• Обновено
Аудио Прекинувач, Исклучете Го Меморискиот Аудио Сплитер со Далечински Управувач За Видео

Аудио Прекинувач, Исклучете Го Меморискиот Аудио Сплитер со Далечински Управувач За Видео

DEN 1182.40

Залиха
Во магацинот.

Сигурни Работи : Повеќе аудио извори можат да бидат поврзани во исто време без да влијаат едни на други, и може да се мешаат или да излезат одделно 1 Во и 4 Надвор : 1 RCA стерео влез и 4 RCA стерео излез интерфејси се повеќе од доволно за да ги задоволат вашите различни работни потреби. Исклучете Ја Меморијата : функцијата за исклучување на меморијата ќе биде последната состојба по вклучувањето, во голема мера ќе ја поедностави работата. Напојување : напојување СО ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА 12v, по можност линеарно напојување, прекинувачкото напојување е лесно да се генерира зуи. Лесно Префрлување : Кога имате повеќе аудио уреди што треба да споделуваат аудио или засилувачи за напојување, можете да поврзете повеќе уреди истовремено и да го користите излезот од нив, што е погодно и практично без префрлување. Сигурни Работи : Повеќе аудио извори можат да бидат поврзани во исто време без да влијаат едни на други, и може да се мешаат или да излезат одделно. 1 Во и 4 Надвор : 1 RCA стерео влез и 4 RCA стерео излез интерфејси се повеќе од доволно за да ги задоволат вашите различни работни потреби. Исклучете Ја Меморијата : функцијата за исклучување на меморијата ќе биде последната состојба по вклучувањето, во голема мера ќе ја поедностави работата. Напојување : напојување СО ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА 12v, по можност линеарно напојување, прекинувачкото напојување е лесно да се генерира зуи. Лесно Префрлување : Кога имате повеќе аудио уреди што треба да споделуваат аудио или засилувачи за напојување, можете да поврзете повеќе уреди истовремено и да го користите излезот од нив, што е погодно и практично без префрлување. Лесно Префрлување : Кога имате повеќе аудио уреди што треба да споделуваат аудио или засилувачи за напојување, можете да поврзете повеќе уреди истовремено и да го користите излезот од нив, што е погодно и практично без префрлување.

Основни карактеристики

Item Type:
Audio Switch
Material:
ABS
Input:
DC 12V
Remote Control Power Supply:
1 x CR2025 3V 150MAH button battery, shipped with built in battery.
How to Use:
Support the use of plug connector. :
Package List:
1 xAudio Switch:
1 x Remote Control:

Најдобри понуди

Нов Лон0167 Резервни Делови Златен Тон Метал Аудио Звучник Банана Конектор Црвено (Ерсацтајл Голдтон Метал Аудио Лаутспречер Бананенштекер

Земја На Производство : КИНА Материјал : Метал Нето Тежина : 10гр Содржина На Пакетот : 1 х Конектор За Бана�

DEN 120.96

X-DREE 2Pcs Една Порта Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА Штекер Штекер Ѕидна Плоча Златен Тон 86mmx86mm (2Pcs он порто Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА Тома де кориенте

Материјал : Пвц, Метал, Електронски Делови Нето Тежина : 178гр; Содржина На Пакетот : 2 Парчиња x Кабловска Т�

DEN 3.00

Legrand-Pass &засилувач; Seymour TPTE2I Две Модуларен RJ11 Телефонски Џекови Со Ѕид Плоча, Четири Диригент, Една Банда, Слонова Коска

Единствена Банда, Два модуларни RJ11 Телефонски Приклучоци со Ѕидна Плоча Слонова Коска Одговара на стан�

DEN 84.64

Аексит Гел Сплице аудио &засилувач; Видео Додатоци Жица Поврзување 2 Порта Задник Конектор Бела Портокал Конектори &засилувач;

Име на производот : УЈ Конектор;Модел : К2 Тип : 2 Порта, Еден Јазик;Применливост : За Поврзување на две Теле

