие уши за заштита на слухот се изработени од силиконски материјали, што е издрж

DEN 233.44

Хемотон Старомодно Стакло 8 парчиња Кинески Пехар За Вино За Вино Чаша За Пиење Чаша За Вода Кујна Смешно Мал Пехар За Вино Пластична

Изработен од ПС, гроздобер стил, убав и издржлив Чувајте го вашето вино или други пијалоци на совршена о�

DEN 133.92

Героткр Организатор На Електроника, Технолошки Организатор, Случај За Патување На Електронски Организатор, Организатор На Полнач

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

DEN 1259.20

Заклучување Лесно Најважен капаци За Чување Храна/Херметички контејнери, БПА Слободен, Круг-5 мл - За Сосови &засилувач; натопи, Јасно

ПАМЕТНО СКЛАДИРАЊЕ : Лесниот Неопходен Сад За Складирање Од 5 Унци Е безбеден за микробранова печка, без�

DEN 143.68

4 х Пионер Тс Серија 350В Макс 6 х 8 а-Серија 4-Насочни Коаксијални Звучници За Автомобили со Пакет Држач За Телефон Со Гравитациски Магнет

6" Х8 " 4Насочен Коаксијален звучник2 пара + Бесплатни ЕМБ Слушалки (Црвена, Сина или Црна, Боите ќе се разли

DEN 649.12

Fafeicy Клешти За Стегање, 8p / 6p Алатка За Стегање На Главата, Тешка Алатка За Стриптизета За Тркалезна Жица Рамна Жица, Алатка За Стегање

Заштедете Време и Напор : Клештите за Стегање прифаќаат дизајн на структурата на ' рбетот за заштеда на р

DEN 1.00

Рачни Вентилатори За Преклопување, Женски Вентилатор Во Кинески Стил Женски Вентилатор За Преклопување Во Јапонски Стил Женски Летен

Материјал со врвен Квалитет : овие вентилатори за преклопување прифаќаат свилена ткаенина, првокласни �

DEN 1585.60

Тјухау Круг Фиока Повлекува Рачка Симпатична Цртан Филм Детски Девојка Печатење Со Завртки За Дома Гардероба Кабинети Врата Кујна

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледа�

DEN 223.84

Осветлување На вестингхаус 7225700 Алта Виста, Модерен ВЕНТИЛАТОР НА ТАВАНОТ СО Светло И Далечински Управувач, 52 Инчи, Четкана Завршница

ВНАТРЕШЕН ВЕНТИЛАТОР ЗА ТАВАН СО лер од 52 инчи со лесна, надолна прачка само инсталација идеална за голе

DEN 2334.40

Случај За Целосно Ново Издание На Поттикне 10-Ти Генерал 2019-Издржлив Капак Со Автоматско Будење/Спиење одговара На Амазон Целосно Нов

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај одговара само на 6" Поттикне (10Ти Генерал) 2019 (Модел Бр J9 G2

DEN 1024.00

Avвори: Делител На Правни Странични Јазичиња Во Стилот На Државата, Наслов: 11, Писмо, Бело, 25 по Пакет -: - Продадено како 2 Пакувања - 25 -

Продадени како : 2 Пакувања на 25 / Вкупно 50 Avery : Allstate Стил Правни Страна Јазиче Делител, Наслов : 11, Писм�

DEN 3.33

Куркума 2 ПАРЧИЊА Фрижидер Контејнер За Сирење Путер Кутија За Зачувување Храна Кутија За Парчиња Сирење Фрижидер Исечен Сад

Карактеристика : Кутијата За Складирање Парчиња Сирење е густа, долготрајна и издржлива, која е отпорна

DEN 712.00

Квикеј 195 Парчиња Небо Облаци Садови Служи 48 Гости Чинии Салфетки Чаши Материјали Небото Облаци Постави Роденден Декорација За Еднократна

Задоволете Ги Вашите Потреби За Употреба : секој комплет доаѓа со 48 парчиња тацни за хартија од 9 инчи, 48 �

DEN 3.33

Флеш Мебел Кентербери Ѕид Монтирање Магнетна Табла Знак-Рустикален Сив Финиш-18 х 24 - Вертикална Или Хоризонтална Виси Порака Одбор

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : табла за Монтирање На Ѕид со вклучена гума за бришење за домашна или деловна употреба Р

DEN 351.84

Мнсруу Бенто Кутија Розова Роза Цвет Ленти Ручек Кутија За Деца Возрасни 1000 МЛ Бенто Кутија Еднократно Јадење Првично Ручек Контејнер

МАТЕРИЈАЛ капакот на делителот го одделува приборот за јадење од храната за да се осигура дека супата н�

DEN 2.00

Аексит Топлинска Смалувачка Електрична опрема Цевка 8мм Внатрешна Диа Сина Жица Завиткајте Кабелски Ракав Долг 6 Метри

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Полиолефин Нето Тежина : 14гр; Содржина На Пакетот : 1 х Топлинска

DEN 2.00

Денпетец Метал Лили Цевка Површина Скимер Нерѓосувачки Челик Прилив И Одлив Цевка Во Собата За Аквариум Филтер со 2 Акрилик Носителот

Забелешки : Цевките треба да се исчистат пред да се користат во резервоарот за аквариум (Боја : Сребро) Ма

DEN 509.76

Синергија Дигитален Електричен Алат Батерија, Компатибилен Со Милвоки 2704-20 Електричен Алат, Ултра Висок Капацитет, Замена

(18в, Лијон, 6000мах) Компатибилна Батерија за Замена со Синергија Дигитална Направено со Висококвалитетни

DEN 2439.20

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со ВАШИОТ БЛУ Живот Игра X L102a 10 Инчи Со Далечински управувач За Пренос Во

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

DEN 2.67