• Обновено
Лента За Заптивање на Вратата За Соголување на времето, Лента За Запечатување На Леплива Врата За Врати за Празнини И Прозорци, Нацрт-Затка За Запечатување На Силик

Лента За Заптивање на Вратата За Соголување на времето, Лента За Запечатување На Леплива Врата За Врати за Празнини И Прозорци, Нацрт-Затка

DEN 143.84

Залиха
Во магацинот.

Избор на големина : вкупната должина на нашата лента за запечатување е 16,4 стапки, дебелина од 0,02 инчи и може да се исече според вашите потреби Се препорачува јаз од 0-1, 5 см за избор на заптивка со ширина од 1 инчи; се препорачува јаз од 0-2 см за избор на заптивка со ширина од 1,38 инчи; се препорачува јаз од 0-3 см за избор на заптивка со ширина од 1,77 инчи. Широка Примена : нашето соголување на времето е широко користено за сите видови лизгачки прозорци, лизгачки врати, безбедносна врата, врата од плакарот и сл. Оваа силиконска лента за заптивки е добра за анти-судир, намалувајќи го оштетувањето на вратите и прозорците. Топли совети : 1. Пред да ја користите лентата, треба да се осигурате дека површината што треба да се залепи е мазна, чиста и сува. Исечете ја лентата за заптивање за да одговара на вашата врата или прозорци. Во средина со ниска температура, се препорачува да ја загреете лепливата страна на лентата со фен за коса пред да ја користите лентата. Флексибилно И Издржливо Соголување На Времето : нашата заптивка на вратата е изработена од висококвалитетен материјал од силика гел. Отпорен е на ладни или топли температури, висока густина за подолга издржливост. Тоа не е лесно оштетени од сонце или дожд. Можеш да го смириш. Заптивка На Вратата За Соголување на времето : Силиконската Временска заптивка е ултра-силно лепило што не се дегумира, цврсто се држи. Може да се чува долго време без да падне. Ве молиме, не отворајте и затворајте ги вратите или прозорците во рок од 24 часа по инсталирањето. Избор на големина : вкупната должина на нашата лента за запечатување е 16,4 стапки, дебелина од 0,02 инчи и може да се исече според вашите потреби. Се препорачува јаз од 0-1, 5 см за избор на заптивка со ширина од 1 инчи; се препорачува јаз од 0-2 см за избор на заптивка со ширина од 1,38 инчи; се препорачува јаз од 0-3 см за избор на заптивка со ширина од 1,77 инчи. Широка Примена : нашето соголување на времето е широко користено за сите видови лизгачки прозорци, лизгачки врати, безбедносна врата, врата од плакарот и сл. Оваа силиконска лента за заптивки е добра за анти-судир, намалувајќи го оштетувањето на вратите и прозорците. Топли совети : 1. Пред да ја користите лентата, треба да се осигурате дека површината што треба да се залепи е мазна, чиста и сува.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Медицинска Сестра Благодарност Недела Виси Украси-Ви Благодариме Медицинска Сестра Виси Вител, Среќен Медицинска Сестра Благодарност Фолија

●Декорација на забава за медицинска сестра● : ќе добиете 38 парчиња декорација на вител на медицинска с�

DEN 127.84

XWWDP 30cm нелеплива Вок нелеплива Тава Без Чад Од Масло Необложена Тава За Домаќинство Вок Индукциски Тенџере Кујна Тенџере Готвење Тенџере

Конкавноконвексен дизајн, заштеда на енергија и нелеплив : дното на садот е дизајнирано со физичка конк�

DEN 2.00

Шеси Систем, Ад. - Железнички Холдинг Копродукции. Акции Сертификат во сопственост На Ц&засилувач;О, Б&засилувач; О И Западен

Железнички Акции Исклучителна вињета на пионер и модерни геодети со сцена на реката и градот во позадин

DEN 240.00

Антички Египетски Приказни Литании Тв Држачи За Далечински Управувач Мода Кожна Кутија За Складирање Десктоп Организатор Со 5 Оддел

