• Обновено
Перница За Бања Перница За Бања-Перници За Бања за Када Со Поддршка На Вратот, Главата, Рамото И Грбот - 4д Воздушна Мрежа Спа Перница За Бања - Екстра Густа, Мека И Брз

Перница За Бања Перница За Бања-Перници За Бања за Када Со Поддршка На Вратот, Главата, Рамото И Грбот - 4д Воздушна Мрежа Спа Перница За Бања

DEN 388.48

Залиха
Во магацинот.

?Надграден Материјал За Воздушна Мрежа : Нашата перница За бања Изработена од уникатна технологија ЗА 4д воздушна мрежа Многу помека, удобна и дише во споредба СО перницата ЗА када СО 3д воздух. Полнењето на повеќеслојни мрежести полиестерски влакна овозможува воздухот и влагата брзо да течат и да се исушат. Мазна и удобна за употреба, нема да ја стимулира вашата кожа како и другите евтини материјали, нудејќи ви меко и удобно искуство. ?Луксузна Удобност и Ergономски Дизајн : Потонете ја главата, вратот и вратете се во нашата кадифена, мека премиум перница за капење за луксузна удобност и релаксација. Олеснете ги напнатите и уморни мускули по долгиот ден. Дизајнот со два панели ја прави бањската перница флексибилна за беспрекорно свиткување околу работ на кадата за да се прилагоди на секоја када во форма, спа. Ова е луксузен додаток на додатоците за бања и служи како одличен подарок за жени, мажи и многу повеќе. ?5 Големи Вшмукувачки Чаши : 5 екстра големи и силни вшмукувачки чаши, држете ја перницата цврсто фиксирана на секоја мазна површина на кадата (не ЗА ТЕКСТУРИРАНИ ПОВРШИНИ). Навлажнете ја секоја вшмукувачка чаша пред употреба. Потоа цврсто притиснете ја перницата што одговара на секоја вшмукувачка чаша на предниот дел од кадата. Кога ќе завршите со капењето, фатете го малото јазиче или користете ја стругалката што ја дадовме за да ги ослободите вшмукувачките чаши, не влечете ја перницата. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : погрижете се да го повлечете работ на вшмукувачката чаша, а не подлогата за да не ја искинете. ?Машина За Перење И Вградена Кука За Брзо Сушење : перницата за бања лесно се чисти рачно, или машинско перење со вреќа за перење за да се спречи вшмукувачката чаша да се залепи за барабанот или да се откине. Доаѓа со удобна вградена висечка кука за лесно брзо сушење и складирање. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : треба да се мие по секоја употреба и подобро е да користите машина за перење за да дехидрирате, а потоа да ја закачите на место изложено на сончева светлина и вентилација за да избегнете пожолтување. ?100% Купување без Ризик : Купете со доверба! Вашето задоволство е поддржано од нашиот 30 ден без Ризик и 2 Години Пријателска Услуга за Клиенти. Ако не сте позитивно воодушевени од тоа, слободно контактирајте не и ние ќе издадеме брза замена ИЛИ целосна НАПЛАТА - КАВГА БЕСПЛАТНО! Пробај!. ?Надграден Материјал За Воздушна Мрежа : Нашата перница За бања Изработена од уникатна технологија ЗА 4д воздушна мрежа. Многу помека, удобна и дише во споредба СО перницата ЗА када СО 3д воздух. Полнењето на повеќеслојни мрежести полиестерски влакна овозможува воздухот и влагата брзо да течат и да се исушат. Мазна и удобна за употреба, нема да ја стимулира вашата кожа како и другите евтини материјали, нудејќи ви меко и удобно искуство. ?Луксузна Удобност и Ergономски Дизајн : Потонете ја главата, вратот и вратете се во нашата кадифена, мека премиум перница за капење за луксузна удобност и релаксација. Олеснете ги напнатите и уморни мускули по долгиот ден. Дизајнот со два панели ја прави бањската перница флексибилна за беспрекорно свиткување околу работ на кадата за да се прилагоди на секоја када во форма, спа. Ова е луксузен додаток на додатоците за бања и служи како одличен подарок за жени, мажи и многу повеќе. ?5 Големи Вшмукувачки Чаши : 5 екстра големи и силни вшмукувачки чаши, држете ја перницата цврсто фиксирана на секоја мазна површина на кадата (не ЗА ТЕКСТУРИРАНИ ПОВРШИНИ).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Комплет За Машини за Калеми јуелонг Со Делови за Машина за Напојување 1000 парчиња Капачиња Со Мастило Пристапи За Уметници

