• Обновено
7 Комплети Комплет За Боја На Коса со 7 парчиња Чинии за Боја На Коса и 7 парчиња Салон Четки За Боја На Коса

7 Комплети Комплет За Боја На Коса со 7 парчиња Чинии за Боја На Коса и 7 парчиња Салон Четки За Боја На Коса

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Совршени алатки за боење на косата за маж, жена, девојки и идеални за роденден, Денот на Мајките, Денот на Татковците, бракот, денот на благодарноста и Денот на Вљубените Направете го вашето искуство со боење на косата лесно, уредно и чисто. Четките се дизајнирани да обезбедат рамномерна и непречена примена на бојата на бојата. Овие додатоци за боење на косата не се само за боја на коса, исто така може да се користат за нанесување тонери, бои, пудра, белило,. Комплетот за коса со четка и сад го прави боењето на сопствената коса многу полесно и попријатно. и еднократно, хемиски, -, антистатички. Совршени алатки за боење на косата за маж, жена, девојки и идеални за роденден, Денот на Мајките, Денот на Татковците, бракот, денот на благодарноста и Денот на Вљубените. Направете го вашето искуство со боење на косата лесно, уредно и чисто. Четките се дизајнирани да обезбедат рамномерна и непречена примена на бојата на бојата. Овие додатоци за боење на косата не се само за боја на коса, исто така може да се користат за нанесување тонери, бои, пудра, белило,. Комплетот за коса со четка и сад го прави боењето на сопствената коса многу полесно и попријатно. и еднократно, хемиски, -, антистатички. Опис тие се направени од убав материјал, кој е издржлив и безбеден. Погодни за салонска или домашна употреба, тие се неопходни додатоци за боење на косата или третман со топло масло итн. Овој комплет алатки за боење е удобен и лесен за употреба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

КАНГДД Фризење за ножици за коса, сечење на бербер ножици постави коса сечење салон за коса ножеви дома употреба за маж жена

100% сосема нов и квалитет , сет на маникир вклучуваат нега на лицето / нега на рацете / нега на нозе Вкупн

DEN 830.40

6/7/8/9 инчни професионални ножици за фризури се зголемија висока цврстина остар 440с фризер фризура трим и коса ретко сечење

Големина : 6 инчи Материјал : 440С Целосна должина : 17,5 СМ Одделение : АААА Стапка на префинетост : 30%35% Цврст�

DEN 0.33

Мјвдп Професионални Машинки За Коса За Мажи Деца, Тример За Коса На Полнење Безжични Електрични Машинки За Коса Фризура

Главата на секачот може да се отстрани и измие аголно сечило и нерѓосувачки челик отпорен на абење, со в

DEN 3.00

Вика Коса Црвена Боја Природен Изглед Чипка Предни Перики За Модни Жени Долга Права 130% Густина Бразилецот Реми Човечка Коса Без

1Суровина : 100% Бразилска Коса, Чипка Предна Перика, Целосна Чипка Перика ,Девствена Човечка Коса,Без Прол

DEN 1.67

Безжична Шипка За Виткање Коса Лента За Глава Преку Ноќ За Долга Коса - Без Топлина Свилена Лента Виткање Ролери За Коса Кадрици Со Клипови

Надградени Ролки За Коса Без Топлина : надворешниот слој на оваа лента за глава без топлина за виткање е

DEN 159.84

ВОЛО Сол Бел Херој Пешкир За Коса + Спа Лента За Лице За Жени | Завиткајте Крпа + Лента за Глава за Перење лице &засилувач; Шминка

39,4 х 23,5 инчи За сите типови коса Вклучува Цврсто Ременче за да се осигура дека крпата останува на своето

DEN 2.33

6 Парчиња Еластични Плетени Ленти За Глава Без Лизгање Прилагодливи Ленти За Глава Растегливи Ленти За Глава За Жени Влакно Плетена

Што добивате : ќе добиете 6 парчиња плетени еластични ленти за глава, вклучувајќи 3 парчиња двојно заглав

DEN 1.33

2 парчиња Професионален Универзален Фризерски Салон Фен За Коса Дифузер Капак За Ветер Млазница За Прицврстување На Чешел Црна Пластика За

Ние го почитуваме и негуваме секој клиент, доколку имате какви било прашања дали пред или по нарачката, �

DEN 105.44

Tinashe HD Перика Капи За Жени, HD Перика Капа За Чипка Пред Перика, Порибување Растеглива Перика Капи, Тенки И Дише Перика Капи

+Предност : Држете ја косата цврсто на место, со широки еластични ленти за да спречите лизгање на капачет

