• Обновено
Z189B, Шампион Прстен сет-HP

Z189B, Шампион Прстен сет-HP

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Хп Клипот Прстен Во Собата оваа листа е за секој Хп Клипот Прстен Во Собата оваа листа е за секој. Техничка Спецификација Точка Hp Клипот Прстен Сет Вклучува Експандер Прстен, Клипот Прстен, Железнички Прстен оваа ставка е ограничена за меѓународна продажба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

RIH PNEUMATICS 1/2 '' NPT Компресиран воздух Двоен филтер и регулатор, Систем за сушење на воздухот, Сепаратор на вода на компресорот за

【Име на производот】 3 во 1 филтер за воздух Регулирање на двојно филтрирање (Двојно 5 микрони за филтри�

DEN 1200.00

Сарториј 18053-Д Сартолаб П20 Филтри За Притисок, Автоматско Проветрување, Женски Влез За Заклучување Луер, 0,2 um, 612 мм Излез

За употреба со лабораториски пумпи Сурфактант слободен целулоза ацетат мембрана Земја на потекло : Гер�

DEN 643.20