• Обновено
Среден Запад Огниште Поли Четка За Чистење Оџаци

Среден Запад Огниште Поли Четка За Чистење Оџаци

DEN 399.20

Залиха
Во магацинот.

Оџаците треба да се чистат најмалку еднаш годишно, и почесто ако често го користите вашиот камин Средниот запад Огниште Жица Оџак Четки се дизајнирани да се користат со ѕидарски оџак грип (не метал грип). Измерете го внатрешниот дијаметар на вашиот грип и нарачајте четка со иста големина : 6" Круг или 8" Круг. Нашите четки за оџаци се професионален квалитет и имаат цврсти калени челични влакна и тешки галванизирани челични стебла. Четката ќе има 1/4-Инчни машки нишки за цевки на крајот што може да се прикачат на продолжните прачки. Огништето од среден запад нуди комплет за продолжување на прачка од фиберглас Од 18 Стапки што е компатибилен со овие четки (се продава одделно). ПОЛИПРОПИЛЕНСКА ЧЕТКА-Цврсти поли влакна чистат јаглен и саѓи од метални цевки за шпорет, грип и оџаци. СТЕБЛО ОД ГАЛВАНИЗИРАН ЧЕЛИК-тешко двојно спирално стебло За долготрајна издржливост. 1/4 ИНЧЕН НПТ ФИТИНЗИ-Карактеристики 1/4 " машки цевки теми за употреба со нашите фиберглас прачка колекции (продаваат одделно). ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ-Супериорните компоненти обезбедуваат одлични перформанси. ПРОИЗВЕДЕНО Во Сад-Квалитет произведен Во Средниот Запад!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Фиока Рачки Сончоглед Цвет Жолта ЦВЕТ Р В Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Гардероба Фиоки Стакло Кабинети Забава

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

DEN 1.67

Машки Часовник Кутија Кожа Камериер Послужавник-Кревет Маса Организатор, Машки Накит Кутија, Часовник Случај За Мажи Со Голем Паметен Телефон

Кожа, Филц И Вештачки Велур Адмиралот Е крајната кутија за камериер за секоја ноќница Или комода Патент

DEN 1759.84

Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Колба За Идеја

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

DEN 2.00

Фолиоза Проширување На Папката Со Датотеки, Затворање На Патент 13 Џебови Организатор На Документи За Хармоника Со Етикети, Торба

Цврста и Издржлива : торбата е изработена од полиестер со армирани страни од ткаенина, водоотпорна кара�

DEN 1558.40

Вемун Пренослив Тоалет Пренослив Тоалет Комода Кофа Со Капак Комора Тенџере Нерѓосувачки Челик Кревет Тенџере Писоар Кофа Урина

Метал ПИСОАР ШИШЕ цврстиот и сигурен дизајн обезбедува доволна отпорност на притисок и издржливост...

DEN 1153.60

ЈЕБДД Камера Камера Торба Ранец Фото Торба Отворен Дигитален Фотоапарат Чанта За Чување Камера Торба (Боја: Д, Големина

Добро чувство Во преградите има прилагодливи разделувачи Компатибилен со различни видео камери и дв мо

DEN 3.00

Организатор На Електроника, Торба За Шминка За Патувања, Организатор На Кабел За Патување, Технолошки Организатор, Сива Уметничка

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

DEN 431.68

Смешни Колибри Носителот Молив Мултифункционален Десктоп Пенкало Чаша Десктоп Канцелариски Материјал Организатор За Канцеларија

Овој држач за пенкало е изработен од стп кожа Надворешноста е висококвалитетна стп кожа, а внатрешноста

DEN 603.20

01 02 015 Држач За Автомобилска Антена, Продолжување На Мобилната Антена За Продолжување На Сигналот За Дупчење Со Заштитна Подлога

Оваа заграда за антена и приложениот фидер може да се прошират за значително проширување на радио сигна

DEN 3.33

Е-Читач Хартија Бела 2021 Покритие Компатибилно со 6,8 Поттикне Хартија Бела 11-Та Генерација Бостонски Териер Вектор Целосна

[Компатибилен] : Дизајниран За 11та генерација на 6,8" Поттикне Хартија, објавен во 2021 година Не е применлив