DEN 3.00

Оцетна Киселина У Облик На Коса Иглички Антички Стил Фиба Ханфу Коса Стапчиња Кинески Стил Облека За Глава Чеонгсам Фризура Дизајн

Материјал : Оцетна киселинаЦврст и издржлив, не е лесен за деформација, долг работен век Големина : околу

DEN 51.84

ONVIPSTOO 4.8 Инчен Екстра Големи Канџи клипови &засилувач; 4.1 Инчен Голем Плоштад Канџа Клипови,Мат Боја Силна Одржи Не-Лизга Коса

€2 Совршен Стил Q : пакетот доаѓа со 6 парчиња клипови за коса, 3 парчиња Екстра Големи клипови за канџи, го

DEN 3.00

Голема Наметка За Сечење Коса За Мажи Жени, Шема Од Лимон На Жолти Салонски Наметки Со Прилагодливо Затворање Водоотпорна Наметка

●Прилагодливо Затворање На Куката + карактеристики на наметка за сечење Коса прилагодливото деколте г�

DEN 0.67

НОВА ТУРЦИЈА Полка-Точка Алигатор Клипови Девојки Коса Лакови Падне Денот На Благодарноста Лента Скулптура во Текот На Врвот Fall

Денот На Благодарноста Лак Оваа листа е за Бутик Денот На Благодарноста Турција Бруто Жито Лента Лак За

DEN 143.84

WSSBK Коса Клип Лак Конска Опашка Клип Возрасни Ткаенина Половина Коса Клип Дама Врвот Клип Хоризонтална Клип Главата Женски

Газа и лен ја мешаат ткаенината со форма на троен лак Идеален за закачување на половина коса и полна кос�

DEN 0.67

Професионално Сечило за Замена на Заби 18 За Брза Храна, Керамичко Подвижно Сечило За Домашни Миленици/Човечки, Одговара Иис аг/А5 Машинки

Компатибилен Со Андис Остер А5 Брза Храна Машинки Сечилото за сечење е изработено од високотехнолошка ц

DEN 1059.20

Директно Човечка Коса Пакет 27 ОДДЕЛЕНИЕ 8А Бразилски Реми Коса Пакет Мед Русокоса Девица Коса 3 Снопови Права Коса Снопови

Материјал за коса : Бразилска Права Коса 3 Снопови, 100% Необработени Екстензии За Човечка Коса, Девствена

DEN 939.04

Тешко 3 ПАРЧИЊА француска мат Коса Канџа Син Триаголник Пластична Клип За Нокти За Коса Нелеплива Надворешна Коса Клипови За Вилица За

Класичните француски барети се направени од акрилна смола и легура, удобни за носење, мала тежина, издрж

DEN 138.56

висесани Бербер Кејп Мед Ретро Шема Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа За Бричење Брада

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

DEN 303.84

Хучу Женски Додатоци За Коса Божиќен Клип За Коса Креативен Сладок Божиќен Елен Патка Клип Рацете Плескаат Круг Темперамент

Тип На Ставка : Божиќни Додатоци За Коса Материјал : Кадифен Дизајн : Дедо Мраз ,Божиќ ,Елен Материјал : Ка�

DEN 2.00

QUINLUX ПЕРИКИ Тело Бран Русокоса Кафеава 1BT27 Боја HD 5X5 Чипка Затворање Перика Длабок Дел Човечка Коса Перика 150% Густина Природна Линија

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

DEN 4127.84

Кусмејичи 6 Парчиња Виткачи Пунџа За Коса, Лесна Брза Алатка За Магична Пунџа За Брзо Превртување, производител На пунџа за коса

Производител на пунџи за крофни за косаЗаборавете на грдата старомодна пунџа за чорапи, овие прилично к

DEN 127.84

BАНКУ 184 ПАРЧИЊА Dreadlocks Коса Накит Dreadlock За Коса Плетенка, Избрани Dreadlock Накит Шарм Мониста За Плетенки, Dreadlock Коса Клипови

Богато со количина : пакетот доаѓа со 184 парчиња додатоци за коса со дредлок во различни стилови, како шт�

DEN 0.33

Форма на вентилатор Фришалка четка за вратот, четка за вратот Дастер мека бербер коса сечење четка за четка за коса, исечоци за коса Отстранете

【Уникатен дизајн】 : Рачката е изработена од ABS пластика, која е ергономски дизајнирана и удобна за одрж�

DEN 0.67

12 Боја Косдад Цветни Клипови За Коса За Жени, Со Мат Финиш Што Не Се Лизга, Идеален За Густа Коса, Силно Држење, Издржливи, Симпатични

Веруваме дека вашите клиенти ќе ве ценат само ако ги цените Ние веруваме дека изградбата на силен бренд

DEN 3.00