• Обновено
Кутија За Подароци Кутија За Пакување Торба ЗА Цвеќе ЈАМСЛАМ Кутија За Подароци Користи: Пакување Чанти За Букети

Кутија За Подароци Кутија За Пакување Торба ЗА Цвеќе ЈАМСЛАМ Кутија За Подароци Користи: Пакување Чанти За Букети

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Површината на кутијата за пакување е мазна и добра на допир Рачен дизајн, лесен за носење и пренослив. Идеален за свадба партија цвет декоративни алатки и свадба маса центар. Голем капацитет, може да се користи како подарок кутија, исто така може да се стави во бонбони чоколадо, колачиња, и други мали подароци. Изработен од врвен материјал, издржлив во употреба. Површината на кутијата за пакување е мазна и добра на допир. Рачен дизајн, лесен за носење и пренослив. Идеален за свадба партија цвет декоративни алатки и свадба маса центар. Голем капацитет, може да се користи како подарок кутија, исто така може да се стави во бонбони чоколадо, колачиња, и други мали подароци. Изработен од врвен материјал, издржлив во употреба. Опис : површината на кутијата за пакување е мазна и добра на допир.Рачен дизајн, лесен за носење и пренослив.Идеален за свадба партија цвет декоративни алатки и свадба маса центар.Голем капацитет, може да се користи како подарок кутија, исто така може да се стави во бонбони чоколадо, колачиња, и други мали подароци.Изработен од врвен материјал, издржлив во употреба.Спецификација : Име : кутија за цвеќе торба торбичка : Моден трендматеријал : Специјален картонски занаетчиски материјал + метален синџир : Должина 15см, ширина 10см, висина 10,5 см боја : Бела, розова, црни : пакување Чанти за букети, цвеќиња, бесмртни цвеќиња, подароци итн.

Основни карактеристики

Name:
Flower box tote bag
Style:
Fashion trend
Material:
Special cardboard craft material + metal chain
Size:
Length 15cm, width 10cm, height 10.5cm
Color:
White, pink, black
Uses:
Handbag packaging for bouquets, flowers, immortal flowers, gifts, etc.
Package Details:
1PC*Flower Box
Note:
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement.:
Please note that slight color difference should be acceptable due to the light and screen. :

Најдобри понуди

Јога Мат Торба За Вежбање Јога Мат, Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Торба За Носење Со Прилагодлив Ремен Апстрактна Мермерна

Оксфорд Ткаенина Одговара За Повеќето Големини На Подлоги : Целосните патентјога кеси се изработени сп�

DEN 367.68

Кигаи 3 ЕЕЗ Чистење Чистење Сунѓери Мирис Бесплатна Кујна Чистење Рампа За Миење Садови Дрвена Пулпа Сунѓер-Романтична Црвена Роза

Материјалот е сунѓер од пулпа од меко дрво кој е еколошки и биоразградлив и пријателски за вашите раце Д

DEN 1.00

Кинг Глобал 5 Ниво тенок складиште количка за мобилни полици за полициска единица за комунални услуги за комунални услуги, лизгајте

【Тенок, но дарежливо складирање】 : Тенок тркалачки количка од 5 ниво е ширина од 8,6 инчи што може да се ко

DEN 1231.84

CASTNOO 2 Пара Мачка 1 Комплет За Черупка За Адаптер За Брзо Закачување Одговара На Tk95029 Тежок Челик одговара За Трактори Со Кука Од Категорија

?Материјал Изработени од челик со врвен квалитет, цврст и издржлив, цинк обложен на површината за да се �

DEN 1203.20

Ретро гроздобер телефон Домашна фиксна фиксна телефонска службена должност Антички стар телефонски десктоп кабел фиксен телефон за хотел во

✅ Издржлив материјал : Полениот телефон направен од врвен материјал за смола со врвен квалитет, што го п

DEN 438.40

X-gree 4-инчен x 36-инчен 60 решетки со цевка со цевки со цевка алуминиум оксид за пескарење 6 парчиња (4 пулгада x 36 пулгади 60 гранони

Направено со одлично жито од алуминиум оксид со отворен палто Поддршка на крпа со Xтежина Смола на обврз

DEN 1150.40

BKDFD метла за чистење на домаќинствата и сет за прашина Поставете нелеплива коса со мека коса што може да се преклопи (боја: е, големина

1 За компактно складирање, прашина се врти исправено.Дод ѓубре : Погодно и нема преостаната прашина Дату�

DEN 4404.32

Логитех Г Про Игри Слушалки Со Вграден Волумен &засилувач; Микрофон Неми Контроли, Меморија Пена Кожа Ушни Влошки, 981-000811

Слушалките ЗА ИГРИ G pro Е изградена со алуминиумска вилушка и челична лента за издржливост Удобно, има ме

DEN 1.00

Лојална срцева акрилна дисплеј кутија 2 слој пекарница за пецива за пециво, торта торта за малопродажба на малопродажба контра

【Јасно е случај на приказ на торта】 Овој случај на приказ на пекари има прекрасен елегантен изглед Тра�

DEN 2.00

Басен тапани Антички црвен бакар миксер за мијалник за мијалник со двојни рачки со единечна дупка бања тапа месинг топла и ладна чешма

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 1108.80

Уредни Набори Декоративен Вентилатор, Огниште Или Виси Ѕид На Отворено-англиски Лов На Лисици Во Темно Зелена Боја Со Песови Кучиња,

Димензии на екранот : 40 "W x 20 Нема Да Исчезнат На Сончева Светлина Создаден Од Декоративна Винил Хартија..

DEN 209.60

2 парчиња Пренослив омпас, Интелигентен Компас За Часовници, Одвојување За Комплети За Преживување На Отворено За Кампување

●ОДВОЈЛИВ е дупка за ремен на задниот дел од компасот, можете да врзете на торба или други работи Во ист�

DEN 2.33

Андаз Притиснете 80-Парче 2 Заокружете Слатка Благодарност Налепници За Свадбена Услуга За Свадбена Кутија За Подароци Торба За Бонбони Торба

ЗАБЛАГОДАРЕТЕ ИМ СЕ НА ГОСТИТЕ СО СТИЛЗачинете ги вашите свадбени услуги со нашите прекрасни налепници

DEN 1382.40

Африкански животни над мапата на Африка, преклопувачки мобилен телефон, прилагодлив држач за таблети, монтирање за домашен десктоп

Овој држач за мобилни телефони е составен од пластична лента и акрилна лепенка што не се лизга на дното,

DEN 668.80

Пердув од пумкрафт За Занаетчиски Меки Големи Турски Пердуви Рачни Вентилатори Дами Кои Држат Реквизити За Танцување Обожаватели На Пердуви

€ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q занаетите со пердуви се професионални стерилизирани со висока температура исчист

DEN 1.67

SLSFJLKJ Десктоп хартиена картичка Шредер Мал личен десктоп Шредер Електричен преносен отпад за отпад канцеларија мини мултифункционален

Мал и преносен, удобен и практичен Совршен отвор за работна површина и уништувач А4 хартијата треба да б�

DEN 939.20

Смешен стоматолошки асистент кафе кригла, подарок за стоматолошки асистент, еднорог друг стоматолошки асистент мене, подарок за заби

Стоматолошки асистент за кафе да му покаже на таа личност колку е посебен тој / таа, земи му ја оваа криг�

DEN 819.20