• Обновено
Aqwano Компјутерот за читање очила Сина светлина блок - Удобна лесна TR90 Флексибилна рамка УВ заштита против сјај, читачи на затегнување на очите, 1,5

Aqwano Компјутерот за читање очила Сина светлина блок - Удобна лесна TR90 Флексибилна рамка УВ заштита против сјај, читачи на

DEN 400.00

Залиха
Во магацинот.

[Лесни и флексибилни рамки TR-90] Рамките се направени од најнапредната технологија во пластиката TR-90, што ги прави исклучително издржливи и лесни Тие се флексибилни и можат да се наведнуваат на контурите на лицето, или доволно удобни за да легнат на ваша страна со перница. Толку јасно и удобно кога ќе читате, ќе уживате во вашето време за читање. [Блокирање на сина светлина и УВ заштита] Очилата за читање на анти -сини зраци Aqwano можат ефикасно да ги изолираат УВ и зрачењето, погодни за гледање на ТВ или компјутерска употреба, можат значително да ја намалат стимулацијата на сините очи, да ја елиминираат болката во очите, треска или болка и други симптоми, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување Замор на очите. [Моден дизајн и класична форма] Класична форма и модна рамка со забавен и шарен дизајн за свеж изглед, ало можете да го носите како модни додатоци. Класична рамка за квалитет - Класичната рамка за квадратна форма е погодна и за машки и за женски додека покрива големо видно поле. [100% задоволство] - Очилата за читање на компјутерска рамка Aqwano 4 доаѓа со 90 -дневни пари назад, па испробајте ги денес да не ризикуваме. Уверени сме дека нашиот производ ќе ги исполни вашите очекувања. Задоволството на клиентите е наш приоритет. [Лесни и флексибилни рамки TR-90] Рамките се направени од најнапредната технологија во пластиката TR-90, што ги прави исклучително издржливи и лесни. Тие се флексибилни и можат да се наведнуваат на контурите на лицето, или доволно удобни за да легнат на ваша страна со перница. Толку јасно и удобно кога ќе читате, ќе уживате во вашето време за читање. [Блокирање на сина светлина и УВ заштита] Очилата за читање на анти -сини зраци Aqwano можат ефикасно да ги изолираат УВ и зрачењето, погодни за гледање на ТВ или компјутерска употреба, можат значително да ја намалат стимулацијата на сините очи, да ја елиминираат болката во очите, треска или болка и други симптоми, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување, олеснување Замор на очите. [Моден дизајн и класична форма] Класична форма и модна рамка со забавен и шарен дизајн за свеж изглед, ало можете да го носите како модни додатоци.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Зголемувања НА MDRBB, Зголемувачи На Едукативно Хоби, Led Светло 3x Без Раце Со Држач За Осветлување И Светло За Читање На Маса Правоаголно

Ова Лупа Стакло Може Да Им Помогне На Децата, Возрасните и Постарите Лица Читање Мастило И Уште Очите До�

DEN 3.00

Фотохромни Очила За Читање,Поларизирани Очила За Сонце Со Метални И Смолести Леќи Со Половина Раб, Очила За Очи Против Ув Против

Големина на производотШирина На Објективот : 54мм / 212", Висина На Објективот : 33мм / 1.29", Мост : 18мм / 0.70", Вкуп

DEN 0.33

Копчиња Азуро фотохроми бифокални очила за читање жени жени со сина светлина блокирани преголеми читатели на сонце 1.0 1,5

Пластична рамка Поликарбонат леќи Не поларизирани Ширина на леќи : 50 милиметри Висина на леќи : 37 милиме�

DEN 1.67

Поправка Орев, Нерѓосувачки Челик Навој Поправка Ракав За Автомобили За Светилки За Калапи За Механичка Опрема За Воздухопловство

Големината на конецот е стандардна, конецот е јасен и ќе биде попрецизен за реставрација на забите со ли

DEN 1528.00

Во стил на очите Супер јачина II Очили за читање со голема зголемување-рамка за правоаголник со целосен облик на правоаголник,

Проверете повеќе во очила за очи во стил од нашиот каталог подолу или со посета на продавницата! Пластич

DEN 1.67

Вилица 4 Пакет Очила За Читање Сино Светло Блокирање, Стилски Дами Пролет Шарка Компјутерски Читачи, Анти Отсјај УВ Очила За Жени 1.25

[Очила против Сина Светлина]Нашата леќа против сина светлина усвојува технологија за двојна заштита, не

DEN 239.68

12 парови стапчиња на лепило за лепило за лепило за лепило за очила за очила за сонце за читање очила Меки силиконски нос перничиња

За повеќето очила : Редовни очила, очила за сонце, очила за читање, единечни леќи, очила со целосна раб, оч

DEN 2.00

Добра 2 ПАРЧИЊА Контактни Леќи Случај, Преносни Контактни Леќи Вметнувач/Отстранувач&засилувач; Пинцета Со Огледало За Патување, Дома, Отворено,

Куќиштето за контактни леќи е изработено од безбедни пластични материјали, со едноставен дизајн и удоб�

DEN 127.84

ДУКО Сини Светлосни Очила За Мажи Жени Очила За Блокирање На Сини Зраци Компјутерски Очила За Тинејџери Црни Ретро Тркалезни Очила Рамка

Се ГРИЖИ ЗА ТВОИТЕ ОЧИчовечкото око не еволуирало за да зјапа во екранот многу часови на ден, а сината св

DEN 319.84

Сигван 4 Спакувајте Бифокални Очила За Читање За Жени Сини Светлосни Блокирачки Пружински Шарки Читачи На Компјутери Квадратни Очила

Без Бифокални Очила За Читање Очилата за филтрирање На Сина светлина имаат јасен вид според растојание

DEN 319.84

Feivsn Прогресивно мултифокус очила за читање сина светлина блокирање, мултифокални читатели за мажи жени трифокални лесни очила за половина

✓ Прогресивни очила за мултифокално читање Овие очила за повеќе фокуси на очила се дизајнирани за луѓе

DEN 383.84

ВИНЧИ Верона Сини Очила За Блокирање На Светлина За Жени Со Јасен Анти-Напрегање На Очите, Намалување На Отсјајот и Леќи За Заштита ОД УВ ЗРАЦИ

Вклучува : спреј против магла, крпа од микро влакна, шрафцигер за очила и луксузна футрола за очила што с�

DEN 2.00

Очила Очила За Сонце Влошки За Нос, 6 Пара 15мм Очила За Притискање На Носот Меки Силиконски Штитници За Нос Против Лизгање,

Удобни Очила За Сонце / Очила За НосОва парче за нос е изработено од силиконски материјал,кој е пријател�

DEN 0.67

Читателите На Д-Р Б Очила За Читање Со Клип За Нос Со Универзална Кутија За Мешунки Мажи Жени Очила За Читање Презбиопични Очила

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Пластична рамка Ширина на објектив�

DEN 0.67

Во близина на далеку мултифокална прогресивна варифокална женска ретро стилска стилска ритам UV400 Транзиција Фотохромно читање стакло

Увезени Рамка на ацетат Поликарбонат леќи Не поларизирани UV400 мултифокална фотохромна обвивка за прогр

DEN 1.67

Клип На Очила За Читање 2.00. Сина светлина Филтер Леќи, Од Страна На Американската Визија &засилувач; Визија, Јасна-Мала Килибар Боја Поради

Увезени метална пластична рамка пластикаполикарбонат леќа Филтер за сина светлина Сина Светлина Блок �

DEN 1.33