• Обновено
Truefiber SC до SC Fiber Patch Cable, 1M OS2 SCAPC оптички кабел за лепенка, симплекс 9/125 SingleMode, OFNR, SC до SC, кабел за заменски влакна за интернет модем, кабел за продолжување на влакна

Truefiber SC до SC Fiber Patch Cable, 1M OS2 SCAPC оптички кабел за лепенка, симплекс 9/125 SingleMode, OFNR, SC до SC, кабел

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Екстремни перформанси : G652D Компаниран Бенд Нечувствителен SMF 1310/1550 NM Оперативна бранова должина до 1 GB/10 GB/40 GB/100 GB или поголема брзина со различни должини во зависност од типот на предавателот. АПЦ или „под агол физички контакт“ лак на конекторот за оптички влакна завршува. Корнинг ултра ниска загуба SMF-28 Ултра оптичко влакно јадро и обложување. Влакна до домот (FTTH), Центарот за податоци и апликациите за даватели на услуги на Интернет. Тестирано со квалитет со кабелски за флукс verviv. Бенд нечувствителна : Нашите кабли за лепенки на СЦ до СЦ АПЦ се G652.D во согласност со бендовите, нечувствителна арамид предиво, затегната со тесен тампон кабел за кабел со еден режим OS2 Кабел има минимален радиус од 10,00 мм за тесни куќишта и остри вртења. Кабелска јакна од 2,0мм ОД (целосен дијаметар) поддржува апликации со висока густина. Керамички ферули со висок квалитет на SC. 2,50мм супериорна оценка керамички ферули на цирконија, обезбедуваат прецизно усогласување и многу ниска оптичка загуба. За употреба во затворен простор : OFNR (Riser) Оценета јакна за кабел за оптички влакна. Користете во внатрешни простори што не се пленуми. Кога станува збор за влакна на домашните мрежи, никој не го прави тоа подобро од нашиот SC APC кабел за оптички влакна Етернет.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Пасими 108 Парчиња Корпи За Благодарност На Наставниците Подароци Празен Комплет Вклучуваат 24 Корпи За Подароци Во Форма На

Убава Комбинација : ќе добиете 24 парчиња корпа за подароци со моливи, 24 парчиња проѕирни пластични кеси,

DEN 367.84

Отмро 2 парчиња 96 Позиции Држач За Центрифугирана Цевка, Лавици За Лабораториски Цевки 7мм/11мм Држач За Држач За Држач, Правоаголна Пластична

Име На Производот : Држач За Цевка За Центрифуга;Боја : Портокалова Позиција : 96 Позиции; Материјал : Плас�

DEN 298.24

Силиконски Сламени Врвови за повеќекратна употреба, Подарок Цртан Филм Декоративна Покривка Од Слама Без Мирис За Забави

ОТПОРЕН НА ПРАШИНА и ХИГИЕНА : силиконските сламени врвови се запечатени и отпорни на прашина, особено п

DEN 103.84

SINEKY 1pc 304 Нерѓосувачки Челик Повлекување Тензија Цилиндроид Спирален Серпентина Мали Мини Продолжување Пролет WD 2.0 mm 2.5 mm

Име : Пролет Количина : 1 парчиња Дијаметар на жица : 2,0 мм Надворешен дијаметар : 12мм , 14мм , 16мм , 18мм Должин

DEN 1094.40

Jadssox Постмодерна Замав Рака Ѕид Sconce Приклучок Во Ѕид Светлина Метал Насловот Светилка, Ротирачки Црна Ѕид Монтирање Осветлување Тела

[Модерна Рокерска Дневна Соба Декор Осветлување] : нордиски индустриски приклучок во ѕид светилка со пр�

DEN 3308.48

ЛЕВЛО Смешни Момински Комплет Кеси Невестински Туш Подарок О Срање Комплет Шминка Торба Свадба Партија Козметичка Торба Деверуша

Зборовите и обрасците на нашите чанти се испечатени јасно, но не мора да се грижите дека тие лесно ќе исч

DEN 218.56

Елибрен 6 Пакет Рустикален Стил Индустриски Железо Цевка Палто Крпа Држач Ѕид Кука За Виси, Ѕид Монтирани Гроздобер Облека Закачалка

Гроздобер индустриски и Рустикален стил на Фарма : ѕидните куки за палто од индустриски цевки се израбо�

DEN 2.33

7 Во 1 Комплет За Чистење Airpods, Алатка За Чистење На Слушалки СО ПОВЕЌЕ Функции AHERO, Средство За Чистење Слушалки За Слушалки За

Длабински Празнини За Чистење : мекиот нога На Средството за Чистење На Слушалките може да го избере ушн

DEN 3.33

HQSGDMN Силиконски Занает Мат, 24x16nch Нелеплива Занаетчиска Подлога со Склопувачка Четка За Боја Чаша За Чистење И Држачи За Пенкало

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА : овие силиконски занаетчиски душеци изработени од 100% силикон за храна, флек�

DEN 449.28

Платнени Салфетки Постелнина За Маса Ленени Салфетки Салфетки За Вечера Наутичка Плажа Комплет Од 12 Морски Ѕвезди Сина 18 х 18

18" х 18 " крпа салфетки за вечера салфетки Повторувањето на ткаенината е 12 1 / 4"V x 13 1 / 2" H Сет од дванаесет 100%

DEN 2.00

15-45х60/45° Опсег На Забележување Со Статив И Торба за Носење И 30см Еднонасочна Леќа Потопло, Лента За Грејач На Леќи, Превенција На

€МОЌНО ЗГОЛЕМУВАЊЕ q : Прилагодливо моќно зголемување на зумирање од 1545x и дијаметар од 60mm ви овозможува

DEN 3.33

Шишиња со топла Вода Со Капак Леопард Вреќа Со Топла Вода За Ублажување На Болката, Жени Девојки Деца, Подлога За Греење На Вода 2 Литри

●Премиум Материјал●капаците за шишиња со топла вода користат двослојни кадифени ткаенини (95%полиесте�

DEN 223.84

Перитонеална Дијализа Туш Торбичка Водоотпорен Штит Пд Порт Заштитник За Еднократна Употреба Капак За Пренос Сет Држач Катетер Колче Хранење

ПД ТУШЕВИ ЛЕСНО И БЕЗБЕДНОКонечного најдовте оној! Запознајте ја најдобрата практична торба за тушира�

DEN 223.84

Керен Копал Розова Приврзок Јајце Ѓердан Накит Валентин Подарок Оригинален Рачно Изработен Валентин Срце Подарок За Сопруга И Мајка

Увезени ЕДИНСТВЕНА КОЛЕКЦИЈА : СЕКОЈ ДИЗАЈН НА КЕРЕН КОПАЛ ќе ги шармира и воодушеви колекционерите, ен�

DEN 432.00