• Обновено
Пакет: Vantrue E1 Мини Цртичка Камера + CPL

Пакет: Vantrue E1 Мини Цртичка Камера + CPL

DEN 111.84

Залиха
Во магацинот.

Пакет : Vantrue E1 Мини Цртичка Камера + CPL, cpl филтерот може ефикасно да ги намали рефлексиите, да го подобри контрастот и да ја зголеми заситеноста додека ја задржува неутралната изведба на бои во сите ваши снимки5 K Цртичка Камера Со Ноќно Гледање : vantrue e1 мини цртичка камера е опремена со врвен квалитет cmos сензор кој е способен за снимање на јасни 2.5 K 2592*1944p снимки И подобрување на тоа во незгодни временски услови. Таа користи HDR (Висок Динамичен Опсег) Технологија И F1. 8 широк отвор, кој може автоматски да ја зголеми изложеноста во темни ситуации и обезбедува супер ноќно гледање, способни да читаат броеви или да најдат мали нешта кои би можеле да дејствуваат како важен доказ. Вградена Во 2,4 G Wi Fi И Бесплатна АПЛИКАЦИЈА : оваа камера за автомобили од висока класа доаѓа со бесплатна АПЛИКАЦИЈА За паметни телефони Android или i OS за да добиете пренос во живо, да преземате видеа, да ги следите gps податоците, да ги менувате поставките, да ги уредувате и споделувате вашите снимки едноставно. Видеата може да се споделат На Јутјуб, Твитер, Facebook или платформата за социјални медиуми по ваш избор со чешма со прст, што ќе ви овозможи да споделите делови од секое патување со сите ваши пријатели. Камера со ГПС И Брзина : Вградениот ГПС му овозможува на автомобилот да ја сними вашата брзина ВО КМ/Ч или ПРАТЕНИК/Ч, локација, рута и насока на патување, а податоците ОД ГПС може лесно да се следат преку паметен телефон или КОМПЈУТЕР, што може да се користи како дополнителен доказ во случај на осигурување. 24 Часа Режим На Паркирање : тој автоматски ќе се префрли на режим на паркирање додека вашиот автомобил е паркиран. Откривањето на судир или откривањето на тампонирано движење може да се активира со удар или движење, режимот со мала брзина на битови или ниска стапка на слики постојано снима со мала потрошувачка на енергија. Ако вашето возило е вклучено во удар и трчање додека е паркирано, или некој се обидува да ви го украде возилото, оваа камера со цртичка ќе обезбеди деноноќна заштита за крајниот мир на умот со 4 видови режим на паркирање. Пакет : Vantrue E1 Мини Цртичка Камера + CPL, cpl филтерот може ефикасно да ги намали рефлексиите, да го подобри контрастот и да ја зголеми заситеноста додека ја задржува неутралната изведба на бои во сите ваши снимки.5 K Цртичка Камера Со Ноќно Гледање : vantrue e1 мини цртичка камера е опремена со врвен квалитет cmos сензор кој е способен за снимање на јасни 2.5 K 2592*1944p снимки И подобрување на тоа во незгодни временски услови. Таа користи HDR (Висок Динамичен Опсег) Технологија И F1.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Ipetboom 16 парчиња Додатоци Море Минијатура Сите Симулирани Пливање Декори Занаети Модел Играчка Песок Подводен Свет Лебдечки Микро

ДЕТСКА БАЊА играчка Аквариум Нуркач Модел Риба Резервоар Лебдечки Нуркач Прекрасна Нуркач Фигурини Ак�

DEN 2.33

Организатор На Електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања Во Електроника, Технолошка Торба, Апстрактна Ретро Шема На

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

DEN 431.68

Twidec/255pcs 304 кабел од жица од не'рѓосувачки челик Thimbles и ракав за јамка на алуминиум и комплет за конектори со најлонски лоп

Кабел за жици со јаже и жичани јаже ракави на јамка се изработени од алуминиум и 304 не'рѓосувачки челик, з

DEN 138.56

MIKMAYTOO Брзо Ослободување Хоризонтално Вклучување Стегач Држете Ја Рачната Алатка Хоризонтална Тешка Стегач За Влечење За Влечење…

