• Обновено
Ликсада Мултифункционален Водоотпорен Велосипед Компјутери Лцд Екран Екран Возење Велосипед Брзинометар Планински Велосипед Практична Опрема

Ликсада Мултифункционален Водоотпорен Велосипед Компјутери Лцд Екран Екран Возење Велосипед Брзинометар Планински Велосипед Практична

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Голем Лцд-Дисплеј : овие компјутери за велосипеди користат голем лцд-дисплеј, податоците можат јасно да се прикажат на екранот, лесно можете да ги прочитате податоците Лесно За Инсталирање : Прво, треба да ја прицврстите монтажата на рачката, потоа да ги врзете сензорите на предната вилушка, да ги врзете магнетите на краци, да ја направите свртена кон сензорите. Второ, треба да ја поставите големината на магнетите во близина на главите или опашката на сензорите, да го направите растојанието околу 2мм/1мм, конечно да ги инсталирате компјутерите за велосипеди на монтирањето за да ја завршите инсталацијата. Богати Податоци : поддржува прикажување на различни професионални податоци за возење, како што се брзина на возење, просечна брзина, изминато време, километража за возење, вкупна километража, вкупно време, температура, согорување на маснотии, калории итн. и ја сфаќа динамиката на возење во реално време, правејќи ја обуката за возење понаучна и поефикасна. Поставување на повеќе функции : овој производ поддржува поставување на обемот на гумите (0мм~9999мм), поставување на тежината на возачот, предупредување за одржување, функција за автоматско вклучување/исклучување итн. Корисен Гаџет : Без разлика дали сте професионален велосипедист или почетник што штотуку започнува, овие компјутери за велосипеди се суштински гаџет за користење. Голем Лцд-Дисплеј : овие компјутери за велосипеди користат голем лцд-дисплеј, податоците можат јасно да се прикажат на екранот, лесно можете да ги прочитате податоците. Лесно За Инсталирање : Прво, треба да ја прицврстите монтажата на рачката, потоа да ги врзете сензорите на предната вилушка, да ги врзете магнетите на краци, да ја направите свртена кон сензорите. Второ, треба да ја поставите големината на магнетите во близина на главите или опашката на сензорите, да го направите растојанието околу 2мм/1мм, конечно да ги инсталирате компјутерите за велосипеди на монтирањето за да ја завршите инсталацијата. Богати Податоци : поддржува прикажување на различни професионални податоци за возење, како што се брзина на возење, просечна брзина, изминато време, километража за возење, вкупна километража, вкупно време, температура, согорување на маснотии, калории итн. и ја сфаќа динамиката на возење во реално време, правејќи ја обуката за возење понаучна и поефикасна. Поставување на повеќе функции : овој производ поддржува поставување на обемот на гумите (0мм~9999мм), поставување на тежината на возачот, предупредување за одржување, функција за автоматско вклучување/исклучување итн. Корисен Гаџет : Без разлика дали сте професионален велосипедист или почетник што штотуку започнува, овие компјутери за велосипеди се суштински гаџет за користење. Компјутерите за велосипеди се суштински додаток за вашето секојдневно возење. Со него, можете да ја знаете брзината на возење, километражата за возење, просечното време и други важни податоци, за да можете да направите навремени прилагодувања на вашиот план за возење. Без разлика дали сте професионален велосипедист или почетник што штотуку започнува, оваа алатка е многу корисна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Оудаин 3 Еез Шарени Чаршав 108 х 54 Инчен Правоаголник Покривка За Маса За Еднократна Употреба Пластична Крпа За Маса Водоотпорна

Пакетот Вклучува : ќе добиете 3 парчиња чаршав со црвени и бели пруги, доволно количество за да ги задово�

DEN 1.00

Thregbirdенски велосипедски велосипед долна облека 3D поставени велосипеди шорцеви за велосипеди за велосипеди за велосипеди

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 56%најлон, 27%Плојстер, 17%спандекс...