Материјал : Стп Кожа Големина : 8,3 L*2,9 W*4,7 H инчи Голем капацитет : Пет пространи прегради за складирање, ко�

DEN 399.84

Алоха Партија Декорација-Хавајски Луау Позадина, Големи Летни Плажа Тропски Фотографија Позадина Банер Материјали За Хаваи Тема

?Што МОЖЕТЕ да ДОБИЕТЕ? Сакате атрактивна декорација за забави на хаваи? одбери не! Пакетот вклучува 1pc alo

DEN 175.84

Седум Смртни Гревови Торба За Ручек Изолирана Кутија За Оброци Водоотпорна Кутија За Ручек За Повеќекратна Употреба Торби За Ручек

Материјал : Оваа Шарена Торба За Ручек Е Изработена Од Оксфордска Ткаенина (100% Полиестер) + Јорган +Пева, �

DEN 1.67

X-DREE 2 Еез Хард Легура Квадратни Цементирани Карбид Инсерти Врвот Машина (2 пиези де aleacion дура де карбуро цементадо куадрада

Име на производот : Цементирани Карбидни Инсерти;Одделение : YG8 Тип : Ц116; Материјал : Тврда Легура Големин

DEN 129.92

Канта за Складирање Кромид Xbopetda, Калај За Складирање Метал За Кромид, Кујнски Канистер За Складирање Со Дупки За Складирање На Калај

1 Метална Канта За Кромид овој калај за складирање во кујна е изработен од висококвалитетен челичен лим

DEN 399.84

Хартија За Завиткување Подароци гелуоде, 4 Листови Сакаат Хартија за Завиткување 20х28 инчи по Лист Во Црна Уметничка Хартија со

Нашата хартија за завиткување подароци е добар избор за украсување на вашата кутија за подароци! Убава �

DEN 159.84

КОПАЧ 3,5 Х-45Х, Тринокуларни Микроскопелени, Wf10x Окулар, Индустриски Микроскопски Леќи Тринокуларен Стерео Микроскоп 0,5 Х Интерфејс

Оптичко Зголемување 3,5 Х45Х високи очни дамки широк окулар WF10 X / 20 мм Тринокуларна Глава за Гледање накло�

DEN 2.00

GXFCUK Силиконски Часовник Ремени За Garmin Феникс 5 5 Плус 6 6Pro 22mm Нараквица Претходник 935 945 S60 S62 Паметни Часовници Нараквици

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 0.67

Happyyami Јасен Држач за Дисплеј 8 парчиња Пластични Чевли Решетка За Поддршка На Чевли Обликувач Форми Сандал Чевли Држач За Држачи За Држачи

Дизајн на научен изглед Зголемување на животниот век на чевли, издржливи и корисни Погоден за различни �

DEN 175.84

Облека Попречува Кошница За Перење Биволи Карирани Зелени Бои Склопувачки Пречки За Перење Со Продолжени Рачки Корпа За Перење

€ém Премиум Материјал Q : пречката за облека е изработена од висококвалитетен густ полиестер кој е мек н�

DEN 0.33

7-пакување Електрични Ноктите Полирање Малку Поставува Реновирање Нога Машина Додатоци Ноктите Полирање Машина Додатоци

Главата за полирање има многу модели и спецификации, целосни функции и може да се користи наизменично О�

DEN 358.40

Обвинуваат Индустриски Алатки 5 Компјутер H. S. S. Спирала Флејта Супер Премиум Автомобил Reamer Сет, 3/8, 1/2, 9/16, 5/8, 3/4 За Да Се Вклопи

Директно Стебло со 3ЕднаквиСтанови За Да Се Вклопат 3 / 8" или 1 / 2 " Чак; Вклучете ја големината : 3 / 8 "(вклопи

DEN 0.67

Лмдамз За Галакси С21 Ултра 6,8 Инчен Паричник Случај Со Држач За Картички, Мандала Врежана Вештачка Стп Кожа Со Ремен За Зглоб

Quompatible Модели Q : Дизајниран Од Професионален Тим За Samsung Galaxy S21 Ултра 6,8 Инчи Паричник Случај (Вклучува 1 П�

DEN 286.08