• Обновено
Заптивната заптивка: странично дејство, се вклопува 1 1/4 во каиш WD, одговара .031 затегнување на каишот, заптивки

Заптивната заптивка: странично дејство, се вклопува 1 1/4 во каиш WD, одговара .031 затегнување на каишот, заптивки

DEN 1374.40

Залиха
Во магацинот.

Извор на енергија на алатка : Прирачник Јачина на алатка : тешка должност. Дејство на алатки : странично дејство. Се вклопува во ширина на каишот : 1 1/4 in. Одговара затегнување на каишот : . Извор на енергија на алатка : Прирачник. Јачина на алатка : тешка должност. Дејство на алатки : странично дејство. Се вклопува во ширина на каишот : 1 1/4 in. Одговара затегнување на каишот : . Рачно управуваните заптивки за челична лента се користат за апликации со мал обем или каде пристапот до надворешен извор на енергија е ограничен. Тие можат да се пренесат на работната локација. Операторот исцеди лост за да се прицврсти и да се притисне на заптивката на место. Спецификации : Алатка Извор на енергија : Рачна алатка Јачина : Алатка за тешки активности : Странично дејство се вклопува во ширина на лентата : 1 1/4 во затегнување на каишот : .031 Тип на запечатување на алатки : Пушер заптивки Алатки Тип на зглобот : Двоен изрез : Компатибилна лента за челик : Тип на алатка за заптивки на челик : Боја на алатката за запечатување : Сребрена алатка Стил : Страна акција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Холибана 4 парчиња Полица Повеќенаменски Мијалник Решетка За Чување Садови Држач За Крпа За Садови Закачалка За Садови Фен За Садови Фиока

Фиока За Организатор на мијалник : ЗАКАЧАЛКА за САДОВИ овој производ е решетка за мијалник, отпорна на ' �

DEN 1.33

Абаодам Послужавник Фотографија Орнаменти Обетки Држач За Маса За Јадење Прстен Држач Ретро Послужавници Коцки За Складирање

Смола КЕРАМИЧКИ НАКИТ ПОСЛУЖАВНИК овој послужавник Е третиран со добра изработка и МОЖЕ да БИДЕ безбед�

DEN 167.84

Ј-кујни ПБТ Стапчиња За Јадење, Комплет Од 5, 8,9 инчи Шестоаголна Резба Со Еден Меч, Стапчиња За Јадење, Зелена Обвивка, Произведена Во

Големина (прибл) : 8,9 х 0,3 х 0,3 инчи (22,5 х 0,9 х 0,9 см) Материјал : Полибутилен терефталат Земја На Производство

DEN 645.44

Организатор На Патент За Накит РОДАИЛИКЕЈ За Жени Девојки, Пренослива Кутија За Накит За Прстени Обетки Со Нараквица Од Нараквица Од

Кожа ®Соодветна Големина И Пренослив мини кутијата за накит има димензии 4, 1х2, 3х4, 1 во / 10, 5х5, 8х10, 5 см, што

DEN 303.84

XBWEI 10inch Вметнете само-лепете црни страници Флаер надвор од loveубовната меморија книга Фото гроздобер DIY STRAPBook Свадба албум

Гроздобер дизајн, топол и романтичен Тешкото покритие со заклучување секогаш ќе ги заштити вашите фото�

DEN 2757.60

100 КОМПЈУТЕР Жолта Топлина Смалуваат Задник Стегање Конектори: 12 10 Мерач Рефус Водоотпорен Електрични Терминали-Изолирани AWG Автомобилски,

Нашите изолирани конектори за стегање на жица се кодирани во боја и големини на фитинг на жица се отпеча

DEN 2.00

Абаодам 5 парчиња Ќебе За Пеглање Полиестерска Железна Подлога Железна Подлога За Занаети Мрежеста Крпа За Пеглање Патна Пеглање

Полиестер ПОДЛОГА за ПРИТИСКАЊЕ НА ПЕГЛАЊЕ : може да се преклопи, лесна за складирање и носење, крпата за

