• Обновено
VXB Бренд Јапонија MJC-65-RD 9/16 инчи до 3/4 инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 3/4 Инчен Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот Дијаметар:

VXB Бренд Јапонија MJC-65-RD 9/16 инчи до 3/4 инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 3/4 Инчен Должина Спојување:

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 9/16 инчи Спојување Создаден 2 Дијаметар : 3/4 инчи. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот. Спојување Создаден 1 Дијаметар : 9/16 инчи. Спојување Создаден 2 Дијаметар : 3/4 инчи. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот. VXB Бренд, Nbk Јапонија MJC-65-RD 9/16 инчи до 3/4 инчи флексибилна Спојка од типот на вилицанбк Јапонија MJC-65-RD 9/16 инчи до 3/4 инчи Флексибилна Спојка од типот на Вилица, ова е флексибилна спојка од типот на Вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Отворот За спојување 1 Дијаметар : 9/16 инчи Отворот За спојување 2 Дијаметар : 3/4 Инчи Должина на спојката : 90 Надворешен Дијаметар на спојката : 65 материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)653590152.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Xxxdxdp мини џеб печатач bt преносен инстант мобилен печатач 57мм термичка хартија за прием на налепница Меморан за налепница Фото печатење

Спецификации за термичка хартија : печатач со глава за печатење, може да печати 57мм (ширина) x30mm (дијамета

DEN 7333.12

Поладна Торба За Ручек Кутија За Ручек Слатки Шепи На Диносауруси На Зелена Двојна Палуба Изолирани Контејнери За Складирање Храна

Големина на Торба за ручек : 8, 7х4, 7х10, 2ин(22х12х26см), ремен за рамо : 26"45"(66115см) Материјали : Оваа Торба За Кут�

DEN 383.84

WTAIS скриени брави на вратите од не'рѓосувачки челик вдлабнато Невидливо механичко заклучување на отворено за пожар Дома 1 парчиња

Брзо заклучување 【Погледнете ја втората слика на варијантата за детали 【Погледнете ја втората слика н

DEN 667.20

Алатка за хидраулични рачни алатка AMZCNC за фитинзи за оградување од кабел од не'рѓосувачки челик за 1/8 3/16 кабел - алатка за пливање на

Компатибилност : Crimps 12 AWG до 2 / 0 AWG со големина бакар и алуминиумски жици Максимална моќност на стегање : 10

DEN 1007.84

ДЕН ДЕН ДЕНСКИ ДЕНСКИ ДЕЛОВИ 5 пакувања, топли влошки за кујна со висечка јамка, црвена loveубов срце пролетно цветни рози држач за

★ Топлински изолациски држачи за тенџере : држачите за тенџере за кујна се дизајнирани со двојно задебе

DEN 1.00

Кутија За Гардероба За Кутија за Складирање Книги од 25 парчиња Кутии За Пакување Пошта, Картонски Кутии За Испорака На Брановидни Плочи За Кутија

Пакетот Содржи Брановидни Поштенски Пораки За Брановидни Кутии За Пошта, Движење и Занает : Изработен О�

DEN 206.40

Ваксон 2-Пакет Проѕирен Заштитен Филм, компатибилен СО Елса ВЕЛУГА А5000 Г3-15 15.6 Лаптоп Тастатура Тастатура Подлога За Допир Налепница

Ве молиме погледнете го насловот за компатибилни модели Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи�

DEN 335.84

Gilano 22oz Големо шише со вода шише БПА без широко уста, капа на капакот за пиење за пиење за теретана за спортско фитнес активности

[Материјал без БПА] 100% материјал без БПА, вие и вашите деца можете да уживате во вода за пиење без грижи Г�

DEN 191.84

XADITON 44-LED Сензор За Движење Кабинет Светлина, Под Контра Плакарот Осветлување, Безжичен USB Полнење Кујна Ноќни Светла, Батерија Напојува

Нова Надградба : ова лед светла за плакарот со 44 мониста на светилки прифаќаат нов процес на дизајнирање

DEN 0.33

Нов LON0167 5PCS 3,9 ом 5% 10W Алуминиумска облечена во шасија за загревање на широко распространетиот резистори на електрична енергија (5 парчиња

Име на производот : отпорник на алуминиум; вредност на отпор : 3,9 ом; рејтинг на моќност : 10 W Толеранција н�

DEN 2.00

Yinpecly 5pcs црвена умира пролетен спирален печат на средно оптоварување, калап за компресија, умира пролет, 20мм OD 10mm ID 25 mm долга умира

【Големина】 дијаметар на дупката (надворешен дијаметар) : 20мм / 0,79 "; внатрешен дијаметар (толеранција +1м�

DEN 159.36

Каллива Девојка Камо Пренослива Торба За Изолација Торба За Ручек Складирање Мала Чанта, Канцеларија/Училиште/Пикник/Патување/Кампување

Дизајн Опис Целосно Печатени, Повеќестрани Печатење Еднократно Ручек Кеси Опис На Материјалот Изработ�

DEN 920.00

KLHHHG Ретро гроздобер Телефонски телефони Класичен биро фиксна телефон со реално време и приказ на лична карта за канцеларија за домашна дневна

☆ Нема надворешно напојување, нема батерии, работејќи директно со тековната телефонска линија ☆ Нашит�

DEN 4593.44

PGFUN 2 пакет 360 380 за торби за поларис Сите намени за филтрирање на филтри за делови за замена на Поларис за чистач на базени

Пред да купите, ве молиме потврдете дали моделот Кога ќе ја ставите торбата во вода, треба да го исцедите

DEN 1.33