• Обновено
JES иновации 600 ml 26: 1 пиштол за кертриџ со двојна компонента со висок напредок

JES иновации 600 ml 26: 1 пиштол за кертриџ со двојна компонента со висок напредок

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Професионален пиштол со кертриџ со двојна компонента со сооднос со висок напредок 26 : 1, совршен за примена на материјали од 2 дела, како што се епоксид и пена за инјектирање, и компатибилен со касети од 600 ml во конфигурациите 1 : 1 и 2 : 1 Инженерски за да се испорачуваат материјали непречено и прецизно, лесно е да се користат и даваат одлични резултати. Доаѓа подготвен за употреба со двојна кертриџ 600 ml 1 : 1. Лесно кабриолет за употреба со 600 ml 2 : 1 двоен кертриџ со вклучен хардвер. Направено со тешки метални барел, рачка, прачка, плоча и третирана со врвна завршница, има издржливост да ги задоволи дури и најпребирливите професионалци. Вклучува хардвер за конвертирање на капацитетот на кертриџот. Користете со двојни лепила за кертриџ со капацитет од 600 ml. Професионален пиштол со кертриџ со двојна компонента со сооднос со висок напредок 26 : 1, совршен за примена на материјали од 2 дела, како што се епоксид и пена за инјектирање, и компатибилен со касети од 600 ml во конфигурациите 1 : 1 и 2 : 1. Инженерски за да се испорачуваат материјали непречено и прецизно, лесно е да се користат и даваат одлични резултати. Доаѓа подготвен за употреба со двојна кертриџ 600 ml 1 : 1. Лесно кабриолет за употреба со 600 ml 2 : 1 двоен кертриџ со вклучен хардвер. Направено со тешки метални барел, рачка, прачка, плоча и третирана со врвна завршница, има издржливост да ги задоволи дури и најпребирливите професионалци. Вклучува хардвер за конвертирање на капацитетот на кертриџот. Користете со двојни лепила за кертриџ со капацитет од 600 ml.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Новоце Осигурувач 10. 0 ПАРЧИЊА.5х20мм Брзо Удар Стакло Осигурувачи 0.2 А-20 ЗАСИЛУВАЧ 250В 10 Големини Брз Удар Стакло Цевка Осигурувач

осигурувачЛЕСЕН За ИНСТАЛИРАЊЕ Иако се предлага да ангажирате професионалец за да го направите ова, ме�

DEN 1486.40

Новиот Lon0167 100 Парчиња Опремен 250V 4A 6mm сигурна ефикасност x 30mm Стаклена Цевка Осигурувач Сребрен Тон За Електрична Безбедност

Вклучена батерија : (издржлив во употреба) Бр; Име На Производ : Стаклена Цевка (најнова технологија) Осиг

DEN 1232.00

XDCHLK MT99PRO целосно автоматски опсег со двојна режим откривање на напон Интелигентен вистински RMS мултиметарски напон за

Голем LCD EBTN, 3линиски дисплеј, може да покаже 3 резултати од тестот на екранот, како што се напон, фреквенц�

DEN 3872.00

Комбинација на фарма куќа 2 ганг светло прекинувач покритие декоративно празно менување wallидна плоча рустикална дрво електрична прекинувач

【Стандардна големина】 1 Ганда Не е празно уреди / капакот на излезот / капакот на прекинувачот за светло

DEN 255.68

Окрип на излез на Yarnow Wetterproof, 2 банда водоотпорен во употреба на електрична капа на електрична енергија, капакот на излез на отворено

Покривот на штекерот користи еколошки материјал и PS материјал, што не е лесно и оштетување Обвилбата н�

DEN 3.00

EP 50FT 14/3 Осветлен кабел за продолжување на отворено - 14 мерач 3 Prong SJTW тешка црна кабел за продолжување со 3 приклучок за заземјување

Кабел за продолжување на должноста 15 засилувачи, 125 волти, 1875 вати, 515p / r, 14 мерач со тешка должност со чи�

DEN 575.84

Долатек 2 ПАРЧИЊА 260 Мини Микро Мотор 12в 6000 вртежи во минута Со Пластична Кутија Мини Вибрации Микро Мотор ЗА Самостојна Подлога За Масажа

Номинален напон : DC12 V брзина Без оптоварување : 6000 ВРТЕЖИ во МИНУТА Номинална Струја : 0,01 а големина На Пр

DEN 1164.80

Дигитална должина на мерачот на бројачот со должина на бројачот со екранот на брзината на линијата за мерачот на мерачи 110V

Карактеристики : Опсегот на мерење на бројачот на мерачот на должината е 0000099 m, 000000-99999999999999999999999999999999 ка

DEN 0.33

Сензор за движење, врата, врата за деловна активност, продавница за добредојде монитор за мозоци, аларм за влез во комерцијална врата,

Домаќин на приемникот со употреба на 3 5 (АА) алкални батерии или микро USB напојување (не е вклучена) Инфра�

DEN 367.84