DEN 287.68

Патување Шминка Торба, Козметичка Торба Сочинуваат Организатор Случај, За Жени Чанта За Тоалети Додатоци Четки, Златен менувач

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 526.40

Оријукан санитарна торба за складирање на салфетка, менструална чаша торбичка преносна санитарна салфетка влошки за чување торбички

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

DEN 0.67

Венгккз 4 Пакувајте Индустриски Тркалца, 4 Инчни Тешки Тивки Полиуретански Вртливи Тркалца за Колички Во Супермаркети, Магацински Транспорт

Премиум Материјал : тркалцата се изработени од задебелени челични држачи и Полиуретан, опремени со прец

DEN 908.80

Организатор на електроника, Торба За Организатор На Кабли, Случај За Патување На Електронски Организатор, Козметичка Торба, Технолошка

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

DEN 0.33

Yinpecly m10 x 130mm Јаглероден Челик Одделение 8.8 Надворешни Шестоаголни Завртки Завртки Метрички Навој Шестоаголни Завртки Прицврстувач,

Големина : Вкупни димензии : м10 х 130мм; 136,7 х 16 х 16мм / 5,38 "х 0,63" х 0,63 "(Лх Ш х); Ширина На Главата : 16мм / 0,63"; дебе

DEN 3.33

YYaaloa 25 парчиња Торби За Подароци Со Рачка Масовна Забава Фаворизираат Хартиени Торби За Купување За Деца Роденденски Божиќни Забави

25 парчиња Големина : Средна (211127см)инчна хартиена кеса за животна средина Лесно за стоење и носење...

DEN 0.67

Салон фиока Премиум алуминиумска салон количка за тетоважа сад за тетоважа сад, мајо фиока инструмент, тркалачки салон за сребрена

【Цврст издржлив】 Користење на алуминиумска легура на алуминиумска храна, антикорозија, висока цврсти�

DEN 692.80

Модерен отворен дом есенски долги ракави врвови жени полиестер опремена со палто удобно Ацтек против вратот со џебови

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс Меко и удобно за носење 【Прилики】 О�

DEN 604.64

DXY вакуумска торбичка торба за складирање торба за складирање 1 парче, еднократно, преклопување, погоден за патување и семејство,

Оваа торбичка за складирање на вакуум е совршена за сите ваши потреби за складирање и ќе ви помогне да з�

DEN 302.40

Деним црни капи за мажи букви што ги разгледуваат мажите rhinestone бејзбол тато капи за мажи капа капа за бејзбол капа на отворено камионџија

100% акрилик Капи за бејзбол Beanie for Mense Women Closing Машка капа за камионџии Црни капи со корпи Забавен, обичен и

DEN 3.33

ZSBLXHHJD Абразивна шкурка 6 тркало 60-2000 решетки од 150мм шкурка за миленичиња Алумина Алумина влажна и суво автоматско завршување

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распоре

DEN 2.33

LXXSH мини мали отпадоци за отпадоци Десктоп корпа за отпадоци домашна маса пластична ѓубре може канцелариски материјали за

Интелигентна индукција, слободни раце Супер водоотпорен, без страв од вода Тивко отворање и затворање, �

DEN 8426.56

8x10in дрво знак Охрабрување Цитат Семејство секогаш и засекогаш излитена стил Библијата стих Wallид што виси уметност дрвена плакета за

✔ Features : Овој декоративен знак за дрво со инапитивни изреки значајни зборови е сигурно да ви го осветли �

DEN 1198.40

ДВИЖЕТЕ СЕ ПОДАЛЕКУ Од Путер Меки Женски Чизми Јога Панталони со 4 Џебови Контрола На Стомакот Тренингот Панталони За Работа

70% Полиестер, 30% Еластан еластично затворање МЕКА И НЕПРОЅИРНА : непроѕирна и ултрамека со 4насочна техно

DEN 0.67

Рамни бројачи на главата алуминиум цврсти занити, 100 парчиња M4 рамна глава цврста алуминиумска завртки комплет за ореви за автомобилска

Сите навртки се разновидни и спакувани во пластична кутија според нивните големини, одржувајќи ги орга�

DEN 1025.60

Cctung Модерни Тркалезни Тивки Тавански Вентилатори СО СВЕТЛА 37W Затемнувачки LED Вентилатор Светло 3 Брзини 3 Брзини Рамна Монтажа Низок

●Материјал И Дизајн ● уникатниот дизајн на модерната креативна таванска вентилаторска светлина ви но�

DEN 771.20