• Обновено
Сребренаванска сива коса за пресврт на косата, сребро исчезнат сив серум, анти-сива серум на коса, серум за затемнување на косата, органска ганодерма хранлива коса ?

Сребренаванска сива коса за пресврт на косата, сребро исчезнат сив серум, анти-сива серум на коса, серум за затемнување на косата,

DEN 1499.20

Залиха
Во магацинот.

Природно затемнување на хранливи материи на ганодерма : Сребренавава сива коса за пресврт на косата Ганодерма Хранлива природна затемнување го стимулира растот на косата од коренот, ја подобрува сувата и оштетената коса, ги поправки сплитните краеви, спречува кршење и промовира поздрава и подебела коса Серумот за пресврт на сивата коса од среброва, серумот против сива коса го промовира растот на косата и помага во одржувањето на бојата на косата. Познато е дека Ганодерма придонесува за производство на меланин во косата. Ова ви овозможува да ја задржите природната боја на вашата коса. Маслото за раст на косата Ganoderma е особено корисно за оние со предвремено сива коса. Серумот за пресврт на сивата коса во среброто : хранливи материи Ganoderma обезбедуваат доволно исхрана за коса, длабоко негувајте ја косата и скалпот. Поправете ја оштетената коса, ефикасно исчистете ја косата, извадете ја првут на скалпот и направете ја косата потемна, подебела и подебела. Анти-сива серум за коса : Овој серум за пресврт на сивата коса од сребровани, исто така, промовира раст на трепките и растот на веѓите, да ја разгали косата за да ја направи помазна, посјајна и поубава да се погледне. Како да се користи : Нанесете еднаш на ден сребро исчезнување на серумот за пресврт на сивата коса, директно на скалпот секој ден.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Долината Инд Природна Органска Боја На Коса Со Спа центар за Кондиционирање На Косата, Боја До 20% Сива Покриеност, Екоцерт, Веган, УСДА Органска,

100% ОРГАНСКА БОЈА НА КОСА + ОДРЖУВАЊЕ : Ги Обојува почетните сиви додека не достигнат до 20% од вкупниот вол

DEN 479.20

Трговија НА големо 8А 3 Дел Фронтална Чипка Затворање Со Снопови Директно Камбоџански Девствени Коса Пакет Се Занимава 3буџиња

Продавница за продавачи дајун, 100% Камбоџанска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена д�

DEN 1.67

Заштедете Повеќе Купете Заедно: Лесно 22 Инчни Екстензии за Коса со Плетена Коса 2 И 22 Инчни Екстензии за Коса со Микро Јамка 1

Вистинска Човечка Коса : Лесно продолжување на човечката коса што е мека, мазна, свиленкаста и природна �

DEN 1574.40

Третман за коса пареа капаче длабоко климатизација топлинска капа Електрична топлина терапија и термичка спа -стилизирање на косата,

Длабоко климатизација капакот на топлината на паробродот за коса е најдобриот избор за да се спречи кр�

DEN 2.33

Тринидад И Тобаго Знаме Бербер Кејп Професионален Водоотпорен Фризер Кејп Корица Антистатичка Фризура Кејп Шампон-Доказ Бербер

Полиестер Изработени Од Полиестер.Мека, Лесна, Водоотпорна И Издржлива Ја Одржува Вашата Облека Сува И �

DEN 1.67

Ангелриз Кратки Брановидни Црни Перики со Шишки За Жени Брановидна Боб Перика Со Шишки Синтетички Природен Изглед Отпорна На Топлина Влакна

Висококвалитетни Перики : Кратката Брановидна Целосна Машинска Перика Е Изработена Од Висококвалитетн

DEN 303.84

Royalcraft TM Влажна и сува професионална керамичка коса затегнување рамен железо керамички турмалински плочи итно загревање на железо

Влажните и сувите керамички турмалински плочи овозможуваат мазно движење за влечење без кршење или ошт

DEN 1.00

Цртан филм Мечка Лице Растенија Деца Фризура Кејп Фризер Престилка Со Прилагодливи Предвремени Коса Сечење Покритие

Жолчна крпа Произведено во САД Или Увезено Нашата берберска престилка е изработена од висококвалитетн�

DEN 319.84

Минкиси Салон Смолкнување Носителот Салон Ножици Носителот Фризерски Алатки Организатор Штанд Салон За Коса Додаток За Стилист Продавница

Со голем капацитет, оваа кутија за складирање ножици може да собере 6 парчиња фризерски ножици Користењ�

DEN 2.33

ГОЛЕМ КЛИП за коса НА XJJZ елегантен клип за коса детска глава темперамент пролет клип назад глава лажица коса картичка

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

DEN 443.20

Кич Рамни Клипови За Коса - Мат Рамни Клипови За Канџи За Жени | Легнете Клип За Канџи За Тенка &засилувач; Густа Коса | Големи Рамни

УБАВА И ФУНКЦИОНАЛНА : Прицврстете ја косата за неколку секунди и изгледајте без напор шик со КичРамни К

DEN 159.84

МЕНТОР Боб Перика Човечка Коса 13х4 ХД Чипка Предни Перики За Црни Жени Човечка Коса 150 Густина Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати

Обидете се да работите во најголемите можни делови Користете најниска топлина кога топло виткање Корис

