• Обновено
Мини проектор во кој има две порти HDMI, поврзете го лаптопот, ДВД плеер или компјутер за да проектирате до 110-инчни екрани

Мини проектор во кој има две порти HDMI, поврзете го лаптопот, ДВД плеер или компјутер за да проектирате до 110-инчни екрани

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

2000 лумен осветленост Проекти до 110 "големина на екранот. Вклучува USB и микро SD влезови. Со две HDMI порти, можете да ги поврзете вашиот лаптоп, ДВД плеер или компјутер за да проектирате до 110-инчни екрани. Овој проектор исто така вклучува USB и Micro SD порти за дополнителни преносни медиуми за играње на медиуми. Гледајте филмови на големиот екран или лесно споделувајте слики со група со овој мини проектор. Во кои има две порти HDMI, можете да ги поврзете вашиот лаптоп, ДВД плеер или компјутер за да проектирате до 110-инчи Екрани. Овој проектор вклучува и USB и микро SD порти за дополнителна преносна игра за медиуми.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

3Д вентилатор на холограм, 16,5 инчи 224 LED светлосни мониста со висока резолуција 3D холограм проектор 3Д фотографии и видеа

Спецификација : Тип на ставка : 3Д холограм фанматеријал : ABS, PC, Hardware Colour : Black Power Intute : 100240 V AC 50 / 60 Hz Display Диј�

DEN 1.00

KXDFDC ПРОЕКТОР ЗА ПРОИЗВОДСТВО ПРОЕКТОР ЗА ПРОИЗВОДСТВО, ВИДЕО ИГИП, ФОЛНА СЛИКА, ЛЦД -кино -проектор за кино Медија плеер

Овој компактен проектор е мала големина и голема енергија, суперголемата проекција може да поддржува 4 �

DEN 1096.00

Случајниот случај на преносен проектор е погоден за ААКСА, за Мироар, за Сони, за Кодак, за Зопро, за Вамво, за ViewSonic, за Апеман

Приближена е внатрешна димензија : 6 x 8 1 / 2 x 1 5 / 8 инчи Fit for AAXA P300 NEO PICO 720 DLP Projector KP60201 / За AAXA Pico LCOS Mini Pocket Projec

DEN 676.80