• Обновено
Абсорбента на вода Абсорбента Диатоматски крајбрежје, сад за мијалник Дијатомејски држач за сапун, сапун сапун, камен што апсорбира вода што се користи за рачен са?

Абсорбента на вода Абсорбента Диатоматски крајбрежје, сад за мијалник Дијатомејски држач за сапун, сапун сапун, камен што апсорбира вода

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Чувајте го вашиот бројач за бања сув и уредно со нолеја 2 парчиња дијатомајски сапунски сапун сапун Направени од природна дијатомска кал и растителни влакна, тие брзо апсорбираат вода и се сушат за неколку минути, погодни за рачен сапун, чаши, шишиња со пијалоци и козметички шишиња. Материјал за абсорбента на вода】 Диатоматските крајбрежни страни се направени од природна дијатомаса земја и растителни влакна. Малите пори во дијатомејската земја го прават неверојатно апсорбирачки. Тие апсорбираат вода и се исушат за неколку минути. Тоа го прави countertop суво и уредно. 【Брза лента за мијалник за мијалник за сушење】 -изгодно треба да се користи како абсорбенти душеци за сапуни / чаши / четки за заби / шишиња за шминка за заби / шминка, и каде и да е потребно да ја апсорбирате водата брзо и да ја задржите површината на масата / countertop суво. 【Големина на производот】 Пакетот содржи 2 абсорбента на абсорбента дијатоматски крајбрежни страни : држач за дефективни чаши е 6,3 инчи * 3,15 инчи * 0,31 инч (16см * 8 см * 0,8 см). 【Лесно за чистење】 Абсорбента диатомска кал матка е лесна за чистење, само треба да се измие со проточна вода и да се избрише со влажен сунѓер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Бањасафе Нелизгачка Када И Душеци За Туширање Дијамантски Дизајн Душеци За Бања Килими Со Одводни Дупки И Моќни Вшмукувачки Чаши Машина За

Ултра МОЌЕН ЗАФАТДушеците Против Лизгање Против Лизгање Се Одликуваат Со Повеќе Од 200 Вшмукувачки Чаши

DEN 319.84

Интерддезинг форма бања подот стои вшмукување туш кади станица за шампон, балсам, сапун - правоаголен, четкан не'рѓосувачки челик

Го максимизира wallидниот простор тежината е на земја, а не на чаши за вшмукување Нелизгање / стапало на н�

DEN 619.52

FTVOGUE Телескопска Решетка За Одводнување Мијалник Када Мултифункционална Телескопска Решетка За Одводнување Нелизгачка Решетка За Одвод Сива,

Проширлив Дизајн : фиоката за кади е проширлива, можете да ја прилагодите должината според големината н�

DEN 1249.60

Полици за туш за туширање во црна правоаголник, алуминиумски полици со две куки, монтирани 1/2/3 Ниво за складирање на туш, решетка

Rustproof : Алуминиумска легура конструкција на хромирана завршница Направено од цврст издржлив алуминиум,

DEN 2.67

Полици за складирање на doitool туш кади жица без вежби жица корпа за wallид, монтиран за складирање, виси wallидна полица за бања кујна

Алуминиум Изгледот е стилски и едноставен, и нема да се појави наметливо кога е прикачен на wallидот, што ќ

DEN 358.56

Хаидинб, решетката за складирање на туш, мат црна домаќинство алуминиумска алуминиумска алуминиумска двојна двојна двојна корпа за

Одлични перформанси : Направено од одлични перформанси метал од не'рѓосувачки челик, можете лесно да чу�

DEN 989.76

Море Европски Стил Керамичка Бања Пет-Парче Постави Четка За Заби Чаша Бања Постави Четка За Заби Држач За Миење Комплет

Скандинавски стил, носејќи модна убавина Едноставна и стилска, практична, но и извонредна декорација на

DEN 1280.00

Фехун Столици За Бања, Столче За Туширање Против Лизгање Стол За Капење Бремени Жени Столче За Туширање За Туширање Стара Столица

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за

DEN 1.00

Сапун за сапун од смола Шинова, само-исцрпувачки држач за сапун сапун сад заштеда со табла за одвод, држач за сунѓер со двојно слој сапун

Смола ? [Самоисцрпувачки сапун за сапун] : Одвојната дренажна табла може да ги задржи сапуните кренати од

