• Обновено
Фотографија на ShiftCam Prolens Kit за iPhone и Android - 60мм телефото леќи, леќи со широк агол со широк агол, универзална монтажа и торбичка за патувања

Фотографија на ShiftCam Prolens Kit за iPhone и Android - 60мм телефото леќи, леќи со широк агол со широк агол, универзална монтажа и

DEN 2719.84

Залиха
Во магацинот.

Секојдневниот комплет за фотографи на i Phone - Телефото леќи е одличен за фаќање портрети на луѓе и храна со компресирана перспектива За снимки од пејзаж и архитектура, користете леќи со широк агол за подраматична перспектива. Земете подобри снимки - со Prolens можете да користите карактеристики на вашата примарна камера, како што се оптичка стабилизација, ноќен режим и поширок отвор за значително подобри резултати. За портрети одблизу користете ги телефонските леќи со вашата телефонска камера за 4x оптички зум. Идеално за секојдневно снимање, мода, убавина и портрет, храна и производи, патувања и начин на живот, архитектура и пејзаж, урбана и улица. i Phone и Android компатибилен. Вклучениот универзален монтажа v2.0 работи со речиси сите паметни телефони. Забелешка : Може да доживеете мало вињетирање ако ги користите овие леќи со серија i Phone 14. Прецизно инженерство со стакло DSLR-квалитет-Нано обложена конструкција на леќи, сместена во алуминиумско тело. Рачно собрани и индивидуално тестирани.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Полнач за единечен порта на порта, 2PACK 5V/1A USB полнач за блокирање на приклучокот за приклучок за приклучок за напојување Комбибилен iPhone

Систем за безбедност Одлично обезбедување на дизајн безбедно за полнење, wallидниот полнач има систем за

DEN 313.60

Пенкало за игла за iPad Молив, Активно Пенкало За Пенкало За Полнење, Молив За Дигитално Игла За Таблети Компатибилни Со Повеќето Капацитивни

Прецизно Активно Пенкало ова игла е создадено со помош на ВРВ ОД ПОМ од 1,2 мм, што е официјален материјал

DEN 2.67

Lepsjgc селфи прстен светло USB полнење селфи преносен блиц LED фотоапарати телефонска фотографија со прстенеста светлина за

Големина : 15*11см Режим : Студената светлина, топла светлина, ладна и топла светлина 25007000k Ултраингширока �

DEN 1311.52

Стенс Искра Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy A42 5G Случај-Стилски-3d Рачно Изработени Bling Цвеќиња Пеперутка Роза Цвеќиња Дизајн Покритие

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 271.20

Synvy [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен Со LONGINES L4. 512. 4. 94. 2 Tpu Филм Паметен Часовник Паметен Часовник Заштитници [Не Калено

Ве Молиме имајте предвид дека овој заштитник на екранот е Тпу Мек Филм, А не Калено Стакло ● [Отпорен на �

DEN 201.44

Галакси Таб С7 С Пен Замена За Самсунг Галакси Таб С7, Таб С7+ Плус, Галакси Таб С7 ФЕ Пенкало Пенкало Пенкало + Совети/Грицки

Компатибилен : Компатибилен Со Samsung Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S7+ Плус, Galaxy Tab S7 FE Функционалност : Галакси Табот S7 s пен

DEN 559.68

Movo PRL - 1 Клип-На Мобилни Селфи Прстен Светло со 36 Ултра-Светли LED, 3 Излезни Нивоа, Компатибилни со iPhone, iPad, Андроид Паметни Телефони,

Светлото За Селфи Прстен Movo PRL1 Има Универзален Дизајн Со Клипови Компатибилен со Паметни Телефони, Табл

DEN 155.20

Држач за Телефонска Картичка елаго - Безбеден Телефонски Паричник, Ултра Тенок Држач За Картички За Задниот Дел На Телефонот, 3М ЛЕПЛИВА

®НЕМА РЕФУС ќе Се уморни од тоа гломазна паричник или чанта? Едноставно лизнете ЈА ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА и �

DEN 175.84

Пенкало за Игла За Иглиџи Моќност 5-Куршум Капацитивен Игла, Мини Пенкало Со Јамка За Клучеви ЗА Моќност На Илидиги 5-Руби

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] најдоброто само што стана подобро! Капацитивното Игла со Куршуми сега може да се �

DEN 191.20

Pitaka Air Omni 6-in-1 мултифункционална станица за безжично полнење со минималистички дизајн Ultimate Fast Charting Dock компатибилен со iPhone,

【6 во 1 станица за полнење】 Мултифункционална станица за полнење Питака истовремено може да напојува 6 �

DEN 380.80

Магнетски телефонски монтиран за воздушен вентил, држач за мобилни телефони со раце, силни магнети и ротација на 360 °, автомобилска

360 ° целосно ротирачки и антилизгање】 : може да се одржи во една страна, лесен за употреба, не блокирање н

DEN 3.00