• Обновено
BYBYCD Женски Додатоци За Коса Ретро Слатки 20 парчиња / Кутија Мини Клип за Коса Корејски Стил Фиба

BYBYCD Женски Додатоци За Коса Ретро Слатки 20 парчиња / Кутија Мини Клип за Коса Корејски Стил Фиба

DEN 59.20

Залиха
Во магацинот.

Тип На Ставка : Деца Мала Коса Канџи Материјал : Смола. Дизајн : Цврста Боја. Карактеристика : Украсете. Тип На Ставка : Деца Мала Коса Канџи. Материјал : Смола. Дизајн : Цврста Боја. Карактеристика : Украсете. Дизајн : Стил На Цврста Боја : Тип На Моден Модел : Љубов,Цвет,Пентаграм,Материјал За Круна : Прилика За Употреба На Смола : Миење Лице,Бања, Фото Реквизити,Држач За Коса,ГЛЕДАЊЕ ТЕЛЕВИЗИЈА во слободно време,Читање Работа Применлива Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Тип На Предмет : Детска Мала Нокта За Коса Карактеристика : Украсете Пакет : 20 парчиња/кутија Канџи За Коса Големина На Кутија : 7*5*2см Големина На Канџи За Коса : 1,5*1,5 См Ако имате какви било прашања за Овој Производ,Ве Молиме Не Двоумете Се Да Контактирате Со Нас!Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот за вас. Ви благодариме за купувањето!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Човечки Снопови За Коса Со Затворање Вода Бран Човечка Коса 3 Снопови Со 4х4 Дел Без Затворање Претходно Откинати Со Бебешка Коса Бразилски Снопови

Исклучителна Изработка Двојно Ткаење Тесни / Уредни Без Пролевање Без Заплеткување Природно И Удобно И�

DEN 3184.00

Реманбо Брановидни Блузи За Коса За Жени Клип Во Синтетичка Коса Топпер Виглет Фризура Со Брановидни Удирања За Проретчена Коса, Црна

[Материјал на врвот на косата] Синтетички Влакна Отпорни На Топлина [Големина на горниот дел од Виглето�

DEN 351.84

SBSNH мини коса железо брановидна пченка плоча виткање железо стапче кадрици, curlers criffy мали бранови Електрични алатки за

ПТЦ елементи за греење, брзо загревање, можете да направите модерна фризура за кратко време Пловечка пл�

DEN 558.40

Јин-Јанг Шема Водоотпорна Фризура Кејп Барбер Наметка За Сечење Коса со Прилагодливо Затворање Предвремено Фризерско Боење Перминг

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено €Големина q наметката за фризура за возрасни има димензии 56,7

DEN 1.33

18 20 22 Инчен Бран На Телото Снопови Човечка коса Со Затворање Бразилски 3 Снопови Со Затворање Необработени Снопови Од Девствени Човечки

●Снопови За бранови на телото Со Материјал За Затворање● : Бразилските Снопови За Коса Со Бранови На Те

DEN 1.00

Рајнестоун Коса Обрач Легура Долга Реси Лента За Глава Невеста Свадба Партија Шамии Исклучителна Коса Лента Коса Додатоци За Жени Девојки

Материјал : ЛегураМатеријалот е одличен и има чувство за текстура Големина : Околу 3815,8 см.Одлична израбо

DEN 0.33

Мода Висока Опашка Мат Канџи Клип Клип Конска Опашка Смисла За Држење Коњ Фиксен Артефакт Големи Шноли За Женска Коса

Фиба За Коса Вилица Е Совршен Додаток За Фризура За Повеќето Прилики, Секогаш Обезбедувајќи Ја Вашата У�

DEN 1376.00

Комплет За Ламба ЗА Коса FEENGYU, 2400 Нишки 12 Мешани Бои Додатоци За Коса Со Ламба Со Алатка 47 Сјај Самовила Коса Ламба Отпорен На Топлина

Qustrows 12 Сјајни Бои 12 бои на различни мејнстрим бои Комплетот за ламба за коса може да биде поврзан со разл

DEN 287.68

WSSBK Коса Клип Лак Конска Опашка Клип Возрасни Ткаенина Половина Коса Клип Дама Врвот Клип Хоризонтална Клип Главата Женски

Газа и лен ја мешаат ткаенината со форма на троен лак Идеален за закачување на половина коса и полна кос�

DEN 0.67

Венерална мала тркалезна четка за коса со меки најлонски влакна за жени и мажи, најдобро за тенка и права коса, удирања, брада,

Олабавете ја косата со вметнување на тесен врв предмет помеѓу спакуваната коса и основата на влакната К

DEN 184.00

GFDFD Clipper за полнење на косата, машки клипер за коса, професионално сечило за титаниум, клипер за коса за бричење возрасни

Главата со висок квалитет на титаниумска легура на титаниум, удобен и издржлив, може да се користи за се�

DEN 1.00

Нагласи Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Претходно Откинати 13х4 HD Транспарентен 4/27 Боја Мед Русокоса Чипка Фронтални Перики

Имаме своја фабрика, со 30 години искуство во производство на човечка коса, технологија на производство �

DEN 1436.64

Lalafina Преносна четка за коса 48 парчиња четка за коса четка за коса чистачка чешла чиста четка четка четка за отстранување чешел

Чистач на канџи за чешел за чешел : корисна алатка која темелно и брзо ја расчистува целата вишок коса од

DEN 0.67

Мапофбеаути 24 инчи/60см Долга Кадрава Синтетичка Екстензија На Коса Партија Прилагодлива Прикачена Бејзбол Капа Перика

100% Сосема Ново б ставање На Капачето за перика; в ставање на перика, прилагодете ја внатрешната Мрежна Т�

DEN 2.00

Професионални Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Пеперутка Обоени Инсекти Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши, Вода И Дамки

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

DEN 319.84

Алигаторски Клипови за Коса, 100 парчиња 2 см Клипови За Коса Со Една Патка Со Заби Со Рамен Врв Крокодилски Иглички За Коса

СОДРЖИНА на ПАКУВАЊЕ ќе добиете 100 парчиња алигаторски клипови за коса во сребро, доволна количина може

DEN 155.04

Випбеаути 28 Инчи Бран На Телото Чипка Предна Човечка Коса Перика Без Лепак Длабока Разделба 13х6х1 Т Дел Чипка Перика За Црни Жени

1 Строга Контрола На Квалитетот Прилагодените Нарачки се Прифаќаат Фокусирајте Се На Квалитетот, 100% Бра

DEN 0.33

Сихонг 4 парчиња Четка За Коса, Четка За Отплеткување Лопатки И Комплет Чешел За Коса За Мажи И Жени, Одлично На Влажна Или Сува Коса,

●4 ВО 1 КОМПЛЕТ ЧЕТКИ за КОСА● : ова е четка за отплеткување и сет за чешел кои вклучуваат 4 видови четки и

DEN 0.67

Домашен Комплет За Сечење Коса Жени, Мажи И Домашни Миленици-Професионален Комплет За Ножици За Берберска Фризура За Домашен Стилист,

НЕМА ПОВЕЌЕ ДОСАДНИ НОЖИЦИ за СЕЧЕЊЕ КОСАовие лесни ножици остануваат остри, лесни се за употреба за по�

DEN 3.33

Медицинска сестра Чистење Капи Долга Коса, Замрзнат Јогурт Слатки Ладни Десерти Прилагодливо Работно Капаче Со Копчиња и Скринчи За

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.33

20 Пакет Невестински Розови Цветни Кристални Иглички За Коса За Свадба Клипови За Коса Во Форма На Буквата У Шноли За Невести Жени

1Материјал : Кристалните Иглички За Коса Од Невестински Цвет се направени од Легура и Кристал, легурата �

DEN 484.80

Дубуш Цвет Формула За Раст На Косата Серумска Магла 4500 Спреј За Раст На Косата Промовира Подебела, Посилна Коса за Мажи &Засилувач;

●Магла За Суштина За Раст На косата ● Оваа 4500 Магла За Повторно Растење На Косата е формулирана со нежн�

DEN 239.52

Клипови за коса За Делење За Стилизирање, 24 Парчиња Алигаторски Клипови За Коса, Пластични Клипови За Алигатор Што Не Се Лизгаат За Коса, Клипови

Изработени од висококвалитетна пс пластика со одредена отпорност на топлина Совршен за салон, стајлинг

DEN 143.84

Лемода 12А Директно Нагласи Човечка Коса Чипка Фронтална Перика 13х4 ХД Транспарентна 4/27 Мед Русокоса Омбре Чипка Предна Човечка

Означете Ги Предностите На Права Човечка КосаО : истакнете ја обоената коса може да избегне оштетување �

DEN 1.67

Машки Манекен Глава со Човечка Коса Фризура За Обука Глава Со Густа Коса Фризер Маникин Главата Кукла Главата За Стилизирање На Косата

Мажи Манекенска Глава : 100% сосема нова, 100% Човечка Коса, изработена од мек поливинил хлорид( пвц), микроел

DEN 526.08

Жени Злато Сребро Шупливи Геометриски Метални Нокти За Коса Гроздобер Клипови За Коса Додатоци За Коса Фиба 10 Канџи За Коса

`+ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА додатоците за коса со ресни се изработени со квалитетен легиран материјал, цв�

DEN 1.67

ONVIPSTOO 4.8 Инчен Екстра Големи Канџи клипови &засилувач; 4.1 Инчен Голем Плоштад Канџа Клипови,Мат Боја Силна Одржи Не-Лизга Коса

€2 Совршен Стил Q : пакетот доаѓа со 6 парчиња клипови за коса, 3 парчиња Екстра Големи клипови за канџи, го

DEN 3.00

Лесно Балајаж Балајаж Користи Екстензии За Човечка Коса Екстензии За Кератин У Врвови Вистинска Човечка Коса Темно Кафеава

Вистинска Човечка Коса : Лесно продолжување на косата со врв у се направени од 100% човечка коса, мека и пр�

DEN 831.84

Без топлински кадрици, лента за глава, без топлинска коса, женски мрзливи виткари за коса, навивачи на коса да спијат, главата меки памучни

[Што ќе добиете] : getе добиете пурпурна карач за спиење без топлина што може да се користи за време на спие

DEN 1.33