• Обновено
Bifrost Gear Ragnarok PTT компатибилен со Baofeng UV-5R & Kenwood 2-пински работи со Peltor Comtac & Msa Sordin

Bifrost Gear Ragnarok PTT компатибилен со Baofeng UV-5R & Kenwood 2-пински работи со Peltor Comtac & Msa Sordin

DEN 2864.00

Залиха
Во магацинот.

Најсрамениот во светот во светот, дизајниран да го преживее самиот Рагнарок IP67 водоотпорен. Kevlar засилен, RF заштитен кабел. Порт-ориентиран Nexus TP-120 пристаниште спречува дожд или акумулирана вода од случајно упад. Гума порта приклучок за кога слушалките се одвоени. Лесно се манипулира, преголем, силиконски гума на гума за размислување, инженерско да издржи над 80. 73x73x28mm Засилено куќиште на случаи. Не'рѓосувачки челик 360 степени ротирачки ременски клип. Компатибилен со радија опремени со типот на конекторот Кенвуд К1 2-пин. Најсрамениот во светот во светот, дизајниран да го преживее самиот Рагнарок. IP67 водоотпорен. Kevlar засилен, RF заштитен кабел. Порт-ориентиран Nexus TP-120 пристаниште спречува дожд или акумулирана вода од случајно упад. Гума порта приклучок за кога слушалките се одвоени. Лесно се манипулира, преголем, силиконски гума на гума за размислување, инженерско да издржи над 80. 73x73x28mm Засилено куќиште на случаи. Не'рѓосувачки челик 360 степени ротирачки ременски клип. Компатибилен со радија опремени со типот на конекторот Кенвуд К1 2-пин. Компатибилен со следниве радија или слично опремени со Кенвуд К1 конектор Тип : Кенвуд : NX-230, NX-240, PMR-446, TH-D7 AG, TH-D72 A, TH-F6 A, TH-F7 E, TH-G71 A, TH- K20 A, TH-K21 ATK208, TK220, TK240, TK240 D, TK248, TK250, TK260, TK260 G, TK270, TK270 G, TK272 G, TK308, TK320, TK340, TK340 D, TK348, TK348, TK353, TK353, TK353, TK353, TK353, TK345 K360 G, TK370, TK370 G, TK372 G, TK373, TK430, TK431, TK2100 (Protalk), TK2102 (Propower), TK2130 (Protalk XLS), TK2160, TK2170, TK2200, TK2202, TK2207, TK2207, TK2212, TK2300, TK-23002 0, TK3100 ( Pro Talk), TK3101(Free Talk XL), TK3102(Pro Power), TK3207, TK3130(Pro Talk XLS), TK3131 (Free Talk XLS), TK3160, TK3170, TK3173, TK3200, TK3201, TK3202, TK3207, TK3212, TK3230, TK-3230 XLS, TK3300, TK-3300 VP, TK-3301 E, TK-3302, TK3312, TK3360, TK-3400, Kenwood TK3402, TK5210, TK5400, TK5410, Kenwood TK-3401 DE, Kenwood TK-3401 DT, Kenwood TK-3501 E, Kenwood TK-3501 T TK-2400 UK, TK-2400 VK, TK-2402 UK, TK-2402 VK, TH-D74 A TH-D74 E Tyt : TH-2 R, TH-UVH2, TH-446, TH-F5, TH-F7, TH-F2, TH- F8, CP199, CP260 и HT700 Eartec : MC-1000 Olympia : P324 R Дво-пат Радио Вуксун : KG659, KG-659, KG659 E, KG-659 E, KG-669, плус, KG-UVD1 P, KG-UV6 D, KG-UV8 D, KG-UV899, KG-929, KG-879, KG-859, KG-UV950 P, KG-UV920 P, KG-UV6 D, KG-UV6 D (Pro), KG-818, KG-829, KG-889, KG-869 , KG-UVD1 P, KG-816, KG-819, KG-833, KG-619, KG-639 E, KG-659 E, KG-669 E, KG-679 E, KG-689 E, KG-699 E, KG-703 E, KG Uva1 weierwei : VEV-3288 S Baofeng : UV5 R, UV-3 R+, UV-5 RE, UV-5 R+, 666 S, 777 S, 888 S, BF-V85, UV-3 R+, UV-200, UV-100, UV-5 R, BF -888 S, BF-F8, BF-FF8+, UV-B6, UV-B5, UV-3 R, UV-5 RA, UV-5 RC, UV-6, BF-K5, BF-A5, F8 PH, UV-82, UV -82 HP, BF-F8+ или кој било друг со приклучок во стилот на Кенвуд.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Gears Out Hight A A 2000 - Технологија за засрамувачки татковци - Скриј го татко ти сега - Совршен за филмови и јавни излети - Револуционерна

