• Обновено
Ѕид Закачалка Елен Главата Еден Ѕид Кука, Закачалка Животински Облик Капут Капа Палто Решетката, Цртан Филм Кука Накит Клуч Шамија Ѕид Закачалка Креативни Елен Гла

Ѕид Закачалка Елен Главата Еден Ѕид Кука, Закачалка Животински Облик Капут Капа Палто Решетката, Цртан Филм Кука Накит Клуч Шамија

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Совршен Подарок За Љубителите На Ѕидната Уметност, Цврста употреба како кука за палто/ кука за капа /кука за клучеви/кука за накит и многу повеќе; нашите производи се сосема нови и тие сигурно ќе ги исполнат вашите барања, но ако имате какви било проблеми со нив, можете слободно да контактирате со нас и ние сме среќни да ги решиме за вас во секое време Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал од смола, еколошки, цврст и издржлив во употреба.Ова е креативна самолеплива закачалка за закачување клучеви, капа, торба или други ситници. Заштедете Простор : Мала големина, можете да ја залепите на ѕид или врата, што нема да зазема премногу простор, но може да складира неуредни предмети уредно. Погоден е за домашна бања, кујна, дневна соба, спална соба, работна соба и други места. Уникатен Дизајн : со специјален дизајн на глава на елени, ова е исто така убава и практична декорација на домот. Куките за животни можат да покажат личност, рачна стока додека додаваат уметност и стил на вашата куќа. Уникатен Дизајн : со специјален дизајн на глава на елени, ова е исто така убава и практична декорација на домот. Куките за животни можат да покажат личност, рачна стока додека додаваат уметност и стил на вашата куќа. Совршен Подарок За Љубителите На Ѕидната Уметност, Цврста употреба како кука за палто/ кука за капа /кука за клучеви/кука за накит и многу повеќе; нашите производи се сосема нови и тие сигурно ќе ги исполнат вашите барања, но ако имате какви било проблеми со нив, можете слободно да контактирате со нас и ние сме среќни да ги решиме за вас во секое време. Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал од смола, еколошки, цврст и издржлив во употреба.Ова е креативна самолеплива закачалка за закачување клучеви, капа, торба или други ситници. Заштедете Простор : Мала големина, можете да ја залепите на ѕид или врата, што нема да зазема премногу простор, но може да складира неуредни предмети уредно. Погоден е за домашна бања, кујна, дневна соба, спална соба, работна соба и други места. Уникатен Дизајн : со специјален дизајн на глава на елени, ова е исто така убава и практична декорација на домот. Куките за животни можат да покажат личност, рачна стока додека додаваат уметност и стил на вашата куќа.

Основни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hook
Material:
Resin
Color:
Antique Gold, Antique Copper, Retro(Optional)
Size:
Approx15x7x16cm/5.9x2.8x6.3in(L x W x H)
Weight:
Approx.200g/7.1oz
Package List:
1 x Deer Head Decor:
2 x Deer Horn Decor:
1 x Free Nail Sticker:
1 x Bag of Screw:
Note:
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Најдобри понуди

ЗНАМЕ НА Грција Ca0579 Кожна Лента За Паметни Часовници За Фосилни Хибридни Паметни Часовници Нејт, Хибридна ШИРИНА НА ЧОВЕЧКИ

100% Сосема нов и висок квалитет за Фосилни Хибридни Паметни Часовници Нејт, Хибридни Паметни Часовници Г

DEN 1099.20

Cybex Mios 2 Комплетен шетач, една рака на компактна преклоп, реверзибилно седиште, мазно возење на сите тркала, дополнително складирање, прилагодлив

65% алуминиум; 15% полиестер; 15% пластика; 5% гума Лесна рамка за алуминиум Една рака го претвора МИО во компа

DEN 5289.28

Fielect 100uf tantalum кондензатор 25V жолт радијален електролитски кондензатор натопени кондензатори на мушка од танталум 5 парчиња

【Димензија】 Модел : in line / 100uf / 25v; капацитивност : 100 UF; напон : 25 V 【Карактеристики】 strong работно електрич�

DEN 3.00

Адаптер за исправен 5V AC/DC компатибилен со оптика за новороденчиња DXR-8 PRO DXR-8PRO DXR8 PRO BABY монитор 5 Екран HD 720P Видео репродукција

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на и�

DEN 143.84

Конектори за жица за запечатување, конектори за задникот на топлината, водоотпорни изолирани електрични конектори за задникот

? Доволно лемење околу жицата, се стопи и течете додека не формираат заптивка на жицата Полиолефински це

DEN 335.84

Налепница Компјутер Ѕид Налепница Миленичиња Куче Божиќ Шапка Фрижидер Тоалет Капак Самолепливи Хартија Налепници Добра Работа

Фотографија Назад Капки 7х5 Предводени Преносни Светла Фотографија Налепници За Пливање За Шишиња Со Во

DEN 1.67

Рели. Чанти за купување хартија | 60 компјутери | Големи 16 x6 x12 | кафеави хартиени кеси со рачки | тешка должност, 68 фунти основа

Тешки вреќи со хартија (тежина од 68 фунти) големи и широки (16 "x 6" x 12 ") 60 парчиња рефус Премиум Крафт хартиј

DEN 1.33

Полнач за нараквици за нараквици, полнач за полнач за нараквици со должина од 1 метар, преносен полнач за нараквици 5i гума TPE мека жица USB

[Компатибилност] : Овој полнач за нараквици е погоден за паметната нараквица Huawei [Материјал за издржливо

DEN 118.72

Национална безбедносна облека Mask2A-FK-5PK FR Control 2.0 Двоен слој Маска за лице со прилагодливи ушни јамки, отпорни на пламен,

Рејтинг на лакот CAT 2 13 Cal / CM² Двоен слој 5,5 мл.0 ткаенина морнарица сина Прилагодливите ушни јамки ја згол

DEN 1168.00

Завртки За тркала Навртки за Навртки за Тркала 20 парчиња Црни Завртки За Навртки За Навртки 0009907607 Метални Додатоци За

€Fitment_ завртките на Тркалата се замена ЗА MERCEDES BENZ 300 D 300 SE 400 SEL 400 SEL 500 SEL 600 SEL CL500 CL550 CL600 CL63 E200 E250, итн Ве моли�

DEN 3.33