DEN 1.33

Cloudtrip Притиснете На Комплетот За Алатки За Нокти 50 Комплет За Деловни Нокти, Комплет Алатки За Нокти Со Лепак За Нокти,

`+ПРИТИСНЕТЕ НА НОКТИТЕ БИЗНИС СНАБДУВАЊЕ qloudtrip Притиснете на ноктите апликација алатка комплет е намен

DEN 479.84

48 Инчен Кафеав Гроздобер Дрвен Тавански Вентилатор Со Лесен Тавански Вентилатор Дрво Декоративни Домашни Ретро Вентилатори+Далечински

48 Инчен Кафеав Гроздобер Дрвен Тавански Вентилатор Со Лесен Тавански Вентилатор Дрво Декоративни Дома�

DEN 1.33

Мала Торба За Шминка, Патент Торбичка Патување Козметички Организатор За Жени и Девојки, Исплашени Черепи Срце Апстрактна Уметност Тропски

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 1025.60

КОЦКА ДОМА Сет од 3 стаклени тегли со лажици, бамбус капаци/решетката, херметички одговара. Стаклена тегла со лажица/капак канистер

Безбедна Машина За Миење Садови Алтернативно исплакнете рачно во топла вода со сапуница Избегнувајте п

DEN 367.84

Торба за Футрола За телефон Погодна за iPhone 7 плус 8 плус 6s Плус XR, кожна торба за мобилни телефони iphone 11 pro за заштита на ремени паметен

Отпорен на удари, Футрола За целото Тело за мобилен телефон Погодно за гледање видеа,конференции, граде�

DEN 3.00

ФОМЕН 40 Спакувајте Иглички За Облека Од Нерѓосувачки Челик Од 2,2 Инчи, Клипови За Пешкири За Плажа За Да Ги Спречите Вашите Крпи,Облека,Ќебе

Нерѓосувачки челик клип количина : 40 пакет Висококвалитетен нерѓосувачки челик, силна вилица, ветроупо�

DEN 1.00

Мажи Гласник Торба Прашка Торба Вкрстено Тело Ранец Актовка Гроздобер Кожа Лаптоп Книга Торба За Работа Патување Училиште

Кожа Земја Како Што Е Означено `+ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : кожената извршна актовка е дизајнирана за патување

DEN 5526.24

Јомику Автомобил Аудио Влез Адаптер, AUX Влез Цд Плеер Менувач За Хонда Спогодба 2003-2011, Граѓански 2006-2010, ЦР-V 2004-2011, Одисеја

ФУНКЦИЈАТА AUX не може да ги префрли песните на радио панелот или воланот, само може да ја прилагоди јачин

DEN 0.67

3dRose 1930 Тите Зората На Воздухопловството Над Њујорк Почетокот На Американскиот Лет Декоративни Плочки, Керамички, Јасни

Произведени Во Сад Висината на пакетот е 0,2 инчи Должината на пакетот е 6,0 инчи Ширината на пакетот е 9,0 и�

DEN 191.84

АМУНИЕСУН Пар 7 Тркалезни Црни Лед Хало Фарови Со Високо Средно Светло Бел ДРЛ Килибарен Трепкач Компатибилен СО JK TJ LJ CJ MAZDA

Четири Обрасци : 6000к ладно Бело Долго Светло (6500ЛМ),Средно светло (4300ЛМ), дневно светло за трчање и килиба�

DEN 1167.84

АФАРЕР 2 Во 1 Дизајниран За Iphone 14 Pro Случај Со Заштитник На Објективот На Фотоапаратот, Отпорен На Гребење, Оклоп За Заштита Од Тешка Воена

Qompatible Model®куќиштето се користи само за i Phone 14 Pro 6,1 инчи Ве молиме внимателно потврдете го моделот на теле

DEN 335.84

Камила Алпака Зашиена кожа капакот на воланот динамичен дизајн универзална големина, погоден за повеќето волани на автомобилот

Опис на дизајнотПечатење Со Целосна рамка, разни извонредни дизајни на модели, го прават вашиот автомоб

DEN 1404.80

Lyetny Пеперутка Крилја Кутија За Складирање Држач За Бонбони Сарафани Десктоп Организатор За Складирање Погодно За Патување, 16x16cm

Микрофибер Кожа Големина : 6, 2х6, 2ин / 16х16см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

DEN 3.00