Револуција во срамното прикривање на тато дали вашиот татко татко има лоша коса, чудна насмевка или лиц

DEN 774.40

Comoware Rotary Burr Постави 10 парчиња 1/8 волфрам карбид ротари датотека цврста карбид ротационо поставување постави вежба за мелење

10 различни типови : 10 различни форми се вклопуваат за сите видови на мелење, дупчење, заварување, резба, п

DEN 191.84

Техника соларна батерија со метална лажна безбедносна камера, глупави фотоапарати, рефлектори активирани со движење, реален

Нашите предности : Она што навистина ги прави нашите глупости камери да се истакнуваат од другите е сола

DEN 783.84

Keraxl AT-221BV бела затворена ТВ антена со голема добивка и вграден филтер 4G/5G-Мултидирекционална приемна антена со долг дострел

Стилска површина на косата , Мултинасочен образец на прием Вградениот филтер 4 G / 8 G помага да се блокира

DEN 799.84

2 парчиња тешки карабинер куки 5,5 инчи Снеп клипови пролетни предвремени куки 304 не'рѓосувачки челик 660 фунти капацитет

2 пакувања од 304 куки за карабинер од не'рѓосувачки челик (M12) клипот на кука е на тој начин, и отпорен на к�

DEN 3.33

Комплет за удобни ленти за удобност - Замена на делот за замена на нозете на нозете - Замена на лентата за нозе - лесна употреба

Удобните ленти за нозе лентите за комфорни нозе обезбедуваат целосна удобност со ширење на притисокот

DEN 3.00

Локатор за визуелни дефекти 30MW 30km комплет со VFL тестер комплет вклучува единечен режим 9/125um FC машки до LC женски адаптер, VFL црвено

【Точна идентификација】 Овој локатор за визуелни дефекти може лесно и прецизно да открие и лоцира пауз�

DEN 2.33

Cxdtbh Паметни Индукција автоматски флип Ѓубре може Домаќинство тоалет Тесен Јаз Притисок Прстен Ѓубре Сортирање ѓубре

Интелигентна индукција, слободни раце Супер водоотпорен, без страв од вода Тивко отворање и затворање, �

DEN 2.33

Замтак Кинески три птици Имитација дрвена шема на смола држач за пенкало креативни птици на дрво накит решетката за свадбени подароци дома

Боја : зелена, големина : часовник Материјал : смола Боја : зелена, големина : часовник Материјал : смола Го

DEN 2578.72

12000pc Bling Crystal Rhinestones налепници налепници, DIY автомобил/нокти/Дома/Телефон/додатоци за налепница за декорација на само-леплици,

【Две големина】 12,8x 20 см / 9,6 x 8 инчи и 25,6x20cm / 4,8x8 инчи 【Лесна употреба】 Според вашите потреби може да се �

DEN 185.60

Јадете сон Rave Повторете класична гума шише со топла вода вреќа за топла вода за рачни нозе на вратот Потопло со мека покривка

Материјал за шише со топла вода : Направен од висококвалитетен гумен материјал Шишиња со топла вода за д

DEN 255.84

Xunmaifdl преносна биро за ламба, предводена табела за осветлување во домаќинството Креативно USB десктоп за читање Светилка за учење студентско

LED извор на светлина, меко и удобно осветлување, долг живот, USB напојување, безбедно и безбедно Стабилнат�

DEN 407.04

Абнаок 2pack Тактички скриен клуч за клучеви на прстенот специјален за полициски и противпожарни агенции должен појас, држач

Увезени Повлечете го затворањето 【Тактички скришум】 Овој држач за тактички тактички клуч е дизајнира�

DEN 143.84

Вердијанс јога пилатес чорапи со пети со зафатнини за жени кои не се лизгаат со екипаж чорапи со средни чорапи со теле за баре балет

Памук и спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете 【Пријатен материјал】 : Направено од вис

DEN 2.67

Колекција на четки за боја на лируксун, 15 детали за боја на четка за боја минијатурна сликарска четка уметник насликана четка

Материјал, груб, издржлив, долг животен век Погодно за професионална употреба или лична употреба И ги за

DEN 2.00

Крстарење најважни ленти за напојување со USB од Koosla, без заштита од пренапони - мала централа за ноќна ноќ, 2 продажни места 3 USB

【Подобар избор】 Како иновативен бренд во областа на приклучоците за електрична енергија, Коосла е пос�

DEN 207.84