DEN 2.67

Виножито Еднорог Мопс Куче Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памучни Брисеви Соли

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите тегли за бања се мерат : 475 (D) СО капак, големина�

DEN 303.84

Вратоврска Боја Крпи За Плажа Прилагодени Крпи за Плажа Со Име Персонализирана Крпа За Плажа Прилагодете Крпи За Плажа За Возрасни

[За СОПСТВЕНИ КРПИ за ПЛАЖА] Кликнете на копчето "Прилагоди Сега" за да креирате сопствена персонализира

DEN 351.84

АР ПОСТЕЛНИНА Памучна Крпа За Перење од 12|Крпи за Перење За Лице Меки|Есенцијални Крпи За Перење За Бања|Природен Памук Што Се Врти

ПРСТЕН ОТКАЧИ 100% ПАМУК : Изработен од 100% памучна ткаенина, нашите крпи за перење за пилинг, поседуваат ка

DEN 303.84

Шарени лимони лисја памучни држачи за бања контејнери со капаци со капаци поставуваат памучна топка подлога за тркалање тегла за памучни

★ 【Контејнер за складирање на идеална големина】 : Нашите мерки за држач за памук за бришење : 4,13 (ч) x 2,75 (

DEN 2.67

Мијалник 1 Комора Ѕид Монтирање Туш Пумпа, 3x17fl оз Шампон, сапун, И Конд. Диспензерот. Конструкција од Нерѓосувачки Челик, Заклучување,

ЗАШТЕДЕТЕ ПРОСТОР бескрајните Шампони, Регенератори и шишиња за Миење На Телото се минато! Без ГРИЖИко�

DEN 0.33

Ветиг Салфетка Покритие Caseан Плетен Случај За Складирање Отстранлив Ткиво Кутија Биро Рачно Ткаени Хартија Крпа Држач

Избраниот пластичен материјал, не е лесен за деформација или кршење изглед направи ткиво кутија убава д

DEN 3583.68

AZHM 4PCS/Сет Убава Завеса За Туширање На Трепките Искра Розово Злато Капе Здраво Прекрасен Декор За Бања Водоотпорна Ткаенина Завеси За

[ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ] : овој комплет за завеси за туширање трепки е изработен од еколошки полиестер, кој е �

DEN 430.24

Ангоили 1pc Кутија Организатор Пластика Бела Монтажа Ткиво Хартија Само-Монтиран Капак Тоалет Складирање Ѕид-Носителот Слободен

Пластика Пластична Хартиена Крпа Диспензерот : Усвојување на премиум материјал, оваа ткивна кутија е, к�

DEN 1.67

Џери Ли Мики Маус Гордост Плажа Пешкир, Екстра Голем Дизни Виножито Љубов Крпи За Базен, Езеро, &засилувач; Одмор, 28х58 Инчи, Разнобојни

ДИЗНИ дали планирате патување на плажа оваа година и ви треба додаток за носење со вас? Оваа крпа е соврш

DEN 2.33

Не Е Потребна Инка Шише За Диспензерот За Миење Уста За Бања | Стаклен Сад За Исплакнување На Устата Со Истурање На Излив | 17 fl Oz

ЛЕСНО ЗА ПОЛНЕЊЕГолемото шише со широка уста го олеснува полнењето, без потреба од инка ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊ�

DEN 271.84

Тоалет Тоалет четки &засилувач; Носителот Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка, Тоалет Четка И Држач, Бања Тоалет Четка-Beautifulономски,

Лесно се чисти и отстранува дамките на блиската површина на столицата со мали гребнатини; со помала вер�

DEN 1122.72

Wybfztt-188 Цртан Филм Слон Ткиво Кутија Покритие Дома Бар Маса Декорација Салфетка Случај Пластични Симпатична Дневна Соба Десктоп

Резба во боја во европски стил е рачно издлабена во детални, убави и елегантни Изработени од висококвал�

DEN 577.60

HEIMP Десктоп Пијалаци Ресторан Чаши Стојат Железо Чај Станица Шишиња Кригла За Еднократна Употреба Ладна Домашна Хартија Млеко Бања За

Јаглероден Челик ОРГАНИЗАТОР НА ХАРТИЕНА ЧАШАдржачот за хартиена чаша може да се користи како решетка �

DEN 860.80