DEN 1.67

Јоову 7 Стилови На Рачно Изработени Дами Клипови За Коса и 3 Стилови На Носители На Конска Опашка Јажиња За Коса, Елегантни Подароци

●Моден Дизајн● 10 Видови Модни дизајни, погодни за различни сцени и фризури Не само што ја разубавувате

DEN 2.67

Клипови За Коса Коска Скелет Раце Коска Коса Клипови Канџи, Коса Барет Барети Ноќта На Вештерките Коса Клипови Блинг Скелет Канџи

Коса Барет КанџиШирок Апликација : скелет рака коса клип е погоден За Божиќ, Денот на Благодарноста, дне�

DEN 149.44

Торбичка За Ножици Футрола Фризерска Торба Кожни Ножици Торбичка 8 Стапчиња Лесна И Пренослива Со Прилагодлива Должина Појас На Половината,

кожни ножици кожен џеб, може да стави 8 ножици ● Фризерски алатки кои обезбедуваат квалитет и заштита на

DEN 1820.96

2 во 1 восок гел за коса со чешел Долготрајна машка гел за стилизирање на косата за коса, восок за коса, машко масло за глава

2во1 мрсен чешел за стилизирање, со 100мл гел за коса и мрсен чешел, ве прави опуштени, стилски и младешки К�

DEN 2.67

QUINLUX ПЕРИКИ 360 Чипка Предни Длабоки Бранови Перики Човечка Коса Перика Со Бебешка Коса Целосна 360 КАДРАВА HD Транспарентна

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

DEN 1439.84

Hlyurlus 1pc испакнати го волуменот за стилизирање на косата за стилизирање на косата за коса, вметнете мултифункционални додатоци за коса

Широко се нанесуваме на опкружување за секоја пригода фризури за да присуствуваат на забава, банкет и и�

DEN 2.00

LXXSH Лак Фиба Темперамент Назад Главата Пролет Клип Слатка Сите Натпревар Плоча Коса Врвот Клип Коса Додатоци Жени Девојка

Лесен дизајн на ткаенина од тул слатка темперамент нежна божица лесно создава едноставно и разноврсно �

DEN 2.67

Ѕвезда Коса Клипови Симпатична Метал Предвремени Коса Клипови Шарени Предвремени Дете Коса Клип Патка Клип Прекрасна Метална Коса Барети

КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : овие шарени клипови за коса имаат популарна форма на ѕвезда во богати бои Ве прави при�

DEN 97.44

Јертер Свадба Сребрен Синџир Син Синџир За Глава Од Кристал Со Клип Накит Чело Ресел Раб Лента За Глава Кристален Синџир Лента За Коса

Материјал : кристал, легура и кристал Невестинската глава е погодна и за жени и девојки кои носат на свад

DEN 239.68

УСДА Сертифицирано Органско Масло Од Арган 4оз, Тројно Екстра Девствено Мароканско Арганово Масло за Раст на Косата. Кожата,

СЕРТИФИЦИРАНО 100% ЧИСТО МАСЛО ОД АРГАН ТРОЈНО ЕКСТРА ДЕВСТВЕНО ОДДЕЛЕНИЕ : нашето мароканско масло од ар

DEN 239.84

Директна Лента За Глава Боб Перика 180% Густина Човечка Коса Кратка Боб Човечка Коса Без Лепак Перики За Глава За Црни Жени Црни 16 инчи

Вештачки Лоци Капчиња Коса : Нов стил, божица лоцира капчиња коса може да ја покаже вашата нова мода Вешт

DEN 1724.32

3х-Xpressions Плетење Коса Претходно Испружена - 28 Инчи | Канекалон Влакна Синтетички Снопови За Коса-Без Јазли, Подготвени За

Претходно Испружена Плетенка Коса XpressionsИзработени од Влакна Канекалон Обезбедува мека, свиленкаста т�

DEN 1.33

СИЈАДИ Кадрава Лента За Глава Перика Човечка Коса За Црни Жени, Бразилска Кадрава Човечка Коса Перики Без Лепак Ниту Една Чипка

МОДЕН ДИЗАЈН Кадрава Перика со Лента за Глава е нов вид перика без лепак и модерен дизајн, погодна за же�

DEN 735.84

ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА КОНСКА Опашка ОД ЦРШН, Продолжување На Конска Опашка Со Долга Црвена Вино За Продолжување На Кадрава Опашка

●Материјал● : оваа кадрава опашка со врвка е изработена од материјал отпорен на висока температура, а с

DEN 2.67

6 ПАРЧИЊА Лист Коса Страна Чешли Злато Кристал Коса Чешел Клипови Со Заби Свадба Глава Коса Додатоци За Жени, Девојки, Невестата, Деверуша

[Извонреден сет за чешел за коса]ќе добиете 6 парчиња 3 стилови на странични чешли од златни листови, 2 пар

DEN 143.84

6 Спакувајте Квадратни Клипови За Канџи, Големи Клипови За Канџи За Коса За Жени Девојки, 4.1 Големи Нелизгачки Клипови За Коса, Правоаголни

Висококвалитетен Материјал нашите клипови за коса со канџи се изработени од висококвалитетни акрилни,

DEN 159.84