• Обновено
Турска чаша за кафе и сад за чај, вклучувајќи чајник, сад за чај, 6 метални чаши, сервис за чај за декор за чај, колба за колк, подарок

Турска чаша за кафе и сад за чај, вклучувајќи чајник, сад за чај, 6 метални чаши, сервис за чај за декор за чај, колба за колк, подарок

DEN 1199.20

Залиха
Во магацинот.

【Делукс пакет】 сет за чај и сет за садови за кафе вклучува 6 чаши чајни чаши, 1 чајник, 1 сад за чај 【Материјал и големина】 Комплетот за тенџере за кафе е изработен од метал; мала големина, ве молиме потврдете дека ги задоволува вашите потреби пред да нарачате. Куп : 1,25 × 1,25 × 2,63 инчи/3,2 × 3,2 × 6,7; Послужавник : 9,64 × 2,95 инчи/24,5 × 7,5 см ((дијаметар × висок). 【Ретро луксуз】 Турски тенџере со тенџере за кафе усвојува ретро луксузен стил, исклучителна технологија за помош, луксуз, елеганција и висока оценка, што ви дава уникатно визуелно уживање. Мулти функционално пиење】 Може да се користи како колба на колкот, диспензерот за вино, десантер, тенџере за кафе, чајник, тенџере за пијалок и котел. Тоа е погодно за уживање во турско кафе, чај, италијанско црвено вино, виски , ракија и мешавини со вашите пријатели и гости. Пијалоци, коктели, капучино, итн. Ако сте незадоволни или имате прашања по приемот на стоката, можете да контактирате со нас преку е -пошта за да ја решите за вас. Ова е дефинитивно неверојатен сет за кафе и чај. Вклучува : 6 чаши за кафе, 1 чајник и 1 чај Треј. Комплетот на чајникот има ретро дизајн, исклучителни врежани обрасци, зачудувачки изглед и исклучителна изработка, истакнувајќи луксуз и елеганција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Повторуваат за истекување на лето за железо и слава, капа на капакот и двојно goидови, за патување и чај за патувања и работа, 425

Повторно употреблива и Е кафе лесна за зафаќање и плута, во движење, еднократно кригла со кафе Оваа чаша

DEN 320.00

3 -часовна тркалезна торта штанд за сервирање со среќен Велигден Златен елегантен декоративен штрајк за десерт десерт овошни плочи за

Стабилен држач : Античка европска декорација, луксузна златна боја, елегантна брановидна шуплива чипка

DEN 591.84

Јоимиви 4 Еез Керамичка Шолја За Кафе Цветна Чаша За Чај 16 Мл Гроздобер Цветни Порцелански Чаши За Кафе Со Рачки Чаши За Чај Со Голем Капацитет

Шарени и Живописни : Додадете поп боја во вашата утринска рутина со овие 4 Парчиња цветни керамички чаши

DEN 1.67

Пакет на салфетки за венчавки - За среќа и после и конфети точки златни фолија за салфетки за свадбени прием, забава за венчавки, невестински

? Пакет : Вклучува две 50пакувања од 5инчни јасни бели коктел салфетки Еден пакет среќно некогаш по свадбе

DEN 255.20

Gaxqfei држач за црвено вино, прилагодлива висина на таванот за висини за висини, големи метални чаши за вино Организатор за складирање

Разумниот дизајн на патеката, NG Beacapacity, секој ред може да се обеси наопаку од 23 чаши, може да се изберат по

DEN 329.60

Qupt 1933 90-ти роденденски кригла подарок за мажи-1933 година старо време информации-90-та роденденска кригла-90 годишни украси за

Големина : 11oz Највисоката отпорност на издржливост и тешка должност на топлина трае многу години Додај �

DEN 239.84

Организатор за сечење табла за сечење кујнски сад за садови садови за складирање на кутија за складирање пластична домаќинство одводник

Оваа решетка за сушење со повеќе намени за садови над мијалникот е совршена комбинација на решетката за

