• Обновено
ИЛИРИКО Кученце Кученце Животинско Шише За Вода Од Коски Термос Со Капак Од Слама 20 Мл За Деца Момчиња Девојчиња, Отпорен на Истекување, Вакуум Изолиран Нерѓосувач?

ИЛИРИКО Кученце Кученце Животинско Шише За Вода Од Коски Термос Со Капак Од Слама 20 Мл За Деца Момчиња Девојчиња, Отпорен на Истекување,

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Силикон ●Материјал За одделение за храна ● термосот Од шишето со вода е изработен од материјал од нерѓосувачки челик 304 + СИЛИКОН за храна+ силикон за храна. Да Се Чува Топло или Ладно илирико Спортско Шише со вода усвојува внатрешен ѕид од нерѓосувачки челик од нерѓосувачки челик со слој за изолација на топлина и слој за заклучување на температурата на вакуум за да се подобри зачувувањето на студот и топлината effect.so може да се постави на околу 45°C 10 часа и на околу 65°C 6 часа. ●Флексибилна Употреба Нашите шишиња со вода од нерѓосувачки челик се дизајнирани со капак од слама и капачиња за шишиња што се одвојуваат, што ги прави идеални за носење наоколу, без разлика дали се во канцеларија, училиште, теретана, часови по јога или кога сте надвор и наоколу за каква било активност на отворено, како што се возење велосипед, трчање, пешачење, ранци или кампување. Малолетниците треба да го користат под Водство На Родител или по предупредување. Исчистете ја внатрешноста и надворешноста на чашата со неутрален детергент во топла вода пред употреба①. Се препорачува да се додаде топла вода или ледена вода за претходно загревање или преладење со цел да се постигне најдобар ефект на топлина и ладење. Додадете коцки мраз за да се излади. За да спречите истекување, прицврстете го капакот во насока на стрелките на часовникот кога чашата е навалена. ●Креативен Дизајн●Нашето термичко шише не само што е издржливо, туку и многу слатко, шик и елегантно! Прекрасни и уникатни дизајни на шишињата ги прават совршено прилагодени за жени и мажи, возрасни, тинејџери и деца. Тие се исто така одлична идеја за подарок. ●Материјал За одделение за храна ● термосот Од шишето со вода е изработен од материјал од нерѓосувачки челик 304 + СИЛИКОН за храна+ силикон за храна. Да Се Чува Топло или Ладно илирико Спортско Шише со вода усвојува внатрешен ѕид од нерѓосувачки челик од нерѓосувачки челик со слој за изолација на топлина и слој за заклучување на температурата на вакуум за да се подобри зачувувањето на студот и топлината effect.so може да се постави на околу 45°C 10 часа и на околу 65°C 6 часа. ●Флексибилна Употреба Нашите шишиња со вода од нерѓосувачки челик се дизајнирани со капак од слама и капачиња за шишиња што се одвојуваат, што ги прави идеални за носење наоколу, без разлика дали се во канцеларија, училиште, теретана, часови по јога или кога сте надвор и наоколу за каква било активност на отворено, како што се возење велосипед, трчање, пешачење, ранци или кампување. Малолетниците треба да го користат под Водство На Родител или по предупредување. Исчистете ја внатрешноста и надворешноста на чашата со неутрален детергент во топла вода пред употреба①. Се препорачува да се додаде топла вода или ледена вода за претходно загревање или преладење со цел да се постигне најдобар ефект на топлина и ладење. Додадете коцки мраз за да се излади. За да спречите истекување, прицврстете го капакот во насока на стрелките на часовникот кога чашата е навалена. ●Креативен Дизајн●Нашето термичко шише не само што е издржливо, туку и многу слатко, шик и елегантно! Прекрасни и уникатни дизајни на шишињата ги прават совршено прилагодени за жени и мажи, возрасни, тинејџери и деца. Тие се исто така одлична идеја за подарок.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

5/16 - 18 х 1-1/4 Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Главата Завртки Завртки, Ореви, Рамен &засилувач; Заклучување Подлошки Колекции,

304 нерѓосувачки челик 188, висока цврстина, отпорност на корозија, може да се користи во влажни средини и н

DEN 207.84

Aexit 3v210-08-NC AC Вентили 110v NC 2 Позиција 3 Начин RC1/4 Неутрален Воздух Селектор Електромагнетниот Вентили Електромагнетниот Вентил

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 206гр Содржина На Пакетот : 1 х Елект�

DEN 1.00

Стариот светски астрологија Зодијак тематски анимирани музички ситници - многу песни што треба да се изберат - Newујорк. Њујорк

Мелодија : 18 Движење за белешки (видете подолу за достапни наслови на песни) Стариот светски шарм со тоно

DEN 1.67

Козметички Кеси За Жени, Чанти Чанти Шминка Организатор Чување Шминка Торба Девојки, Фламинго Тропски Хибискус Ленти

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

DEN 656.00

Lyetny Лето Време Ананас Смешни Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy Десктоп Послужавник Промена Клуч Паричник Монета

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

DEN 127.84

Цакина Плочи Организатор Решетката Во Текот На Алатката Мијалник Скара Месо Од Нерѓосувачки Дебел Челик Кутија Случај Кујна,Јадење &засилувач;

1x Кутија Можете Лесно И Да Ги Замените Дрвените Чипови Во Секое Време Мазниот И лесен Дизајн Нема да Ги �

DEN 247.84

Blockенски долги ракави во боја на бојата со качулка, дуксери за жени џемпери по поштенски патенти со јакна со долги ракави со долги

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целос

DEN 382.72

Паметна јајце керамичка топлина емитер со навестување за промена на бојата, сијалица за топлинска ламба на влекачи 100W без

Навестување за статус на Вокинг : Како што сите знаеме, не можеше да се види работниот статус на повеќето

DEN 191.84

Ти Е Гајле? Рачен Вентилатор Преклоплив Бамбус Коло Рачен Вентилатор Смешни Замолчени Сленг Зборови Изрази Изјава Подароци Фестивал

Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат Кога е изложен НА позадинско осветлување / Партиск

DEN 2.33

Мконо 2 Пакува Лажни Висечки Растенија Со Тенџере, Вештачки Растенија За Домашен Декор Внатрешна Закачалка За Растенија Макраме Со Лажни

Додадете Зеленило Во Вашиот Дом : Живописното лажно висечко растение со тенџере е одличен начин да дода�

DEN 2.33

Женски џемпер срце графички екипаж на екипажот џемпери за џемпери, цветни печатени врвови жени, симпатични градиент кошули со долг ракав

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целос

DEN 843.20

Сламена Железна Уметност Тркалезна Овошна Плоча Метална Шуплива Послужавник За Ужина Масичка За Кафе Декоративна Чинија Јадење

Опремувањето на домот, корпите со овошје исто така мора да бидат од висока вредност Создадете квалитете

DEN 2.67