• Обновено
ETRIYE 1/10 смола карактер биста модел на американскиот командон војник диекаст модел биста комплет /yn893

ETRIYE 1/10 смола карактер биста модел на американскиот командон војник диекаст модел биста комплет /yn893

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетоксична и безопасна Производот се продава како необоени и необработени делови од смола. Треба сами да ги соберете овие делови од смола и да ги полирате и да ги обоите со алатки (алатките и бојата не се вклучени). Забележете пред да купите : прикажаните слики се само за референца, ние не продаваме готови производи! Производите се испраќаат во необоени и необработени делови од смола!. Ако деловите од смола се свиткани или деформирани, не грижете се, можете да ги ставите во топла вода неколку секунди додека не станат меки (или користат фен за коса за да ги загреат) и потоа нежно да ги смените во нивната оригинална форма. Ако имате какви било прашања пред да купите или по потпишувањето за пакетот, ве молиме контактирајте не преку е -пошта! Ние ќе ви одговориме на време во рок од 12 часа!. Материјал : Resincale : 1 : 10 Note : Необјавен и непрекинат опсег : > 14 години Олдгендер : Unisexwarning : Not Edible Note : Figurinestype : Static Features : Die Casting Theme : Воен тематски : филм и tvpackage : OPP+картонноте : овој производ треба да се собере сами, сами, сами, Самостојно пескарење и сликички за украсување на дневни соби, простории за студии, канцеларии, спални соби и повеќе!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Челик Скара Со Чистење Главата Алатка Зачини Четка Силиконски Нерѓосувачки Кујна,Јадење &засилувач; Бар Херметички Храна Складирање

Големина : 27, 8х6см Шеќер И Канистер За Брашно Поставете Чаши За Супа Со Капаци Чаши За Замрзнување Во Мик�

DEN 2.33

Подлоги за кучиња За Пиење Отпечатоци Од Шепи За Кучиња Дизајн Апсорбирачки Камен Керамички Подлога Со Плута Назад За Видови Чаши И Чаши,

?БАР / НАСЛОВНА ТАБЕЛА ПОДЛОГИ : Пакет од 8,4 инчи ( 10см) дијаметар подлоги со заоблени рабови одговара на с

DEN 2.67

Тоалетна Торба Виси Доп Комплет За Мажи Отпорни На Вода Бричење Торба За Патување, Цртан Филм Вљубените Чоколадо Чип Колачиња

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 3.33

СДФГХ Мини Опстанок Компас Цинк Легура Кампување Компас Отворено Пешачење Џеб Компас Навигатор Со Приврзок За Клучеви

Изработен од материјал од легура на цинк, силен, издржлив и долг работен век Мал и лесен, лесен за носење

DEN 808.00

Похдје Ориз Диспензерот Контејнер За Ориз Складирање На Ориз 10кг Овес Ориз Запечатен Сад За Складирање Сува Храна Контејнер За Складирање

●Диспензерот за ориз 10 КИЛОГРАМИ максимален капацитет на ориз ги задоволува потребите за складирање с�

DEN 2.67

Ла Тартелет 10 Парчиња 10 Грама Тркалезни Козметички Контејнери Празна Јасна Тегла За Патување Комплет Тенџере Со Капак За Креми Примерок

Корисни Тегли За Тенџере : овој комплет тегли за тенџере е погоден за држење прашок, течности, креми, при�

DEN 100.64

Хеликон-Текс Хоп Хибридни Тактички Панталони-Дураканвас-Версастричен-На Отворено, Пешачење, Спроведување На Законот, Работни Панталони

Џебови за колкови со засилени рабови за клипови за ножеви Јамки за клучна кука, ДПрстен или карабин Два �

DEN 1.67

РАКУТ Микрофон 2 парчиња Микрофон Рак Стеги Микрофон Клип Монтирање Рак Стеги Мултифункционален Двојна Глава Топката Стојат

Може лесно да се примени на повеќето микрофони и е добар клип за фиксирање Едноставен дизајн, удобен за �

DEN 2.33

КОРПА ЗА Отпадоци АБЕКЕЛ, Корпа За Отпадоци За Бања Поставена На Ѕид Со Корпа За Отпадоци Што Виси Тоалетна Чинија Корпа За Отпадоци

#внатрешната кофа може лесно да се отстрани за практично отстранување на отпадот Не плашете се миленичи

DEN 1163.20

Lucklyingbao Паметни Поттикне Случај За Поттикне Патување-Тенок И Тенок Заштитен Капак Со Авто Спиење/Будење/Њујорк Ноќното Небо

●Компатибилност ●Совршено компатибилен За Поттикне Патување(со круг "вклучување / исклучување" копчет

DEN 380.32

ВИКАСКИ 4 парчиња Фиоки Челик Спирала Партија Контејнер Хард Решетката Божиќ Градина Плочи Појадок Јајце Блендер Палети Служат

ДРЖАЧ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ЈАЈЦА овој паметен нов дизајн се гнезди за лесно складирање, чашите се натрупуваат �

DEN 3.00

YQ WHJB Дрвен Држач За Накит, Класична Кутија За Накит Со Брава, Кутија За Организатор За Обетка Прстен Ѓердан Нараквица А

ДРВЕН Материјал Овој Организатор На Накит Е Направен од Вистинско Дрво,Дрвото Е Силно и СилноДрвени Ку�

DEN 844.80

Акваданс 3316 Висок Притисок 6-Поставување 4 Хром Лице Рачна Глава Со Црево За Крајно Искуство Туш Официјално Независно Тестирани За Да Се

НАШИОТ НАЈДОБАР ИЗБОР НА 10 : Дизајниран за да го оптимизира притисокот на водата и ефикасноста на проток

DEN 0.67

ЗАВИДУВААТ 4 Парчиња Сет За Чаши За Кокс Може Да Ја Обликува Стаклената Чаша Со Слама, Стаклена Тегла Отпорна На Висока Температура,

Стаклен комплет : ќе добиете 4 класични чаши за пиење, секоја со перфориран Ѕидарски капак од бамбус и 1 з�

DEN 2.00

Стобок Пуканки Кутии Пуканки Кутии 10 парчиња Мали Пуканки Кутии Црвени Ленти Пуканки Држи Пуканки Контејнер За Складирање

кутии со пуканки за забава : оваа кутија за храна не само за пуканки, користете ги овие кутии за закуски з

DEN 2.67

Музички Белешки Беспрекорна Шема Капаци За Ремени За Автомобилски Седишта за Бебиња 2 ПАРЧИЊА Ремени за Седишта за Автомобили Подлошки За

●Супер Мек Материјал Е Направен Со супер мек фланелен материјал на печатената површина и меѓуслој на п�

DEN 2.67