КОМПЛЕТЕН КОМПЛЕТ ЗА МАШИНИКомплетен професионален комплет е добар избор за Почетници, Ученици, Уметни

DEN 687.84

Niaocpwy 2 Пакувајте ја работната капа на жените со копчиња лента вратоврски за тропски цвеќиња Остава долги капаци на косата

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

DEN 2.67

Медицински капачиња за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, шумска цветна самовила Пеперутка разнобојна

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

DEN 0.33

Мачка ги размачкува усните работни капачиња со копчиња прилагодливи за жени мажи со миење на џемпери, една големина , 2 пакувања

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 271.68

Работна капа со копчиња и врски со лента за жени 2 пакувања, прилагодливи унисекс хируршки капачиња за чистење капаче

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

DEN 223.84

Fomiyes дами капи 12 парчиња капачиња за капаче за еластично еднократно миење бањата сива домашна туш нето жени девојки покритие турбан бенд

Капчиња за салони за салони капачињата за туширање се многу меки, може да се склопат до многу мала голем�

DEN 2.67

Divina vitae 2pcs сатенска свилена хауба за коса Голема мека капа за спиење за црни жени обвивка за коса за спиење широка вратоврска

Затворање на влечење Само миење на рацете [Висококвалитет] : Свила капаче за спиење е изработено од вис�

DEN 0.67

6 парчиња медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, шарена шема на пеперутка прилагодливо работно капаче со копче и џемпери

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

DEN 2.67

Зајаци јајцата птици чистат капи за жени долга коса, работно капаче со копче и џемпери, Unisex вратоврски на грбот 2 пакувања

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

DEN 2.00

Пароброд на тушот на бурибури ароматерапија Денот на мајката Подароци поставени пакувања од 6 туш бомби со есенцијални масла, камилица,

6 Различни мириси за туширање на туш : камилица, ванила, лаванда, сакура, крин, јасмин 45 G Секоја мириси бом

DEN 1363.20

Корал со кадифено капаче за туширање Тесна лента со висока густина мека абсорбента суво капаче за коса, симпатична корејска четка за туширање

Микрофибер ткаенина со мазно чувство на рака Со добра апсорпција и дишење Силен отпор кон и алкали, прав

DEN 127.84

Печатено капаче за туширање со велосипед за срце, двојно слоеви капа за бања за жени водоотпорни капачиња за туширање за туширање

Подобар материјал : Изработено од висококвалитетна ткаенина што ја отповикува водата (полиестер) + мате�

DEN 207.84

Сазанка Јапонски Пешкир За Пилинг Тврд Тип Пилинг Крпа За Перење, Дуо Влакна 28 х 100 см За Сите Типови Кожа Крпи За Миење Туш Направени

●ЈАПОНСКИ ПЕШКИР за ПИЛИНГ : Крпа за Тело со многу пена користејќи "66 најлон"тоа е безбеден производ кој

DEN 1.33

ОПДОНГЈУЈУАН 200 - СПАКУВАЈТЕ Игли За Пирсинг На Носот На Ушите - Игли За Пирсинг На Телото За Снабдување Со Тетоважи Алатка За Пирсинг На

Модел : Измешајте 12ГР Материјал : 316 медицински нерѓосувачки челик Јасни заштитни индивидуализирани сте

DEN 2.33

Татмакс 5 ПАРЧИЊА Тетоважа Пракса Кожа 8 х 8 Двојни Страни Силиконски Влошки Тетовирање Микроблејдинг Пракса Кожа 3мм Дебелина

ПАКЕТ и ГОЛЕМИНИ Вклучува 5 парчиња празно тетовирање и микроблејдинг веѓа пракса кожата Индивидуално

DEN 1057.60

Главни основи Сунѓери За Бања За Туш-Сунѓер Од Луфа Од Пена-Сунѓер За Тело За Пилинг Со Голема Мека Текстура, 2 Пакувања

Крајниот Туш Со Сунѓер главниот основен сунѓер за тело го нуди производот за лична нега што никогаш не �

DEN 0.67