●Тип на пакување€16 ПАРЧИЊА рачна алатка За Менување Стегач GH 201 нелизгачка црвена хоризонтална стегач

DEN 415.84

Casemade New Ipad 10.2 инчи вистинска кожа кутија за 7 -ми/8 -та/9 -та генерација - Премиум луксузен италијански тенок капак/паметен фолио

? 100% оригинална кожа Секоја обвивка за касамада е направена од најдобрата кожна природна крава Ние кори

DEN 2.67

Jardwe 100pcs украси Бонсаи фигурински сцени песочни лица во возови модел на железнички пруги реквизити на табела разновидна декор:

Dollhouse Mini необоени фигуриможете да ги насликате со светли бои за да ги направите повеќе шармантни и привл

DEN 149.76

Вунм Студио Се Стојат Случај За Сите Нови Поттикне Оаза Со Рака Ремен/Авто Спиење &засилувач; Засилувач; Разбуди, Кајсија Цвет, Поттикне

1 / 7 инчи Целосно Нова Поттикне Оаза (10Та Генерација,2019 Издание, МОДЕЛ БР : S8 IN4 O) / поттикне оаза (9та Генер

DEN 2.33

Tucocoo Исус држејќи комплети за сликање со дијаманти за јагнешко месо за возрасни, деца DIY 5D целосна вежба тркалезна везови за везови

【Екопријателски материјал и големина】 : Големина : 12x16 инчи (30x40cm), (вклучуваат цврсто дрво рамка 1 сет); М�

DEN 2.33

Гјх Столици LJHA ertongcanyi Мултифункционален Подножје/Модерен Кабинет За Чевли На Вратата/Столче За Софа/Решетка За Чевли За Складирање

● Материјал : Подножје изработено од висококвалитетни материјали од цврсто дрво, зелена, побезбедна и п

DEN 2.33

Фиока Рачки Море Лав Играње Топката Силуета Р. В. Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Гардероба Хардвер Фиоки Стакло Кабинети

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

DEN 223.84

ДОИТОЛ Скара Запалки Гас Грејач Lgniter Камин Запалувачи Пиезоелектрични Лесен За Употреба Шпорет Палење Комплет За Надворешна Кујна Рерна Домашна

Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење и �

DEN 134.24

Батерија паметно полнење шамија на вратот за полнење на вратот загреана шамија на вратот со преносна кутија за батерии мажи жени загревање

Само миење на рацете 【Режим на греење】 Белешка : Енергетската банка не е вклучена, треба да донесете св�

DEN 0.67

Слимшел за Поттикне 6 11-Та Генерација 2022 Ослободување - лесна кутија За Книги Од Синтетичка Кожа со Автоматско Отворање/Затворање На Е-Читач,

1 Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити п

DEN 1256.00

Макарт 504 парчиња Мек Гел Целосни Совети За Покривање, Бадемово Стилето Лажни Совети За Нокти Притиснете На Пакетот Нокти Со Тампон

Лесен За Употреба И Долготраенјасните совети за нокти со целосна покриеност Се Половина мат и претходн�

DEN 2.00

Килми цреша кујнски постери сет од 2, отпорни на топлина тркалезни триверзи за топли садови, топол тенџере и тава, 7 инчи + 9 инчи

? Совршено за топли јадења, тенџере со кафе, топол тенџере, тава или пијалок ? ? ? Совршено за секојдневна у

DEN 364.80

ЛИОБО 2 парчиња Божиќни Бонбони Чизми Порибување Подароци На Дедо Мраз И Торби За Лекување Бонбони Корпи За Подароци Божиќна Декорација

за порибување со подароци, слатки и чоколади, добрите и другите мали подароци третираат Оставете го со п

DEN 785.60

Тгун Ротирачки Контејнер За Складирање Храна, Ротација Од 360° Без Мирис Ротирачки Запечатен Диспензер За Житни Култури Голем Капацитет За

[Голем Капацитет] нашиот сад за складирање храна има капацитет за сува храна од 6,5 кг и може да складира д

DEN 0.67