• Обновено
3/8-16 х 7/8 Шестоаголна Глава Капа Завртки, Легиран Челик Одделение 8, Цинк Жолта Позлата-Груб Конец UNC, Целосно Навој, Должина: 7/8 Инчи, Големина На Конец: 3/8 Инчи

3/8-16 х 7/8 Шестоаголна Глава Капа Завртки, Легиран Челик Одделение 8, Цинк Жолта Позлата-Груб Конец UNC, Целосно Навој, Должина: 7/8

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Завртката од 8 одделение е посилна од најчесто користената оценка 5 Изработен е од легиран челик и има шест радијални линии на врвот на главата на завртката. Сликите со завртки се општа претстава, а не вистинска слика за производот што ќе го добиете. Произведени НА ASME B18. 1 & SAE J429 спецификации. Цврстина на истегнување : 150. мин, 1/4-1,5 инчни дијаманти). Завртка за капаче направена од челик од легура на среден јаглерод и термичка обработка. Дизајниран за употреба во апликации со висок стрес.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Дрвени Подлоги За Пијалоци-Комплет За Подлога Од 6, Дрвен Подлога Со Држач, Темни Дрвени Подлоги, Подлоги За Пијалоци Рустикални, Подлоги За

Премиум Материјал : нашиот комплет дрвени подлоги е направен од 100% дрвен орев од Виетнамски Занаетчии р�

DEN 0.67

Маиифу-Гј Мажи Со Целосен Патент Дуксери Со Долги Ракави Руно Тенок Фит Дуксер Со Цврста Боја Зимски Топол Дуксер Со Качулка Со Канга

машки карирани кошули секојдневни лесни јакни за кошули основни цврсти плетени врвови за пуловер на ма�

DEN 148.96

UJIKHSD преклопување 4K воздушна фотографија Дроно Двоен фотоапаратен прекинувач RC Aircraft 90 ° Shide агол Опремено со двојни батерии

▲ Батеријата усвојува модуларен дизајн и е лесна за замена Батеријата со висока густина на енергијата �

DEN 1.67

ОРГАНСКО КАФЕ ПИЛИНГ АНГЕЛ ЛИЦЕ: НАВЛАЖНУВА, ПОДМЛАДУВА, ЈА ОТСТРАНУВА МРТВАТА КОЖА, ГИ ОТСТРАНУВА ДАМКИТЕ ПРЕДИЗВИКАНИ ОД ИЗГОРЕНИЦИ, ГИ

ЛИЦЕТО НА АНГЕЛ КАФЕ ЧИСТЕЊЕ! Ексфолира и Длабоко Ја Чисти Кожата Елиминирајќи ги мртвите Клетки, како р

DEN 1.00

Богатствата НА каролина Bb2507mp Помеѓу Пријателите Сент Бернард Глувчето Рампа, Топла Рампа или Тривета, За Домашна Канцеларија Игри

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

DEN 1.67

БАТЕРИИ НА НОКСС На Полнење, 3,7 V 4200mAh Литиум-Јонски Батерии Батерии Со Висок Капацитет Копче Врвни Батерии За Фенери, Фарови, Соларни

●Литиумска Батерија На полнење ● Оваа лијонска батерија на полнење е без жива и олово, позитивниот тер�

DEN 2.00

5G WiFi 11.4 Еден Din 8Core Прилагодливи Екран На Допир Автомобил Радио Со Carplay&засилувач;Android Авто/FM/48-EQ Автомобил Радио/Bluetooth/1080p

Целосно опремен G+G Удобен Екран : ви Носи исклучително меко и удобно искуство за гледање, многу погодно З

DEN 2.33

Х-ДРИ 10мм Ширина 50м Долг Еднострана Силна Самолеплива Миларна Лента Бела (10 мм де анчо 50 м де ларго де уна кара фуерте автоадесива

Земја На Производство : КИНА; Материјал : МИЛЕНИЧЕ Нето Тежина : 43гр; Содржина На Пакетот : 1 х Милар лента..

DEN 2.33

ЏЕК-Дг Машка Спортска Облека Копче Надолу Ревер Камо Фустан Кошули Маица Со Долги Ракави Лесни Врвови За Печатење Маици Секојдневна

【?????????? ? Краток Ракав, Затворање На Копчиња, Ревери, Редовно Вклопување, Закривен Раб Внимателно Крое

DEN 47.84

возење велосипедбои 10 x Капачиња За Завртки Со Запечатувачка Усна За Заштитни Капачиња За Цилиндри Со Куполи Капачиња За Мебел Црни

Пакет од 10 капачиња за завртки со запечатување усна За Зебра Пиас Купола Главата И Тава Главата Лим Завр

DEN 63.20

Париз Моден Стил Ајфелова Кула 3Д ЛЕД Оптичка Илузија Декорација Табела Светилка 16 Бои Далечински Управувач Акрилик Визуелна Ноќна Светлина

3д Светлината Создава живописен 3д ефект кој им носи на децата многу радост, но исто така може да го одржу

DEN 1.00

Тбуобт Подароци За Мажи Женски Чанти За Шминка Торбичка За Тоалет Мали Козметички Кеси, Фламинго Тропски Палми Лисја Лето

Големина22, 5х15х13, 8см / 8, 9х5, 9х5, 4во, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина...

DEN 0.33

DDeehs Ноќта На Вештерките Мачка Птица Метал Умре Парчиња, Ноќта На Вештерките Тиква Мачка Картичка Сечење Умира Сече Матрици DIY Scrapbooking

Добар Материјал За Сечење Умира : калапот е изработен од јаглероден челик, со фин занает, доволно квалит�

DEN 143.84

Кабилок 4 Парчиња Ѕидни Куки Транспарентни Беспрекорни Куки За Повеќекратна Употреба Водоотпорни Самолепливи Куки За Домашна Бања

Уникатниот транспарентен дизајн го прави речиси невидлив, што е сосема погодно за убава декорација на д

DEN 108.64

Богатства НА КАРОЛИНА 7410МП Корги Гледајќи Од Подлогата На Глувчето На Вратата, Жешка Подлога или Тривета, За Домашна Канцеларија

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи х 9 1

DEN 3.33

Стросон За Мото Е5 Плус Случај, Мото Е5 Супра Случај, Со Клип За Појас/Кикстенд Телефон случај 4 во 1 Тешка Тешка Футрола За

КОМПАТИБИЛЕН со : Специјално Дизајниран За Moto E5 Плус TPU во задниот дел ќе ги задржи гребнатинките на грбо

DEN 1.67

Windowзебридални Октопод Завеси, Морска Ѕвезда Океан Живот Прозорец Третмани 52 Wx84 L За Деца Момчиња Девојки Спална Соба Декор, Сина Геометриска

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина €Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 52 W x 84 L Инчи секој.Машина за п

DEN 2.00