DEN 1.00

Дигитален Оптички Аудио Прекинувач 3 Порта Toslink Оптички Прекинувач 3 Во 2 Out Toslink Оптички Влакна Аудио Сплитер Со IR Далечински

Три начини на оптички влакна сигнали се префрлат на две групи НА SPDIF / Tos Link сигнал примање уред Контрола

DEN 431.84

Телур Аудио Кабел АУКС 3,5 мм Приклучок, Позлатени Конектори, Репродуцирајте Аудио Од Кој Било Телефон, Таблет, ајпод, Лаптоп, 1м

Репродуцирајте аудио од кој било телефон, таблет, i Pod, лаптоп или друг уред за репродукција на медиуми на

DEN 1.33

HuaHengHT 4 Пакети Ethernet Coax Ѕид Плоча Излез со 1 Cat6 Клуч Порта И 1 Позлатени Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА Coax F Тип Порта RJ45 Женски До Женски

1 Порта Cat6 Етернет и 1 Тв Coax F Тип Порта Ѕид Плоча Не е алатка за поврзувањеЕдноставниот клип во тела осигу

DEN 1.00

Ангиту 3.5 мм ТРС До ТРРС Пролет Намотан Кабел За Сплит Механичка Тастатура Возеше Sc7 СО ВИДЕО МИКРО-Тип Микрофони Аудио Кабли Агол Кабли

ТРС До ТРРС Пролет Намотан Кабел за Сплит Механичка Тастатура ВОЗЕЛЕ Sc7 ОД ВИДЕО ОДИ Видео МикроТип Микр

DEN 248.00

Аексит Панел Монтирање аудио &засилувач; Видео Додатоци P16-4 Јадро 4 Терминал Авијација Кружни Конектори &засилувач; Адаптери

Име На Производот : Авијација Конектор;Основни Тип : П164 Јадро;Контакти Пин Број : 4 Контакти Пин Дијамета�

DEN 119.20

5 парчиња 2 Позиции Приклучок Терминал Притисни Во Приклучок Пролет Оптоварување Аудио Звучник Терминали Панел Конектор-Б119

Квалитетот на производот е добар Ние сме професионални Електронски Компоненти и производител на модул�

DEN 2.00

НОВ Лон0167 Звучник Завртка Тип Двојна Банана Конектор Врзување Пост Црвено за 6мм Кабел Диа(Lautsprecherschraube Двојна Банана Конектор

Име На Производот : Конектор За Банана;Материјал : Метал, Пластика Боја : Црвен, Златен Тон;Големина На Ба�

DEN 2.33

СТЕРЕН 24 Пристаниште Лепенка Панел Cat5E-Лепенка Панел 24 Порта Мачка 5e Лепенка Панел-Мачка 5e Лепенка Панел-Rj45 Лепенка Панел-Cat5 Лепенка

ПРОФЕСИОНАЛНА МАРКА : кат5е крпеница панел 24 порта 1у Решетката Монтирање ЗА ВРВОТ каблирање ЛЕСНА ИДЕНТ

DEN 734.40

ОБЕЗБЕДЕТЕ Ја Кутијата За Засилувач DSP За Сите 16 Пински Единици За Навигација Со Голем Екран Android, Кутија За Засилувач HiFi Android DSP

●Го решава Проблемот Со Квалитетот На Звукот За Навигација Со Андроид Q оваа кутија за засилувач НА моќ�

DEN 2311.84

Кабел ЗА Напојување НА ТВ, 6 Стапки АМЕРИКАНСКИ 2 Краци до IEC 320 C7 КАБЕЛ За Напојување Со Прав Агол Надолу, Нагоре Надолу Аголен

(УЛ Наведени) НеПоларизирани Нема1 15п Машки ДО EN60320 C7 Слика 8 (Надолу Агол) НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кабел, Заме�

DEN 115.04