• Обновено
РОКВИЛ РОКТАУЕР 64Б Црн Домашен Звучник За Аудио Кула Пасивен 4 Ом

РОКВИЛ РОКТАУЕР 64Б Црн Домашен Звучник За Аудио Кула Пасивен 4 Ом

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

ROCKVILLE Rock Tower 64 B Црна Жито Дома Аудио Кула Звучник Рмс Моќност : 125 Вати. Врвна Моќност : 500 Вати. Среден опсег : 6,5 " х 1. Твитер : 1 " свила купола твитер. Секој Вуфер има магнет од 15 мл и гласовна калем од 1,25 инчи. Средниот опсег има 8 мл магнет и 1" глас серпентина. Кабинетот материјал : Врвен квалитет МДФ со убава винил дрво жито заврши. Високотонецот на свилена купола дава јасни и реални звучни издигнувања (свилената купола е генерално повеќе музичка). Скара што се одвојува (звучникот изгледа неверојатно со и без скара). Вентилираното куќиште дава поттик на ударниот бас при ниски фреквенции. Позлатените 5-насочни терминали за врзување можат да прифатат банана, гола жица, терминали за лопати и многу повеќе. Импеданса : 4 ом. Боја : Црно Зрно (достапно и во бело зрно и класично зрно дрво). Ултра-цврста полипропиленска капа за прашина на вуфер. Вградениот 3-насочен кросовер ги одделува фреквенциите за секој возач да може да работи заедно. Гума опкружува на вуфер. Фреквентен Одговор : 30 Hz-20 KHz. Чувствителност : 87 дб 1В/1м. Висококвалитетни Златни Терминали. Димензии на секој звучник( инчи) : 10,43" х 7,87" х 41,73". Еден компјутер звучници превозот картон димензии (инчи) : 14. Тежина по звучник : 55,1 фунти. Тежина на испорака : 77,2 килограми. РОКВИЛ РОКТАУЕР 64Б Црна Домашна Аудио Кула Звучници Пасивни 4 Ом. Рмс Моќност : 125 Вати. Врвна Моќност : 500 Вати. Среден опсег : 6,5 " х 1. Твитер : 1 " свила купола твитер. Секој Вуфер има магнет од 15 мл и гласовна калем од 1,25 инчи. Средниот опсег има 8 мл магнет и 1" глас серпентина. Кабинетот материјал : Врвен квалитет МДФ со убава винил дрво жито заврши. Високотонецот на свилена купола дава јасни и реални звучни издигнувања (свилената купола е генерално повеќе музичка). Скара што се одвојува (звучникот изгледа неверојатно со и без скара). Вентилираното куќиште дава поттик на ударниот бас при ниски фреквенции . Позлатените 5-насочни терминали за врзување можат да прифатат банана, гола жица, терминали за лопати и многу повеќе. Импеданса : 4 ом . Боја : Црно Зрно (достапно и во бело зрно и класично зрно дрво). Ултра-цврста полипропиленска капа за прашина на вуфер. Вградениот 3-насочен кросовер ги одделува фреквенциите за секој возач да може да работи заедно. Гума опкружува на вуфер. Фреквентен Одговор : 30 Hz-20 KHz. Чувствителност : 87 дб 1В/1м. Висококвалитетни Златни Терминали. Димензии на секој звучник( инчи) : 10,43" х 7,87" х 41,73". Еден компјутер звучници превозот картон димензии (инчи) : 14. Тежина по звучник : 55,1 фунти. Тежина на испорака : 77,2 килограми. РОКВИЛ РОКТАУЕР 64Б Црна Домашна Аудио Кула Звучници Пасивни 4 Ом. Рмс Моќност : 125 Вати. Врвна Моќност : 500 Вати. Среден опсег : 6,5 " х 1. Твитер : 1 " свила купола твитер. Секој Вуфер има магнет од 15 мл и гласовна калем од 1,25 инчи. Средниот опсег има 8 мл магнет и 1" глас серпентина. Кабинетот материјал : Врвен квалитет МДФ со убава винил дрво жито заврши. Високотонецот на свилена купола дава јасни и реални звучни издигнувања (свилената купола е генерално повеќе музичка). Скара што се одвојува (звучникот изгледа неверојатно со и без скара). Вентилираното куќиште дава поттик на ударниот бас при ниски фреквенции . Позлатените 5-насочни терминали за врзување можат да прифатат банана, гола жица, терминали за лопати и многу повеќе. Импеданса : 4 ом . Боја : Црно Зрно (достапно и во бело зрно и класично зрно дрво). Ултра-цврста полипропиленска капа за прашина на вуфер. Вградениот 3-насочен кросовер ги одделува фреквенциите за секој возач да може да работи заедно. Гума опкружува на вуфер. Фреквентен Одговор : 30 Hz-20 KHz. Чувствителност : 87 дб 1В/1м. Висококвалитетни Златни Терминали. Димензии на секој звучник( инчи) : 10,43" х 7,87" х 41,73". Еден компјутер звучници превозот картон димензии (инчи) : 14. Тежина по звучник : 55,1 фунти. Тежина на испорака : 77,2 килограми. Звучникот На пасивната кула Rock Tower 64 B обезбедува квалитет на звукот од аудиофилна класа по непобедлива цена!. Серијата звучници На Роктауер доаѓаат во 3 прекрасни завршетоци. Оваа листа е за Црно жито. Ние исто така го нудиме во класично дрво жито, и бело жито. Дното на звучникот има скриен и цврст држач за да го заврши изгледот. Ние, исто така, ги дизајниравме овие да изгледаат одлично со скари или без скари за да можете да го занишате стилот што го посакувате. Управувањето со напојувањето е неверојатни 125 ВАТИ РМ секој звучник! Дури и ако ги преоптоварите овие малку, би било добро затоа што ја потценуваме нивната моќност на РМС.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