DEN 478.24

SAMSUNG 16 Galaxy Book3 Pro Бизнис Лаптоп Компјутер/Windows 1 Галакси S23 Ултра Мобилен Телефон, Фабрички Отклучен Android Galaxy Puds 2 Pro Вистински

Премиум перформанси : Остварете ги вашите амбиции со најновиот процесор На Интел и видете повеќе на суп�

DEN 3.33

СУПЕР.Замена На Филтерот За Вода БДАК, Контролиран Проток На Гравитација, Замена На Јаглероден Блок За Црниот Систем Берки, Компатибилен

[Јаглеродни Филтри За Вода] јаглеродните блокови се прават со синтерување на висока температура корист�

DEN 351.84

Термометар на Quul Aquarium Дигитална риба за термометри на резервоарот LED за екран на допир се придржуваат од резервоарот температура

За допрете го копчето за отпечатоци за да го осветлите екранот, со LED дигитален дисплеј, кој се користи з�

DEN 2713.44

Бунтовнички рачен вентилатор преклоплив бамбус коло рачен вентилатор смешни замолчени сленг зборови изрази изјава подароци фестивал

Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат Кога е изложен на црни светла / Партиски УВ светла,

DEN 1220.80

М2 М2, 5 М3 М4 М5 М6 М7 М8 М9 М10 М12 М13 М14 М16 М18 М20 Метрички Хсс Алатки За Навојување На Теренот На Левата Рака За Обработка НА Мувла ЛХ

САМОСТОЈНИ материјали : обработка на метали Материјал : Легиран челик Модел : Стандард Насока на конец : �

DEN 0.33

Кујнска Кука меилишуанг, Кука За Домаќинство, Кука За Дневна Соба, Додатоци За Кујнски Бањи Од Нерѓосувачки Челик Висечки Шкаф

Применливи сценарија : кујна, бања, зад вратата, кабинет за чевли, Како да се користи : Излупете го капако�

DEN 910.40

Халатиум Пловечки Кригла Кафе Чаша Скулптура Во собата на 2 Рачно Насликани, 8.7 во. Високи Чаши Истурање 2 Бои На Кафе-Кафе Или Кујна Декор, Украси,

Нека Забава ПреливаЗапочнете го утрото со голтка и насмевка со декор Од Халатиум! Вашиот сет од 2 пловеч�

DEN 0.67

Чинко 6 Парчиња Пластичен Држач За Пенкало Јасен Држач За Дисплеј 6-Слотови Држач За Дисплеј За Пенкало За Веѓи Организатор На Решетка

Содржина на пакетот : има 6 парчиња јасни држачи за дисплеј со пенкало во пакувањето, доволно количество

DEN 3.33

Пица мрзлива жена Едно парче костим за капење против атлетска облека за пливање на вратот без костими за капење Танкини

86% полиестер, 14% спандекс Направени во САД или увезени ♥ Нашите костими за капење се изработени од поли

DEN 494.24

Детска Камера Водоотпорна Подводна Камера за 3-12 Годишни Момчиња Девојчиња 2 Инчни IPS Екран 1080p HD Дигитална Детска Видео

?●Мултифункционална Детска Подводна Камера и USB Полнење Q Подводна камера Со многу слатки и смешни функ�

DEN 0.67

VBFOFBV Преносни Патување Мини Накит Кутија СТП Кожа Накит Прстен Организатор Случај Складирање За Жени, Сликарство Уметност Кран

Вештачка Кожа Изработен од висококвалитетен делукс синтетички стп кожа надворешност, и висококвалитет

DEN 2.67

Преносен стол за плажа во Канпски за возрасни, 4 позиции ранец за преклопување столчиња за кампување за отворено, столици со плажа со ленти за

? Секоја столица е опремена со 600 D ткаенина во Оксфорд Лесен, издржлив и антисол Тежината е само 7 фунти, а

DEN 0.33