• Обновено
Необичен случај на молив со природа, ладен ледени ладни шумски дрвја, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, бледо сино и бело

Необичен случај на молив со природа, ладен ледени ладни шумски дрвја, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, бледо

DEN 271.84

Залиха
Во магацинот.

Големина на случајот - 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак. Направено од - висококвалитетна, издржлива ткаенина од платно. Голем капацитет торба со двојна патент торбичка и капакот на размавта. Карактеристики - Декоративно дигитално печатење на предната размавта. Големината на печатената слика е 8,2 "x 4,7". Повеќенаменска - корисна, преносна и цврста. За разни, канцелариски материјали или канцелариски материјал. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајниран и печатен во САД. Големина на случајот - 8,5 "W x 5,5" L. Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак. Направено од - висококвалитетна, издржлива ткаенина од платно. Голем капацитет торба со двојна патент торбичка и капакот на размавта. Карактеристики - Декоративно дигитално печатење на предната размавта. Големината на печатената слика е 8,2 "x 4,7". Повеќенаменска - корисна, преносна и цврста. За разни, канцелариски материјали или канцелариски материјал. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајниран и печатен во САД. Големина на случајот - долга 5,5 "широк x 8,5". Декоративно и пространа случајна црна молив со печатен капак. Направено од - висококвалитетна, издржлива ткаенина од платно. Голем капацитет торба за торбички со двојна патент и капак. Карактеристики - живописна дигитална печатена слика е на горниот дел од капакот на размавта. Големината на печатената слика е 8,2 "x 4,7". Мулти намена - корисна и преносна. За разни, канцелариски материјали или канцелариски материјал. Нашите случаи со моливи се направени со цврсти материјали, така што ќе го користите нашиот производ долго време. Отпечатоците се исто така направени со врвни машини и бои, така што тие исто така нема да исчезнат брзо. Можете да чувате различни предмети во овие случаи на торбички, како пенкала, моливи, бришачи, олово, скици, тетратки, ножици. Нашите торби со моливи се дизајнирани да се користат во канцелариите, но тие исто така можат да бидат многу корисни во дневни ситуации.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Дрвена предиво од капчиња за плетење: Плетирање на предиво од предиво со дупки за складирање на лизгање Совршен сад за држач за предиво за

Спречување на Tangles Pown Bowl за плетење има завиткан слот што го доловува предивото додека плете, дозволувај

DEN 1472.00

Igsticker Decals на кожата за површинска книга / книга2 13,5 инчи ултра тенки премиум заштитни налепници на телото Скини Универзална

Совршено се вклопува во површинска книга / Книга 2 13 Направено од издржлив 3М материјал Отстранете без д

DEN 2.67

Миксер чешма четкана хромирана боја тапа за миење садови креативен концепт стилски топла ладна единечна дупка миксер Допрете мијалник

Водечки уметнички креативни концепти, одење во првите редови на модата раката ја контролира температу�

DEN 1432.00

Синергија дигитален баркод за скенер батерија, компатибилна со скенерот за баркод Psion ST3003, ултра висок капацитет, замена за батеријата Psion

Батеријата за полнење компатибилна со Psion HXT15LI Работи за скенер за баркод Psion ST3003 и многу други модели Ов�

DEN 0.67

6 x 2 Рамни завртки за дрвени дрвени глави, погон на Филипс, не'рѓосувачки челик од типот 316 од морско одделение, делумна нишка, светла завршница,

Завртките од дрво имаат длабоки груби навои и се специјално дизајнирани за употреба во проекти од дрво �

DEN 260.80

Хеланги со високи половини за жени Атлетски меки црни хулахопки салата Беспрекорни хеланки јога панталони хулахопки

Датумот на делење е 710 работни дена Женски високи половини јога панталони за контрола на стомаци Тренин�

DEN 95.84