JS Hanger рачно плетени корпи за складирање, декоративни корпи за морска трева за организирање на хартиени крпи, 14,9 L x 6,3 W x 4,7 H, 2-пакет

Вклучуваат 2 пакувања корпи за морска трева, мерка 14,9 "l x 6 Рачно изработено од 100% природна вода морска во�

DEN 1.67

6-Пакет 965661-01 Пред Филтер Замена На Главата На Моторот За Dyson V8 Вкупно Чист Син Вакуум-Компатибилен со 965661-01 Пред-Филтер Делови

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

DEN 169.60

REVELBUNNY Божиќ Poinsettia Пламен Свеќи, БАТЕРИЈА УПРАВУВАНА LED Столб Свеќи Со Далечински Тајмер, Вистински Восок Врежана Цвет

Прекрасни Украси Од Поинсетија : Оваа Божиќна свеќа без пламен има врежан дизајн на цвеќиња од поинсети�

DEN 0.33

Паметен Секси Талентиран воздушен инженер. Што Повеќе? Застрелан Стакло, Воздушната инженер Керамички Куп, Мотивациски за Воздушната инженер

Воздушниот инженер сними стаклени слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат то

DEN 3.33

28г/Кутија Фино Натопување Во Прав Гола Боја, Гола, Гола Боја, Без Ламба Лек Нокти Натопи Во Прав Летен Гел Боја На Ноктите Во Прав

[Премиум Материјал НЕ Е Потребна УВ Светлина; Лесна Апликација; Мала Тежина И Издржлива Која Трае Цели Д

DEN 131.04

Максимална моќност vf Bd425 Замена На Хепа Филтер За Црн И Декер Прашина Циклонска Моќност Vf100 Со Компатибилен Дел Бр. ВФ100 И

Замена хепа филтер За Црна И Декер Прашина Бастер Циклонски Моќ Vf100 Или Прашина Бастер безжичен полнење

DEN 974.40

Алуминиумска Решетка За Сушење Садови, 2-нивоа Мултифункционални Лавици За Садови 7-во-1 За Кујнски Шалтер со Одводна Плоча, Одводлив Одводлив

Изработен Од Алуминиум, 100% без ' рѓа, штити од гребнатини и отпорен на корозија 7во 1 Мултифункционални л�

DEN 0.33

Слаткиуш Велигденско Јајце Правоаголник Чаршав Водоотпорна Ткаенина Среќна Велигденска Трпеза Покријте 60х84инч Велигденска Пролетна

Материјал : 100% водоотпорна полиестерска ткаенина велигден чаршав Големина : 60 (W) X84 (H) совршен за правоаг�

DEN 0.33

РУТУ Цпу Рачка За Менување На Менувачот Преклопна Рачка на Менувачот Со Л - Рачка За Менување Клуч ЗА XR50 CRF50 50cc 70cc 90cc 110cc

Сигурен Менувач На ВелосипедиОпремете ги вашите нечисти велосипеди со нашите менувачи на велосипеди ц�

DEN 215.84

Кленплус 2 парчиња. 1. 7Х2, 6 ИНЧИ. Знаме На Малта Извезена Лепенка Воено Тактичко Знаме Амблем Униформа Шие Железо На Закрпи Земја Национално

Големина : 1,7 / 8Х2, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

DEN 127.84

Силен Издржлив Нордиски Декоративен Лустер Од Цврсто Дрво Модерен Минималистички Ресторан Висечка Светилка ПРЕДВОДЕНА Од Ковано

● Светлото За Приврзок е направено од ковано железо+дрво, површина со ниска јаглеродна заштита на живот

DEN 1.67

БАКНЕЖ Гел Фантазија Готови За Носење Гел Нокти, Сите За Вас, Долга, Розова, Мат Финиш, Комплет За Нокти со 24 Мега Лепило Јазичиња, Розов

НОКТИ ЗА ГЕЛ САМ : Постигнете неверојатен изглед на гел со гелнокти готови за носење; потребни се само не

DEN 1.00

Мириси на левона Дома луксузни мириси: Плаза паѓаат мириси масло инспирирано од едно хотелско есенцијално масло - чисти есенцијални масла за

Плаза водопади : Оддавање почит на познатиот еден хотел, Плаза Фолс е хармоничен букет на овошен мандари

DEN 499.20

ОРПЏИО Торба За Ручек Куроми Аниме Мојата Мелодија Кутија За Ручек За Повеќекратна Употреба Преносна Торба За Ручек Изолирана Од Неопренови

Висококвалитетен Материјал : торбата За Ручек е изработена од неопренови материјали Изолираната поста�

DEN 207.84

Пилула кутија Божиќни растенија шема на таблети во форма на плоштад во форма на таблети, преносен пилум за витамин контејнер, држач за апчиња

【Материјал】 Оваа прекрасна кутија за пилули во форма на квадрат е изработена од висококвалитетно елек

DEN 175.84

Екомахоличари Лаптоп Заштитник На Подлогата За Допир За Леново јога 9и 15,6 инчен Лаптоп, Транспарентен Заштитник На подлогата За

Овој заштитник на подлогата за допир е изработен од висококвалитетен материјал кој е ултра тенок транс�

DEN 95.84

Томзон А31 ДРОНЕ ЗА ДЕЦА, МИНИ РЦ ДРОНСКИ ДОНЕС со 7 бои LED светла, 3 брзини прилагодливи, 3Д флипс, деца беспилотни летала за

4 LED светла за дишење на бојата на виножитото по пропелер Лесна контрола на отворено кутија Прилично ста�

DEN 639.84

5 Парчиња Вратоврска Обоени Жлеб Хартија Фенери 1960 Хипи Роденден Декорации 60 Карневалот Виси Хартија Фенери Училница Виси Таванот

Што добивате : навлаките за хартиени лампиони обоени со вратоврска доаѓаат вкупно во 5 парчиња, отпечате

DEN 3.00

XBWEI Паметни Индукција Ѓубре Може Автоматски Сензор Ѓубре Ѓубре Може Дома&засилувач; Кујна Сензор За Допир Кофа За Ѓубре

Точки на куршуми : Бесконтактна Операција Без Раце : Преку паметна индукција, поместете ги рацете или ко�

DEN 0.33

Абаодам 6 Парчиња Рог Лента За Глава Ноќта На Вештерките Партија Реквизити Ноќта На Вештерките Рог Декор Ноќта На Вештерките

Погоден за парада На Ноќта на Вештерките, Ноќта на Вештерките, забава за косплеј, многу модерен и нежен и

DEN 2.33

Homoyoyo Фото дисплеј табла 7 парчиња фотографии wallид билтен Практично корисно се чувствуваше деликатна рамка дрво мода во форма

Шестоаголна табла : Направено со одлична изработка, има одлична издржливост и нема да биде лесно оштете�

DEN 1561.60