DEN 236.80

Нолитој 1 сет 4 парчиња рак со рак алатка за јадење крекери метални ножици алатки за морска храна алатки за јадење рак крекери

Отворач на крекери на јастог : 【Материјал】 Направен од не'рѓосувачки челик кој има подобра цврстина и е

DEN 191.52

Изолација на цреша од цреша со вода од не'рѓосувачки челик Изолиран спортски чаша за кампување за патувања на отворено 350 мл

Не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени Материјал : Ова изолирано шише со ватер е изработено од

DEN 2.67

せ ともの 舗 Goth Tokusa Голема чаша, 2,3 x 2,4 инчи, земја, јапонски прибор за јадење, чаша за саке, ресторан, риокан, Изакаја, комерцијална

Гаранцијата на производителот не смее да се применува [5,8 x 6cm (95cc)] Во зависност од производот, бојата и фо

DEN 3.00

Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, синџир зелена крокодилска шема роза

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

DEN 3.33

ТОПКСК Електрична Машина За Производство На Снежни Конуси За Бричење Мраз, Сребро За Дробење Мраз 250w 440lb/h, Комерцијална Тешка Опрема За Снежни

[ Машина За Бричење Со повеќекратна Употреба] : многу е погоден за семејна употреба и лесен за носење на о

DEN 3919.84

Сет за сезонски кутии од 3 парчиња, 4 оддели за зачинување на тегла со капакот пластичен сад за складирање на сол кутија, кутија за зачинување

Совршена форма : тенџерето за складирање е изработено од висококвалитетна, издржлива и цврста пластика,

DEN 1.33

Смешна снаата за снаа - Божиќни подароци за Денот на вineубените - Најдобри персонализирани подароци за сопствено име за чекори чекор чекор

Најубава кригла во светот за патувања во светот Божиќни подароци за Денот на вineубените Најдобри персо

DEN 287.20

Стакло филтер отпорен на топлина стакло чајник чај со голема капацитет сад чај чај чај путер чај сад од не'рѓосувачки челик чајник

Добијте го ова елегантно, но стилски парче чај и џез по временските часови! Филтер од не'рѓосувачки чели�

DEN 1793.76

Operitacx 1 сет на држач за држач за сушење чаша за чаша Тарнер машина за машина Тумблер чаша Тарнер за сушење штанд за сушење решетката

Може да држи разни чаши, чаши или други материјали, како што се украси, asonидарски тегли, шишиња со вино, и�

DEN 3.33

Tomyeus мултифункционална полица за зачини домаќинства кујна од не'рѓосувачки челик полица за зачинување 2 слој countertop нож за сечење

【Полка за складирање на кујнски повеќенаменски кујни】 Оваа решетка за складирање на комунални услуги

DEN 1.33

4-5 нивоата за складирање на кујната за складирање на кујната, полицата за организатор на метали, микробранова количка, за садови, вино, садови

Мултифункционални и мултисцениможе да се користи како странична табла, кабинет, погоден за кујна, трпез

DEN 1.67

Повторно употребливи кеси за намирници, торби за намирници, водоотпорни со мала тежина, торби за купување со голем капацитет за жени мажи,

Полиестер Полиестерска обвивка Материјал : Водоотпорен полиестер Големина : околу 22,83 "x25 Материјал : нам

DEN 316.80

Кулинарски Факел За Готвење-Кујнски Факел За Храна За Крем Бруле, Печење, Десерти и Запалка-Бутан Факел, Факел За Дување За Готвење

Кујна мораОд пржени стекови од сос, топење сирење и печење домати до карамелизирање шеќер на крем брули,

DEN 191.84

КУЈУКС Отворено Тава Со Преклопување Рачка Висока Јачина Оксидација Тенџере Кампување Готвење Пикник Ранец Садови За Готвење

Безбеден и сигурен материјал Сите наши тави поминаа низ строги проверки пред испораката.Ноќта На Веште�

DEN 684.80