• Обновено
X-gree 3mm x 8mm x 50mm двојно завршен HSS A Type Center Dript Bits Grey (Punte da Centro Tipo Hss a doppio 3mm x 8mm x 50mm Grigie

X-gree 3mm x 8mm x 50mm двојно завршен HSS A Type Center Dript Bits Grey (Punte da Centro Tipo Hss a doppio 3mm x 8mm x 50mm Grigie

DEN 114.40

Залиха
Во магацинот.

Име на производот : Централна вежба за вежбање; Тип : A Дијаметар на врв : 3мм / 0,118 "; дијаметар на вратилото : 8мм / 0,315". Вкупна должина : 50мм / 1.967 "; Материјал : HSS. Боја : сива; тежина : 13g (Colore : Grigio; Peso : 13 g. Содржина на пакет : 1 x Центар за вежбање бит (Contenuto della confezione : 1 x punta da trapano centrale. Име : Централна вежба за вежбање; Тип : А. Дијаметар на врв : 3мм / 0,118 "; дијаметар на вратилото : 8мм / 0,315". Вкупна должина : 50мм / 1.967 "; Материјал : HSS. Боја : сива; тежина : 13g (Colore : Grigio; PESO : 13 g. Содржина на пакет : 1 x Центар вежба за вежбање (Contenuto della Конфезион : 1 x Punta da Trapano Centrale. 3mm x 8mm x 50mm двојно завршен HSS A Type Center Dript Bits Grey Type Center и вежби за потпирање се користат за да се направи A Arty за да се направи a Конусна дупка за центар за струг, со цел да се направи почетна точка за квалитетна вежба за пресврт, дизајнирана за да се спречи одење на вежба за пресврт. : Adiametro Punta : 3mm / 0,118 ''; Diametro Albero : 8mm / 0,315 '' Lunghezza Totale : 50mm / 1.967 ''; Materiale : Hsscolore : Grigio; Пезо : 13 Gcontenuto della Конфезион : 1 x Punta da Trapalo Centrale.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Тбуобт Торба За Ручек Жени Изолирани, Слатки Торби За Ручек За Жени, Кутија За Ручек За Жени, Женски Торби За Ручек За Работа,

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕНова е комплет кој вклучува торбичка и торба за ручек Надворешноста на двете кеси е из�

DEN 479.84

Кинеска нова година 2023 година, 10 парчиња Нова Година украси, вклучува 261G специјализирана хартија Кинески пролетни фестивалски

Процес на бронзирање 250 G специјална хартија 250 G специјална хартија 250 G специјална хартија Процес на бро�

DEN 239.84

Џон Тимберленд Каса Марсеј Гроздобер Отворен Пост Светлина Со Пристаништето Адаптер Веранда Бронза 28 Шампањ Чекан Стакло За Надворешни

Светлината е широка 28" висок х 13" Тежи 12,76 килограми Адаптерот за пристаниште е висок 5 3 / 4" широк х 3 1 / 2" Те

DEN 1398.40

Баозон Јога Мат Торба, Платно Јога Мат Превозникот Тоте Со Голема Големина Џеб И Патент Џеб Одговара На Повеќето Големина Душеци,

Материјал : оваа спортска торба изработена од висококвалитетна платнена ткаенина која е лесна, издржли�

DEN 239.84

Документи за датотеки Kizqyn 7-нивоа и организатори на документи за списанија, организации за складирање на дрвени десктоп, организации за чување

1 Растителен материјал : Направено од високо квалитетно дрво, потрајно Голем капацитет, лесен за склопув

DEN 1.00

Светли LED светилки со прилагодлив фокус [4 пакет] Висока лумен фенерче 650 лумени реални тестирани, рачни рачни светлосни вода со

4x Jardlite S600 LED тактички светилки 4x АА држачи за батерии (батерии не се вклучени) 4x ленти (ленти за раце)...

DEN 319.84

Кленплус Вар Зелена Вонземјанин Лепенка Стрипови Детски Цртани Закрпи Везени Закрпи За Облека Фармерки Јакни Капи Ранци Костим За Шиење

Големина : 3,3 / 8Х2 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површи

DEN 111.84

M16-2.0 Метрички груби нишки хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик DIN 934 M16x2.0 16mm комплет за прицврстување на хардвер сет RV6295S

Нашите производи имаат сила и нудат добра отпорност на корозија во лошо опкружување како висока темпер�

DEN 859.20

Шишиња со топла вода со покривка сончоглед од свеќа од тиква од топла вода торба за олеснување на болката, болка во грбот, греење торба 2 литар

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

DEN 2.00

Фондација на лице Фондација за очила за очила 10 четки за шминка со мермер, четки за очи, алатки за убавина како за семејство/пријатели

Висококвалитетно синтетичко влакно : Рачката на четката за шминка е изработена од легура и дрвени матер

DEN 182.40

Tower Busters 1 Индиго сино оргон генератор Акумулатор за енергија Совршена алатка за надавање !!!! Направи 528Hz фреквенција со ом извикувања

Прекрасни оргони кула бистери Внатре : Бионизиран кристален кристал во центарот на кристалот, бионизир�

DEN 384.00

Лажица сос за сос од меѓународна издржливост на RSVP, мини легал со гравче истурен, безбеден машина за миење садови, 18/8 не'рѓосувачки челик,

Drizzling никогаш не било полесно : Оваа минијатурна легла мери 9 x 1,75 x 2 "; дизајнирана за сервирање, истурање �

DEN 255.20

ДОИТУЛ Корпа За Отпадоци Од Јагоди Симпатична Корпа За Отпадоци Каваи Мини Корпа За Отпадоци За Биро Мини Канта За Ѓубре Пластична

???● КОРПА за КОНТЕЈНЕРИ за ЃУБРЕ од Јагоди : корпа За Отпадоци Од Јагоди Мини Корпа За Отпадоци Со Капак �

DEN 3.33

Абанен Кутре Шепа Види Бендови За Гармин Вену 2 Плус/Вену Квадратни/Вивоактивни 3, 20мм Силиконски Градиент Тенок Ремен Шуплив Спортски

Затворање на бравата компатибилен Со Garmin Venu 2 Плус / Venu / Venu Sq / Venu Sq 2 / Venu Sq Музика( не е вклучена Venu 2s / V

DEN 0.67

Лепички куки што висат тешка должност: куки за wallидови, куки за вшмукување за туш, декоративни куки, wallидни лепливи за висина, кука

Куки за комунални услуги : Вклучени се 10 лепливи куки Овие силни куки можат да ги користат како wallидна ку

DEN 2.67

Се што Ви Треба Е Љубов и Рамен Обложен. Застрелан Стакло, Рамен Обложени Ретривер Куче Керамички Чаша, Брилијантен За Рамен

Рамен Обложен ретривер куче застрелан стакло слики изгледот на збунетост измешани со возбуда како тие �

DEN 2.67

Супермаркет Торба Запечатување Машина Храна Пакување Овошје Продавница Пакувач Преносни Лента Машина Диспензерот

Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, издржлив за тешка употреба Тоа е дозер за лента и запечат�

DEN 2322.40

Мини дрон - Електрична модулација Двојна фотографија HD Aerial Drone Optical Prowss Пречки за избегнување на преклопување на квадкоптер далечински

Дронот е со преклопни раце, мала големина, лесен за носењеДална камера Swich) Со функцијата на режимот на з�

DEN 735.84